Práce nebo brigáda v kasinu/Nástupní plat 15000-46000 Kč/měs Brno

Jihomoravský

Toto je nabídka práce na pozici Práce nebo brigáda v kasinu/Nástupní plat 15000-46000 Kč/měs. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Brno můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 22.5.2017   ID: 1060849

Požadavky

• Příjemné vystupování a dobrá komunikace
• Profesionální přístup a samostatnost
• Chuť učit se novým věcem
• Znalost cizích jazyků výhodou, ne podmínkou
• Životopis s telefonním kontaktem

Nabídka

Praxe není nutná. Nástup možný v ČR, Anglie, Lodě.

Hledáme krupiéry pro česká a zahraniční kasina. Nováčky v oboru před nástupem zaškolíme. Pokud toužíte po finanční nezávislosti a máte dobrodružnou povahu, zašlete Váš strukturovaný životopis s telefonním kontaktem na uvedený e-mail.

Pracovní náplň

Spěchá, nástup možný ihned. Nevadí vám práce v noci? Rádi pracujete s lidmi? Možnost práce v mladém kolektivu. Pro zájemce bez praxe nabízíme školení. Váš strukturovaný životopis s telefonním kontaktem zašlete na uvedený e-mail.

Poznámka

* Nejedná se o pracovní nabídku.
Níže uvedená mzda je průměrný plat absolventů krupiérského kurzu.
Plat: od 15000 Kč do 46000Kč
Město: Brno

Doporučte nabídku Práce nebo brigáda v kasinu/Nástupní plat 15000-46000 Kč/měs Brno svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce nebo brigáda v kasinu/Nástupní plat 15000-46000 Kč/měs
ID: 1060849

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Firma ETIAM Group, s.r.o.
UliceTylova 1136/6
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaJakub Rakušan
Mobil606 900 985
Emailzaslat email
URLhttp://kurzykrupieru.cz

Zařazeno v pracovních oborech:

Služby Brno
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace