Raději si přivyděláš, než bys spal? Práce na noční směně 96,-/hod Brno

Jihomoravský

Toto je nabídka práce na pozici Raději si přivyděláš, než bys spal? Práce na noční směně 96,-/hod. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Brno můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 3.12.2016   Značka: 2013397   ID: 1168726

Požadavky

- spolehlivost
- flexibilitu
- chuť pracovat
- věk minimálně 18 let

- nástupní plat 90,-Kč/hod. + příplatek za noční práce 20% = 108,-Kč/hod. v noci
- pravidelná úprava mzdy na základě pracovních výkonů; možnost zvýšení mzdy již po prvním měsíci
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- jistota stabilního zaměstnání
- úvodní zaškolení a další průběžné vzdělávání (program manager trainee)
- plánování směn dle Vašich požadavků
- práci v mladém kolektivu
- zaměstnanecké odměny po celé ČR
- sleva pro zaměstnance 50%
- motivační soutěže
- pracovní uniforma zdarma

Pracovní náplň

Baví Vás pracovat v přímém kontaktu se zákazníkem a vytvářet profesionální servis zákazníkům? Láká Vás perspektivní práce v mladém kolektivu s možností rychlého kariérního růstu? Jste kreativní a můžete výrazně přispět do chodu naší restaurace? Nebaví Vás ranní vstávání a jste produktivnější spíše v nočních hodinách? Pak toto je práce přímo pro Vás!
Plat: 90-108
Město: Brno

Doporučte nabídku Raději si přivyděláš, než bys spal? Práce na noční směně 96,-/hod Brno svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Raději si přivyděláš, než bys spal? Práce na noční směně 96,-/hod
ID: 1168726

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název McDonalds ČR spol. s r.o.
Jméno pracovníkaMartin Šimeček
Mobil727870788
Emailzaslat email
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace