Stabilní práce u McDonalds - nabídka pracovišť po celé Praze! Praha 1/4/5/6/10

Praha, Středočeský

Toto je nabídka práce na pozici Stabilní práce u McDonalds - nabídka pracovišť po celé Praze!. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 20.2.2017   ID: 1171048

Požadavky

- chuť učit se novým věcem
- spolehlivost a zodpovědný přístup
- týmového ducha a chuť najít v práci kamarády
- zájem mít fajn práci na delší dobu

Jsme jednička na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance a jejich práci jsme právem hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší restauraci.

Hledáme spolehlivé lidi, kteří se nebojí nových výzev. Jsme známí tím, že svůj tým rádi rozvíjíme, a ti, kteří chtějí, mají šanci u nás kariérně růst. Důkazem toho je, že všichni naši manažeři vyrostli uvnitř „mekáče“. Práce u nás je vhodná i pro studenty a maminky s dětmi, protože je možné přizpůsobit pracovní dobu jejich specifickým potřebám. Nabízíme denní i noční směny.

Pracovní náplň

Hlavní náplní práce je příprava jídla, ale stejně důležité je usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled restaurace.

Poznámka

- nástupní mzdu 90 Kč/h na plný i zkrácený úvazek s možností navýšení o 10 Kč ihned po zaškolení (restaurace Průhonice o 10 Kč vyšší nástupní mzda)
- osobní odměnu podle toho, jak se tobě a restauraci povede,
- noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendový příplatek 10 %
- 50% slevu na stravování a nápoje zcela zdarma
- benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
- fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě
- sick days - zdravotní volno
- uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti
- dobrou dopravní dostupnost

Vyberte si z nabízených pracovišť:

Na Příkopě, Praha 1
Malostranské náměstí, Praha 1
Nádraží Krč, Praha 4
Průhonice u Prahy
Nový Smíchov, Praha 5
Evropská - Divoká Šárka, Praha 6
Letiště Václava Havla, Praha 6
Europark Štěrboholy, Praha 10
Průmyslová , Praha 10
Plat: 15.500-19.000
Město: Praha 1/4/5/6/10

Doporučte nabídku Stabilní práce u McDonalds - nabídka pracovišť po celé Praze! Praha 1/4/5/6/10 svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Stabilní práce u McDonalds - nabídka pracovišť po celé Praze!
ID: 1171048

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název McDonalds ČR spol. s r.o.
UliceŘevnická 170
Město150 00 Praha 5
Jméno pracovníkaMichal Malý
Mobil725 556 431
Emailzaslat email
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace