Jedinečné prostředí,super kolektiv,nenáročná práce

Praha

Toto je nabídka práce na pozici Jedinečné prostředí,super kolektiv,nenáročná práce. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 1.10.2016   Značka: MP 7936   ID: 1151788

Požadavky

Praxe není vyžadována, samozřejmě se Vám od nás dostane pečlivého zaškolení. Avšak vyžadujeme logické uvažování a představivost, které se Vám bude hodit pro dodržování postupu montáží.

A co Vám nabídneme - to, co v dnešní době na trhu práce v tomto oboru chybí, je tak žádaný 1-směnný provoz. Proto jsme uzpůsobili pracovní dobu na PO-PÁ od 7:00 do 17:30. Pokud máte zájem, můžete pracovat i soboty (6:30-14:30), ale do těch Vás rozhodně nikdo nutit nebude. Nabízíme Vám práci na HPP za 100,-Kč/hod a k tomu samozřejmě stravenky. Nikdo Vám tu nehlídá pauzy, což je pro kuřáky milá zpráva :)
Kontaktovat nás můžete e-mailem na: zaslat email, odpovědním formulářem, zavolat na: 226254968 či se s životopisem zastavit přímo na pobočce: Sokolovská 38, Praha.
Těšíme se na spolupráci!

Pracovní náplň

Náplní práce je kompletace velkých členěných oken. Nemusíte se bát, nemanipulujete s ničím těžkým, a proto je práce vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Práce je zajímavá a rozmanitá, vždy máte na starost jednu část montáže a rozhodně nestojíte někde u pásu.

Doporučte nabídku Jedinečné prostředí,super kolektiv,nenáročná práce svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Jedinečné prostředí,super kolektiv,nenáročná práce
ID: 1151788

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

NázevMANPOWER
Praha - CORE, CALL
Karlovo náměstí 10
Praha 2
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace