Vývojový inženýr - automotive České Budějovice

Jihočeský

Toto je nabídka práce na pozici Vývojový inženýr - automotive. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě České Budějovice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 21.1.2017   ID: 1151851

Požadavky


Profil pracovníka
Pokud máte VŠ vzdělání strojního zaměření, zájem o vývoj nových komponent v oblasti automobilového průmyslu, znalost AJ ( případně NJ) na komunikativní úrovni a chuť neustále rozvíjet a prohlubovat své dosavadní znalosti a zkušenosti, pak je tato nabídka určena především Vám.

Nabídka


Nabídka zaměstnavatele
Jako člen mezinárodního týmu se budete podíálet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou výrobu, budete rozšiřovat svou kvalifikaci v tuzemsku i zahraničí, v případě zájmu pracovat v zahraničí. Mezi zaměstnanecké výhody patří motivační program, který zahrnuje 13. plat, výkonové a další bonusy, 5 týdnů dovolené, podporu při zajištění bytu a měsíční finanční příspěvek na bydlení ve výši 5.000,- CZK, bonus za práci bez absence ve výši 15.000,- CZK / rok, dotované stravování ( 20 CZK/ oběd) a mnoho dalšího
Místo pracoviště je v Českých Budějovicích a termín nástupu je možný ihned.

Pracovní náplň


Profil pozice
Na této pozici budete vyvíjet nová technická řešení na základě zákaznických požadavků a v souladu s normami, kromě toho se budete věnovat dalšímu vývoji platformy konktrukce jednotlivých komponent, testování vývojových vzorků a jejich analýze pomocí speciálních měřících zařízení. Uvedená vývojová činnost bude v této chvíli zaměřená především na vývoj řešení pro nákladní automobily. Mezi Vaše další úkoly bude patřit podpora sériové výroby komponentů uvedeného systému, příprava dokumentace a technických zpráv pro interní i externí zákazníky a spolupráce s ostatními odděleními při zlepšování kvality výrobků.

Profil zaměstnavatele
Naším klientem je společnost, která patří mezi největší výrobce automobilových součástek na světě a v České republice provozuje velké vývojové a výrobní centrum. Pracovník na výše uvedené pozici bude zodpovědný za vývoj nových technických řešení postavených na stávajícím řešení, které odbourává oxid dusíku z výfukových plynů. Tento systém pracuje na principu dávkování močoviny do katalyzátoru, kde dochází k reakci oxidů dusíku s čpavkem, ze které vznika voda a dusík.

Poznámka


Průběh výběrového řízení
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.
Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.
V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.
Město: České Budějovice
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
Odpovědět nabídka práce

Doporučte nabídku Vývojový inženýr - automotive České Budějovice svým známým


Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
Sdílet Google+ Nahlásit inzerát
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Vývojový inženýr - automotive
ID: 1151851


Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt


Název Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042
Emailzaslat email
URLhttp://www.simplex.cz

více informací o společnosti

O společnosti Simplex Czech s.r.o.

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace