PHP pozice - sportovní weby Praha

Praha

Toto je nabídka práce na pozici PHP pozice - sportovní weby. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 22.6.2017   Značka: SC   ID: 1045749

Požadavky

- Zkušenost s vývojem webových aplikací (PHP OOP, mySQL, JavaScript, jQuery, Zend nebo Nette)
- Angličtina alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
- Minimální středoškoslké vzdělání, VŠ výhodou
- Zájem o sport a sportovní tématiku
- Ochotu aktivně se vzdělávat a pracovat na sobě

Výhodou:
? Znalost dalších programovacích jazyků a technologií:
? CoffeeScript, HTML/CSS, Bash, Node.js, MongoDB, Docker
? Zkušenosti s nástroji pro správu kódu a organizaci práce – GIT, Trac
? Návyky vývoje softwaru pomocí testů (TDD)
? Zkušenost s webovým vývojem na platformě Linux
? Zkušenosti s projekty se zaměřením na sportovní tematikou

? Dlouhodobou práci na vlastních projektech, kt. navštíví miliony lidí denně
? Příjemnou pracovní atmosféru v projektových týmech do 6 lidí
? Zázemí malých kanceláří (žádný open-space)
? Přístup ke vzdělání a zvyšování kvalifikace v oboru (literatura, školení, semináře)
? Nadprůměrný plat dle odpovídající kvalifikaci
? Významné finanční bonusy na základě pracovního výkonu
? Stabilitu a zázemí úspěšné české firmy
? Kvalitní pracovní stanici a pracovní notebook samozřejmostí
? Pravidelné společné mimopracovní aktivity od rekreačního sportování přes kulturní zážitky až po příjemná posezení v hospůdce
? Možnost odpočinku v dobře vybaveném relax roomu (šipky, fotbálek, TV, Xbox, stereo)

Pracovní náplň

Hledáme nové kolegy do několika týmů na vývoj vlastních firemních webů zaměřených na sport.

!!!!! Příležitost pro každého !!!!!
- pozice jsou zaměřené na front-end i back-end
- junior i senior programátoři vítáni
- nástup možný ihned i dohodou

Vhodné i pro programátory se zájmem o mobilní technologie a programování pro iPhone, Android a jiné.
Město: Praha

Doporučte nabídku PHP pozice - sportovní weby Praha svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: PHP pozice - sportovní weby
ID: 1045749

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Firma Timone Management s.r.o.
UliceAntala Staška 510/38
Město140 00 Praha 4
Jméno pracovníkaŠárka Cerovská
Mobil725 597 968
Emailzaslat email
URLwww.timone.cz

Zařazeno v pracovních oborech:

Informační technologie Praha
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace