Práce ve skladu Chotěšov

Plzeňský

Toto je nabídka práce na pozici Práce ve skladu. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 12.5.2017   ID: 1092544

Požadavky

• Přesnost, znalost práce s PC
• Spolehlivost a zodpovědný přístup ke své práci
• Ochota pracovat v turnusovém provozu
• Min. ZŠ, ideálně SOU vzdělání

Nabídka

• 101,50,-Kč/hod. (101,50,-Kč + 15,-Kč turnusový příplatek)
• příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování
• 20 dní dovolené ročně
• Variabilní složky mzdy, docházkové bonusy, příplatky nad rámec ZP, DOPRAVA!

Pracovní náplň

Práce ve skladu výrobní společnosti, příprava materiálu do výroby, vyskladňování, zaskladnění výrobků.

Poznámka

koordinátorku.
V případě zájmu NÁS KONTAKTUJTE: Lucie Zlatohlávková: zaslat email | +420 603 551 982
Plat: 17.800 - 25.000 Kč
Město: Chotěšov

Doporučte nabídku Práce ve skladu Chotěšov svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce ve skladu
ID: 1092544

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Firma HOFMANN WIZARD s.r.o. PLZEŇ
UlicePrešovská 4
Město301 14 Plzeň
Telefon377 221 935
Emailzaslat email
URLhttp://www.hofmann-personal.cz

Zařazeno v pracovních oborech:

Manuální a dělnické profese Plzeň
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace