Bezpečnostní pracovník ve státní správě=jistota práce

Praha

Toto je nabídka práce na pozici Bezpečnostní pracovník ve státní správě=jistota práce. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 15.10.2016   Značka: MP 8073   ID: 1155437

Požadavky

Jak už vyplývá ze samotného názvu a náplně práce, je zřejmé, že od Vás budeme požadovat Vaši trestní a občanskou bezúhonnost. K výkonu této práce je samozřejmostí Vaše fyzická zdatnost, a to aby i Vaše duševní zdraví bylo v kondici. Při nástupu dostane samozřejmě vstupní zaškolení, a protože nám záleží i na Vašem osobním rozvoji, tak budou následovat další pravidelná školení. Takže není se čeho bát, my Vás v tom samotné nenecháme :)

Získáte práci ve státní organizaci, která přináší řadu výhod oproti sféře soukromé. A teď, abyste si to uměl/a představit i v číslech – zaměstnáni budete ve služebním poměru, na tak v tomto oboru žádané 24 hodinové směny (3 dny volna). Váš plat bude až 23 tis. Kč + s příplatky za směnnost (noční, víkendy, státní svátky) se samozřejmě vyšplháme ještě o něco výše. Taktéž od nás dostanete nadprůměrný počet dovolené, tedy 30 dnů. Než se vše zaučíte a získáte jistotu v tom, co děláte, bude místo pracoviště u nás ve Stodůlkách, poté budete působit na různých objektech v Praze. A perlička nakonec, abyste nemuseli dojíždět a v případě, že jste z daleka - nabízíme možnost ubytování v blízkosti zaměstnání :)
Pro Vás, v kterých tato práce vzbouzí pocit zvědavosti a hlavně chuť a odhodlání, zašlete nám své životopisy přes odpovědní formulář nebo na email: zaslat email či zavolejte na 226 254 969.
Těšíme se na seznámení s Vámi!

Pracovní náplň

Náplní práce bude zajištění ostrahy a ochrany střeženého objektu. Pro Vaši představu – kontroloval/a byste objekty, vstupy a vjezdy (vizuální nebo pochůzkovou činností), k čemuž patří i prohlídky osob (za pomocí rentgenů, popřípadě osobní prohlídka).

Doporučte nabídku Bezpečnostní pracovník ve státní správě=jistota práce svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Bezpečnostní pracovník ve státní správě=jistota práce
ID: 1155437

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

NázevMANPOWER
Praha - CORE, CALL
Karlovo náměstí 10
Praha 2
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Zařazeno v pracovních oborech:

Ostatní Praha
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace