Konzultant potřeb zákazníků - až 23 000 Kč/měsíc- práce v centru Brna

Jihomoravský

Toto je nabídka práce na pozici Konzultant potřeb zákazníků - až 23 000 Kč/měsíc- práce v centru Brna. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Brno můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 9.11.2016   Značka: MP 5159   ID: 1161946

Požadavky

- komunikativní člověk s příjemným hlasovým projevem (bez vad řeči) a písemným projevem bez gramatických a stylistických chyb (ČJ)
- ochota učit se novým věcem a schopnost zpracovat velké množství nových informací
- uživatelská znalost práce na PC
- předchozí zkušenosti nejsou podmínkou – práce je vhodná i pro čerstvé absolventy!

Nabídka

- kvalitní zaškolení (3 měsíce)
- možnost naučit se pracovat v SAPu
- jedinečnou možnost zdokonalit se v administrativě v zázemí stabilní společnosti
- příležitost k jedinečnému kariérnímu růstu
- jedno z nejvyšších mzdových ohodnocení v rámci zákaznických center v Jihomoravském kraji
- nástupní základní mzdu 15050 Kč, první navýšení mzdy již po zaškolení na 17050 Kč
- po zapracování mzda až 21 000 Kč
- kvartální bonusy
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- 90 Kč stravenky ihned po nástupu
- možnost dalšího vzdělávání je samozřejmostí
- nástup IHNED
- místo výkonu práce – centrum Brna v dosahu MHD

Pracovní náplň

- vyřizování telefonických požadavků zákazníků (nejedná se o aktivní oslovování)
- zpracovávání elektronické a písemné korespondence
- řešení požadavků zákazníků podle platných interních předpisů
Město: Brno

Doporučte nabídku Konzultant potřeb zákazníků - až 23 000 Kč/měsíc- práce v centru Brna svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Konzultant potřeb zákazníků - až 23 000 Kč/měsíc- práce v centru Brna
ID: 1161946

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

NázevMANPOWER
Brno Staffing
Orlí 3
Brno
Jméno pracovníkaHana Řádková
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Zařazeno v pracovních oborech:

Administrativa Brno