HR Asistent - studentská pozice Pardubice

Pardubický

Toto je nabídka práce na pozici HR Asistent - studentská pozice. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 28.11.2016   ID: 1166891

Požadavky

Otevřeného člověka, který dokáže jednat s lidmi a chce na sobě pracovat.
Student vysoké školy nejlépe humanitního či ekonomického směru.
Časové možnosti alespoň 20 hodin týdně.
Uživatelskou znalost PC.
Samostatnost, všeobecný přehled a zájem o HR.
Pečlivost, dochvilnost, asertivita.
Dobré organizační schopnosti.
Kultivovaný vzhled a profesionální vystupování.
Zkušenosti z oblasti personalistiky výhodou.

Nabídka

Zajímavou práci ve stabilní pardubické společnosti.
Získání praxe v oblasti personalistiky.
Možnost dalšího osobního a odborného rozvoje.
Mladý a perspektivní kolektiv.
Flexibilní pracovní dobu.

Pracovní náplň

Zajišťování náboru pracovníků na brigádnické pozice.
Organizace výběrových řízení na základě pokynů HR manažera.
Vedení adaptačního procesu nových pracovníků.
Základní zaškolování nových pracovníků na interní systémy společnosti.
Správa a aktualizace databáze žadatelů o zaměstnání.
Administrativní podpora HR manažerovi.
Účast na HR projektech.
Pomoc se zajištěním hladkého fungování HR oddělení.

Poznámka

Dokážeš pracovat samostatně a máš chuť se učit?
Jsi komunikativní? Baví tě práce s lidmi?
Zajímáš se o personalistiku?

V tom případě je tahle nabídka práce při studiu přesně pro tebe!
Město: Pardubice

Doporučte nabídku HR Asistent - studentská pozice Pardubice svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: HR Asistent - studentská pozice
ID: 1166891

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název eBRÁNA s.r.o.
UliceStaňkova 1322
Město530 02 Pardubice
Jméno pracovníkaIvana Palarčíková
Emailzaslat email
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace