Obchodní zástupce - domácí potřeby / práce na ŽL

Jihočeský

Toto je nabídka práce na pozici Obchodní zástupce - domácí potřeby / práce na ŽL. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 11.7.2017   Značka: MP 5907   ID: 1242985

Požadavky

Pro dynamickou mezinárodní společnost zabývající se prodejem domácích potřeb a drobných elektrospotřebičů hledáme zdatného obchodního zástupce pro region Jižních Čech.

· Min. středoškolské vzdělání
· Praxe na podobné pozici - v oblasti domácích potřeb, železářství, nářadí apod.
· Prodejní, komunikační dovednosti, schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
· Samostatnost a schopnost efektivně organizovat svoje aktivity
· Spolehlivost, odpovědnost, loajalita a aktivní osobnost
· Uživatelská znalost práce s PC
· Řidičské oprávnění sk. B

- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti v příjemném pracovním kolektivu a prostředí
- Možnost profesního i osobního rozvoje
- Garantované fixní ohodnocení ve zkušební době 30 000 Kč, dále bonusových systém
- Služební automobil, mobilní telefon, notebook, tablet
- Podpora osobního rozvoje, systém zaškolení
- Práce na ŽL
- Nástup možný ihned

Pracovní náplň

- Péče o stávající zákazníky včetně odborného poradenství
- Aktivní získávání nových zákazníků
- Plnění týmových i individuálních prodejních cílů
- Prezentace nových produktů
- Řešení případných reklamací

Doporučte nabídku Obchodní zástupce - domácí potřeby / práce na ŽL svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Obchodní zástupce - domácí potřeby / práce na ŽL
ID: 1242985

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

FirmaMANPOWER
České Budějovice
Hroznová 28
Jméno pracovníkaMarie Valentová
Telefon+420 727 924 395
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace