Konstruktéři - vhodné i pro absolventy VŠ České Budějovice, Jihlava

Jihočeský

Toto je nabídka práce na pozici Konstruktéři - vhodné i pro absolventy VŠ. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě České Budějovice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 15.1.2017   ID: 1155315

Požadavky


SŠ / VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
chuť dále se vzdělávat

Nabídka


Jako člen mezinárodního týmu se budete podíálet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou výrobu, budete rozšiřovat svou kvalifikaci v tuzemsku i zahraničí, v případě zájmu pracovat v zahraničí. Mezi zaměstnanecké výhody patří motivační program, který zahrnuje 13. plat, výkonové a další bonusy, 5 týdnů dovolené, podporu při zajištění bytu a měsíční finanční příspěvek na bydlení ve výši 5.000,- CZK, bonus za práci bez absence ve výši 15.000,- CZK / rok, dotované stravování ( 20 CZK/ oběd) a mnoho dalšího
Místo pracoviště je v Českých Budějovicích a termín nástupu je možný ihned.

Pracovní náplň


Jeden z největších výrobců automobilových součástek nabízí absolventům VŠ i zkušeným odborníkům možnost využívat a prohlubovat své zkušenosti při vývoji automobilových součástek pro zákazníky z celého světa.
Na této pozici budete vyvíjet nová technická řešení na základě zákaznických požadavků a v souladu s normami, kromě toho se budete věnovat dalšímu vývoji platformy konktrukce jednotlivých komponent, testování vývojových vzorků a jejich analýze pomocí speciálních měřících zařízení. Uvedená vývojová činnost bude v této chvíli zaměřená především na vývoj řešení pro nákladní automobily. Mezi Vaše další úkoly bude patřit podpora sériové výroby komponentů uvedeného systému, příprava dokumentace a technických zpráv pro interní i externí zákazníky a spolupráce s ostatními odděleními při zlepšování kvality výrobků.

Poznámka


Průběh výběrového řízení
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.
Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.
V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.
Město: České Budějovice, Jihlava
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
Odpovědět nabídka práce

Doporučte nabídku Konstruktéři - vhodné i pro absolventy VŠ České Budějovice, Jihlava svým známým


Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
Sdílet Google+ Nahlásit inzerát
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Konstruktéři - vhodné i pro absolventy VŠ
ID: 1155315


Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt


Název Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042
Emailzaslat email
URLhttp://www.simplex.cz

více informací o společnosti

O společnosti Simplex Czech s.r.o.

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Podobné nabídky práce

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

Před Vánoci pracovní morálka upadá. Shánějí se dárky a posílají přání

Vánoce jsou těsně za námi a představte si, že společnosti zabývající se tvorbou statistik...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace