Belgie: volná místa- bez poplatků agentuře

Celá ČR, Zahraničí

Toto je nabídka práce na pozici Belgie: volná místa- bez poplatků agentuře. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 20.1.2017   Značka: NEU 17.9.2016   ID: 1148522

Požadavky

Požadujeme (společné požadavky na všechny pozice):
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- několikaletá praxe na stejné pozici

Nabídka

• mzda se liší od profese a zkušenosti kandidáta
• práci pro velmi seriozní belgickou agenturu- BELGICKOU SMLOUVU NA HPP
• benefity- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 15% z platu), end-of-year benefit (cca 8% z platu)
• příplatek na cestu do Belgie
• přídavky na děti
• zajištění formalit potřebných k práci a bydlení v BE
• zajištěné ubytování, pojištění
• zprostředkování práce ZDARMA
• kontaktní osoba v ČR

Pracovní náplň

Pro našeho silného belgického partnera hledáme pracovníky na níže vypsané pozice.
Bližší info k jednotlivým pozicím zašleme na email.

ZASÍLEJTE ŽIVOTOPISY V NĚMECKÉM ČI ANGLICKÉM JAZYCE NA NÁŠ EMAIL.
HLEDÁME KANDIDÁTY V CELÉ EU. NEVYBÍRÁME REGISTRAČNÍ ANI JINÉ POPLATKY!!!

VOLNÉ POZICE:
Screed worker
Technician of HDS cranes and truck platforms
Roofer
Panel beater
Die-cutting machine operator
Operator of gluing machine
Operator of punching machine
Concrete Carpenter
Gardener - paver
Bus mechanic
Frezer-Haidenhain
Project Manager HVAC
CNC milling machine operator/programmer
CNC panel saw operator
Mechanic/Technician of cooling systems (vehicles)
Stone mason (operating CNC machines)
Truck mechanic
Maintenance technician
Technician (Air washers)
Production line fitter
Truck driver
Tiler
Truck Mechanic
Car painter/Panel beater
Floor layers
Electrician
Fence Fitter - Teamleader
Fence Fitter
Driver CE - Production worker
Operator of a spark erosion machine
CNC Operator
Driver C+E
3 screed/concrete floor workers
Gluing machine operator
Concrete floor worker
Mechanic of passenger cars
Mechanic of gearboxes
Driver CE
Fitter of Windows and Doors
Driver CE - Bulk
Electrician
Ground worker
overhead crane operator
Preparation worker/ Panel Beater
Maintenance Technician
Welder-Fitter
CNC operator/programmer
CAR ELECTRICIAN
Mechanic of lawn mowers
Mechanic (BMW & Mini)
Mould fitter
Steel fixer
Concrete carpenter
Mechanic of agricultural equipment
Independent mechanic of agricultural equipment
Rewinder/Wrapper of AC/DC electric motors
Electromechanic of trucks and HDS cranes
carrossiers von Personenauto's Volvo oder Ford
Mechanic truck
Joiner CNC - mnoho přesčasů, práce i v sobotu
Engineers of truck cranes
Industrial electrician
Mechanical designer
Plat: 11-15 EUR hrubého/hod
Město: BELGIE

Doporučte nabídku Belgie: volná místa- bez poplatků agentuře svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Belgie: volná místa- bez poplatků agentuře
ID: 1148522

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název BRAVER s.r.o.
UliceOsvoboditelů 2649
MěstoLouny
Jméno pracovníkaVeronika Stegeman
Emailzaslat email
URLwww.braver.eu

více informací o společnosti

O společnosti BRAVER s.r.o.

BRAVER s.r.o. je česko-holandskou personální agenturou, která své služby poskytuje již od roku 2006. Zprostředkováváme práci v Holandsku, Belgii a Německu. Serióznost naší agentury potvrzuje mimo jiné i povolení od Ministerstva práce a sociálních věcí ČR ke zprostředkování práce do zahraničí a to, že od Vás nevybíráme žádné poplatky.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace