Nástrojař - Hustopeče u Brna - práce v kmeni

Jihomoravský

Toto je nabídka práce na pozici Nástrojař - Hustopeče u Brna - práce v kmeni. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Hustopeče můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 22.11.2016   Značka: eva   ID: 1162697

Požadavky

* praxe v oblasti údržby a oprav lisovacích strojů výhodou
* vyučení v oboru nástrojař či příbuzném oboru výhodou
* školení vazače břemen výhodou
* školení jeřábníka a VZV výhodou
* svařovací průkaz výhodou
• Manuální zručnost
• Ochotu pracovat
• Nástup co nejdříve

Nabídka

• Práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu ihned
• Mzdové ohodnocení v závislosti na osobním pohovoru
• Kvartální bonusy ve výši až 7 500 Kč
• Vánoční prémie
• Celozávodní stravování – obědy, večeře
• Penzijní připojištění po dvou odpracovaných letech ve výši 3%
• Bonusy při nadstandardní práci
• 22 dní dovolené
• 50% příplatek za práci přesčas
• Drobné „pozornosti“ v průběhu roku
* možnost smlouvy na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti

Pracovní náplň

* práce na 12ti hodinové směny (krátký a dlouhý týden)
* osobně provedeme Vás po výrobě a ukážeme náplň práce
Město: Hustopeče

Doporučte nabídku Nástrojař - Hustopeče u Brna - práce v kmeni svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Nástrojař - Hustopeče u Brna - práce v kmeni
ID: 1162697

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název Adecco Brno
UlicePekařská 72
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaEva Horká
Mobil602590726
Emailzaslat email
URLhttp://www.adecco.cz
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace