Product Marketing Senior Advisor - Car Electrification Munich

Zahraničí

Toto je nabídka práce na pozici Product Marketing Senior Advisor - Car Electrification. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 20.8.2017   ID: 1224737

Požadavky


Profil pracovníka
Pokud máte VŠ v oboru elektronika / elektrotechnika, znalosti výkonové elektroniky, zkušenosti s aplikací DC-DC měničů a řízením motorů v automobilovém průmyslu a aktivní znalost anglického a německého jazyka, pak je tato nabídka určena především Vám.

Nabídka


Nabídka zaměstnavatele
Náš klient Vám nabízí získání špičkových pracovních zkušeností na evropském trhu, týden dovolené navíc, propracovaný systém odborného vzdělávání, automobil i k soukromému použití, úrazové pojištění, penzijní připojištění a mnoho dalšího. Finanční ohodnocení je u této pozice stanoveno na 110.000,- EUR / ročně ( cca. 239.000,- CZK měsíčně ) + bonusy z roční mzdy. Uvedené finanční ohodnocení je k jednání a bude se odvíjet od dosavadních zkušeností.
Místo pracoviště je v německém Mnichově.

Pracovní náplň


Profil pozice
Na této pozici budete členem týmu, který se zaměřuje na marketingovou a technickou podporu interních i externích zákazníků na silně rostoucím trhu zaměřeném na elektrifikaci automobilů. Vaším úkolem bude podílet se na definici, plánování a implementaci strategie pro oslovení cílové skupiny, shromažďovat informace o hlavních trendech v oblasti výkonových polovodičů používaných pro elektrifikaci automobilů a při návrhu architektury systémových řešení spolupracovat s týmy ASSP / ASIC, s cílem navrhovat konkurenceschopná systémová řešení.

Poznámka


Průběh výběrového řízení
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho anglického životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.
Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.
V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.
Město: Munich
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
Odpovědět nabídka práce

Doporučte nabídku Product Marketing Senior Advisor - Car Electrification Munich svým známým


Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
Sdílet Google+ Nahlásit inzerát
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Product Marketing Senior Advisor - Car Electrification
ID: 1224737


Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt


Firma Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042
Emailzaslat email
URLhttps://www.simplex.cz

více informací o společnosti

O společnosti Simplex Czech s.r.o.

Od založení v roce 2000 poskytuje firma SIMPLEX Czech s.r.o. komplexní služby v oblasti náboru zaměstnanců a personálního poradenství.

Služby náboru zaměstnanců zajišťuje zkušený tým náborových specialistů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé obory obsazovaných pracovních míst. To umožňuje poskytovat kvalitní náborové služby od vyhledání kandidátů, přes nábor jednotlivých zaměstnanců, až po budování rozsáhlých týmů.

Služby personálního poradenství zajišťuje zkušený tým personalistů, manažerů a externích konzultantů, zodpovědných za jednotlivé oblasti řízení lidských zdrojů. To umožňuje poskytovat hodnotné poradenské služby, zaměřené na dosahování strategických cílů organizací.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace