Práce z domova-wellness poradce-na VČ-2-3h denně/8-12.tis. KLADNO,BENEŠOV,NÁCHOD,ZLÍN,ČESKÁ TŘEBOVÁ

Jihomoravský, Středočeský, Vysočina

Toto je nabídka práce na pozici Práce z domova-wellness poradce-na VČ-2-3h denně/8-12.tis.. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 14.2.2017   Značka: WELLNESS STUDIO   ID: 1146008

Požadavky

Věk min.18 let a více. Minimálně vyučen/maturita. Spolehlivost. Zodpovědný přístup k práci. Komunikativnost,samostatnost,ochota a chut se učit novým věcem

Uplatnění na více úrovních. Využití PC a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení. BONUSY+ODMĚNY,DOVOLENÉ.Zázemí silné a zavedené společnosti a plné zaškolení na danou pozici.
Vedlejší činnost na 2 - 4 Hod. denně z volnou pracovní dobou. Příjem 8 - 12 tis./měs.HLAVNÍ ČINNOST od 25000 měs. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED----CELÁ ČR

Pracovní náplň

-komunikace se zákazníky/klientský servis
-rozvoj firmy
-organizace obchodu
-sestavování stravovacích plánů klientům
-analýza stavby těla
-poradenství ohledně zdravé výživy

Poznámka

Upřednostníme zájemce o dlouhodobou spolupráci.
Nyní klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT a my Vás budeme následně nezávazně kontaktovat s podrobnějšími informacemi a instrukcemi. (DOPORUČENO)
Plat: OD 500 DENNĚ
Město: KLADNO,BENEŠOV,NÁCHOD,ZLÍN,ČESKÁ TŘEBOVÁ
Klient: WELLNESS COACH
Termín uzávěrky: NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Doporučte nabídku Práce z domova-wellness poradce-na VČ-2-3h denně/8-12.tis. KLADNO,BENEŠOV,NÁCHOD,ZLÍN,ČESKÁ TŘEBOVÁ svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce z domova-wellness poradce-na VČ-2-3h denně/8-12.tis.
ID: 1146008

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název Radka Urbánková
Ulicecharbulova 49
MěstoBrno
Jméno pracovníkaRadka Urbánková
Mobil777653623
Emailzaslat email
URLhttp://www.podnikejzdomova.cz/urbankova1

více informací o společnosti

O společnosti Radka Urbánková

Návrh textu inzerátů: Nabízíme vedlejší činnost. Práce na 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. www.hccgroup.cz/ urbankova1
Vedlejší činnost při zaměstnání. Práce na 2-3 hod. denně. Vynikající finanční ohodnocení. Podrobnosti na www.hccgroup.cz/ urbankova1

Zařazeno v pracovních oborech:

Brigády
Obchod-prodej
Služby
Ostatní
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace