Product and Test Engineer (víc pracovních pozic) Pardubice

Pardubický

Toto je nabídka práce na pozici Product and Test Engineer (víc pracovních pozic). Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 16.8.2017   Značka: PL3650   ID: 1233998

Požadavky

SŠ/VŠ v oblasti elektro, telekomunikace nebo IT
zkušenost s návrhy programů pro testování HW výpočetní techniky
orientace v současných trendech v oblasti elektroniky
pokročilá znalost HW a SW osobních počítačů
znalosti nástrojů optimalizace výrobního procesu (LEAN, VSM, KAIZEN)
znalosti principů a požadavků systému řízení kvality
manuální zručnost
§ 6 vyhl. 50/1978
pokročilá znalost Windows, DOS a Linux
středně pokročilá znalost AJ

Práce v perspektivní zahraniční společnosti, s prosperujícím byznysem, účast na nových projektech, možnost osobního růstu a profesního rozvoje, odpovídající plat

Pracovní náplň

Nastavení testovacího procesu pro stávající/nové produkty;
návrh a příprava přípravků (HW/SW) pro testování základních desek do PC;
Příprava dokumentace popisující testovací proces, školení techniků a operátorů;
zajištění funkčnosti testerů pro testování základních desek a vedení údržeb pro tyto testery;
Snižování nákladů na testovací proces, optimalizace délky testovácího SW;
Správa náhradních dílů pro testery, udržování minimálních skladových zásob, opravy defektivních dílů, příprava měsíčních objednávek;
Vedení techniků, jejich vzdělávání, příprava denní pracovní náplně, správa skladu komponent a dílny
Město: Pardubice

Doporučte nabídku Product and Test Engineer (víc pracovních pozic) Pardubice svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Product and Test Engineer (víc pracovních pozic)
ID: 1233998

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Firma Personal Consult s.r.o.
Uliceul. 17. listopadu 400
Město530 02 Pardubice
Jméno pracovníkaLucie Kloučková
Mobil774 58 48 28
Emailzaslat email
URLhttp://www.personalconsult.cz
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace