Práce, u který můžete i sedět - 90 Kč,- čistého nástup. Mladá Boleslav

Praha, Liberecký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský

Toto je nabídka práce na pozici Práce, u který můžete i sedět - 90 Kč,- čistého nástup.. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Mladá Boleslav můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 25.4.2017   ID: 1118836

Požadavky

manuální zručnost
časová flexibilita
samostatnost
učit se rychle novým věcem

možnost dopravy zdarma v rámci Mladé Boleslavi a blízkeho okolí
ubytování
příspěvku na ubytování 1000 Kč,– čistého
nástupu ihned
čerpání záloh
kariérního růstu

Pracovní náplň

jednoduchá práce, vykonávaná převážně v sedě
jedná se o dokončování / montáž plastových dílů
nástupní hod./mzda 90 Kč,- čistého
po zapracování až 100 Kč,- čistého + 1000 Kč,- bonus na bydlení
vhodné pro OZP 1.stupně

Poznámka

Odesláním své žádosti, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění udělujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů společnosti STPA CZ s.r.o., Jana Masaryka 708/12, 120 00 Praha 2, za účelem zprostředkování zaměstnání, a to na dobu trvání výběrového řízení, nejdéle však na dobu trvání 1 kalendářního roku od data zaslání.
Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Město: Mladá Boleslav

Doporučte nabídku Práce, u který můžete i sedět - 90 Kč,- čistého nástup. Mladá Boleslav svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce, u který můžete i sedět - 90 Kč,- čistého nástup.
ID: 1118836

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Firma STPA CZ s.r.o.
UliceLaurinova 310
Město293 01 Mladá Boleslav
Jméno pracovníkaMarek Berko
Telefon800 440 540
Mobil00420/ 602 161 875
Emailzaslat email
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace