Práca v Nemecku- pomocné práce s kuracím mäsom! Haren an der Ems

Zahraničí

Toto je nabídka práce na pozici Práca v Nemecku- pomocné práce s kuracím mäsom!. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 7.12.2016   ID: 1126204

Požadavky

- zamestnávateľ preferuje základnú alebo mierne pokročilú nemčinu (správna gramatika nie je podmienkou) a vek 18-45rokov,
- dobrá fyzická kondícia (ide o prácu na linke v tempe),
- pracovitosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- chuť vycestovať a pracovať v zahraničí.

Nabídka

HRUBÁ MZDA: 1250 – 1800 EUR/mesiac

- 9,10 € brutto/hodina, po 10 mesiacoch zvýšenie mzdy
- hodiny nad 162 odpracovaných hodín za mesiac s príplatkom 20%
- mzda je vyplácaná k 15.-dňu v mesiaci na účet

Iné výhody:
- pracovná ponuka aj bez predchádzajúcich skúseností- zamestnávateľ si Vás rád zaškolí,
- atraktívne platové podmienky,
- ubytovanie a doprava zabezpečené zamestnávateľom,
- nízke náklady na vycestovanie,
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu,
- veľa umiestnených Slovákov a Čechov,
- po odpracovaní prvého týždňa možnosť zálohy
- doprava do práce za úhradu 125€/mesiac

Pracovní náplň

Hľadáte si stabilnú prácu v zahraničí a dokážete komunikovať v nemeckom jazyku? Náš zahraničný klient by Vám rád ponúkol prácu priamo v Nemecku. K dispozícii sú rôzne pozície vo fabrike, ktorá je zameraná na prácu s kuracím mäsom.
Už veľa našich kandidátov využilo príležitosť pracovať pre tohto zamestnávateľa.
Ak vycestujete ako dvojica/pár, samozrejmosťou je spoločné ubytovanie a následne aj dochádzanie do práce na zmeny!

Vycestujte cez nás do Nemecka a dostanete nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú! Navyše po 10 mesiacoch navýšenie hodinovej mzdy. Nadčasy s 25% príplatkom!
Okrem výborného prístupu zamestnávateľa k zamestnancom v rámci pracovného pomeru, im zabezpečuje aj dobré, plne zariadené ubytovanie. Naši kandidáti majú možnosť po 1,5 roku stať sa kmeňovými zamestnancami priamo fabriky.

Zaradenie zamestnancov: pomocné práce na linke - balenie, váženie, nakladanie na pás, rozdeľovanie mäsa do boxov, prípadne aj práca s nožom, predchádzajúce skúsenosti však nie sú potrebné. Každý pracovník bude zaškolený.
Fabrika sa nachádza v meste Haren na severe Nemecka.

Pracuje sa v prevádzke na 2 zmeny. Ide o prácu na linke – v tempe, v chladnom prostredí okolo 5°C.

Poznámka

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: zaslat email, alebo sa bližšie informujte na našich pobočkách.
Plat: 1250-1800 Eur
Město: Haren an der Ems
Klient: Overený nemecký zamestnávateľ zaoberajúci sa spracovaním mäsa.

Doporučte nabídku Práca v Nemecku- pomocné práce s kuracím mäsom! Haren an der Ems svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práca v Nemecku- pomocné práce s kuracím mäsom!
ID: 1126204

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název Universal Consulting s.r.o.
UliceŠtúrovo námestie 18
MěstoTrenčín
Jméno pracovníkajob@universalconsulting.sk
Telefon+421327440174
Emailzaslat email
URLhttp://www.universalconsulting.sk

více informací o společnosti

O společnosti Universal Consulting s.r.o.

Universal Consulting s. r. o. sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia od roku 2002.
Sme držiteľmi všetkých potrebných povolení a licencií na výkon našej činnosti sprostredkovateľa a personálnej agentúry na Slovensku ako aj britskej licencie GLA.
História spoločnosti Universal Consulting s.r.o. a portfólio našich pracovných ponúk hovorí o stabilnom postavení na Slovenskom a zahraničnom pracovnom trhu.
Mesačne zabezpečíme prácu 60-100 uchádzačom a naše štatistiky hovoria o celkovom množstve sprostredkovaných zamestnaní vo výške 10.000.

Selekciu, výber a nábor pracovníkov zabezpečujeme pre našich stabilných a dlhoročných klientov v najmä oblastiach priemyselnej výroby, logistiky, potravinárstva, poľnohospodárstva, hotelierstva, služieb, farmaceutického priemyslu, medicíny.

Zamestnanie sprostredkujeme najmä do Veľkej Británie, Nemecka, Holandska, Talianska, Škandinávie, Švajčiarska, Stredného Východu a príležitostne aj do iných krajín.

Naša sesterská spoločnosť Universal Consulting & Meccti Services s.r.o. je exkluzívnym organizátorom náborov letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace