Práce z domu nebo Vaší kanceláře-poradce Praha,Kladno,Mělník,Mladá Boleslav,Příbram,Kolín,Beroun,

Praha

Toto je nabídka práce na pozici Práce z domu nebo Vaší kanceláře-poradce. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 13.3.2017   ID: 1149867

Požadavky

Požadujeme:
Věk min.23 let a více. Minimálně středoškolské vzdělání. Spolehlivost. Zodpovědný přístup k práci. Komunikativnost.

Nabízíme vedlejší činnost. Práce na 2-4 hod. denně. Příjem 5-15 tis. měsíčně.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost.
Požadujeme:
Věk min.22 let a více. Minimálně středoškolské vzdělání. Spolehlivost. Zodpovědný přístup k práci. Komunikativnost.
Nenabízíme:
Manuální práci, podomní prodej.
Město: Praha,Kladno,Mělník,Mladá Boleslav,Příbram,Kolín,Beroun,

Doporučte nabídku Práce z domu nebo Vaší kanceláře-poradce Praha,Kladno,Mělník,Mladá Boleslav,Příbram,Kolín,Beroun, svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce z domu nebo Vaší kanceláře-poradce
ID: 1149867

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Firma Eva Černá Menclová
Město539 45 Nové Hrady
Emailzaslat email
URLhttp://www.podnikejzdomova.cz/cernamenclova
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace