Hledáš práci skladníka v Kolíně? Neváhej a přidej se k nám Tvé práce si budeme vážit.

Středočeský, Celá ČR

Toto je nabídka práce na pozici Hledáš práci skladníka v Kolíně? Neváhej a přidej se k nám Tvé práce si budeme vážit.. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Kolín můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 26.11.2016   Značka: MP 8518   ID: 1166624

Požadavky

zkušenosti s prací ve skladu

hlavní pracovní poměrzákladní nástupní mzdu 17.750 Kč/měsíc, po zkušební době 19.050 Kč/měsíc (možné další navýšení mzdy)
individuální a kolektivní bonus: 3.200 až 4.500 Kč/měsíc
příspěvek na dopravu 30 Kč/den
celková měsíční mzda 23.000Kč
závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (pitný režim na pracovišti)
25 dnů dovolenézákonné příplatky

Pro mimoregionální uchazeče – příspěvek na ubytování 2.000Kč po dobu třech měsíců.
* Možnost přechodu do kmenového stavu společnosti.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat (tel / email).
Možnost osobní návštěvy na pobočce v Kolíně - Manpower, Karlovo náměstí 75, Kolín.

Těšíme se na spolupráci.

Pracovní náplň

zodpovědnost za nepřetržitý tok materiálu ze skladu k výrobním linkám i kanbanovým regálům
zajištění a zaskladnění prázdných obalů
práce s VZV (možnost obnovení platnosti průkazu na vysokozdvižný vozík)

PRACOVNÍ DOBA:
DVOUSMĚNNÝ PROVOZ
ranní směna 6:30 -17:10 hod, noční směna 18:30 - 5:10 hod
Město: Kolín

Doporučte nabídku Hledáš práci skladníka v Kolíně? Neváhej a přidej se k nám Tvé práce si budeme vážit. svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Hledáš práci skladníka v Kolíně? Neváhej a přidej se k nám Tvé práce si budeme vážit.
ID: 1166624

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

NázevMANPOWER
Kolín
Karlovo náměstí 75
Kolín
Jméno pracovníkaLucie Mikitová
Telefon+420731139543
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace