Práce ve výrobě v Ústí nad Labem

Ústecký

Toto je nabídka práce na pozici Práce ve výrobě v Ústí nad Labem. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Ústí nad Labem můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 7.6.2017   Značka: MP 7633   ID: 1234317

Požadavky

- spolehlivost, dochvilnost a chuť k práci
- manuální zručnosti a snahu se dále rozvíjet
- ochotu pracovat na směnný provoz (7,5 hod. směny, 11 hod. směny)

Nabídka

- zajímavou výši fixní mzdy, příplatky, odměny
- stravné nebo stravenky
- 13. a 14. platy
- profesionální školení, firemní akce apod.
- dlouhodobou spolupráci

Pracovní náplň

Hledáme schopné pracovníky na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY do společnosti sídlící v Ústí nad Labem. Jedná se o hlavní pracovní poměr s možností dlouhodobé spolupráce.
V případě vyšší kvalifikace jsme schopni nabídnout i jiné pozice ve výrobě - Řidič VZV, operátor CNC apod.
Město: Ústí nad Labem

Doporučte nabídku Práce ve výrobě v Ústí nad Labem svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce ve výrobě v Ústí nad Labem
ID: 1234317

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

FirmaMANPOWER
Ústí nad Labem
Velká Hradební 10
Jméno pracovníkaKateřina Vadkertiová
Telefon+420731412535
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace