Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ Rožnov pod Radhoštěm

Moravskoslezský, Zlínský

Toto je nabídka práce na pozici Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Rožnov pod Radhoštěm můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 28.10.2016   ID: 1110621

Požadavky


V rámci rozšiřování vývojového týmu hledáme pro tuto pozici nejen zkušené vývojáře, ale i zapálené absolventy, kteří chtějí získat kvalitní pracovní zkušenosti v oblasti vývoje embedded SW.
Pokud umíte programovat v jazyce C/C++, máte zájem o programování embedded SW a znalost AJ minimálně na mírně pokročilé úrovni, velmi rádi s Vámi prodiskutujeme detaily pracovní nabídky.

Zkušenosti RTOS a Crypto Algoritmy budou výhodou, nikoliv však podmínkou.

Nabídka


Zaměstnavatel Vám nabídne možnost získat kvalitní pracovní zkušenosti při realizaci velkých a zajímavých projektů pro převážně zahraniční zákazníky.
Možnost dalšího vzdělávání a odborného rozvoje, které probíhá prostřednictvím interních a externích školení.
Velmi dobré finanční ohodnocení, které se pohybuje v rozmezí 33 - 60.000,- CZK s možností dalšího růstu.
Finanční příspěvek na bydlení nebo dojíždění do místa pracoviště / Rožnov pod Radhoštěm
Možnost pracovat až polovinu pracovní doby v rámci home office.
Jazykové vzdělávání s praktických pracovním využitím
Nadstandardní balík zaměstnaneckých benefitů

Pracovní náplň


V současné chvíli hledáme více vývojářů pro několik projektů. Projekty jsou zaměřené na vývoj embedded SW pro RTOS, vývoj frameworku pro multicore komunikaci a vývoj crypto driverů a integrace s TCP/IP stackem.
V rámci některého z těchto projektů budete členem vývojového týmu a Vaše role bude vyplývat z Vašich současných znalostí a zkušeností a preferencí dalšího odborného rozvoje. Mezi hlavní úkoly však patří vývoj embedded SW, jeho testování a následná implementace do jednotlivých řešení.

Pracovat budete ve společnosti, která se zabývá vývojem HW a SW řešení převážně pro průmyslové využití. V České republice společnost zaměstnává více než 200 vývojových pracovníků, kteří pracují na realizaci projektů pro zákazníky v oblasti automobilového průmyslu, spotřební elektroniky, telekomunikací apod.

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Plat: 33 - 60.000,- CZK
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
Odpovědět nabídka práce

Doporučte nabídku Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ Rožnov pod Radhoštěm svým známým


Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
Sdílet Google+ Nahlásit inzerát
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ
ID: 1110621


Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt


Název Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042
Emailzaslat email
URLhttp://www.simplex.cz

více informací o společnosti

O společnosti Simplex Czech s.r.o.

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Podobné nabídky práce

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Dojíždět za prací je pro hodně lidí otrava. Je dobré spočítat si, jestli se vyplatí

Čechům obecně se moc za prací stěhovat nechce. Pokud jim nic jiného nezbývá, tak ještě...

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace