Práce ve skladu - ubytování zdarma, svozy. nástup 8.8.2017 Dobříš

Středočeský

Toto je nabídka práce na pozici Práce ve skladu - ubytování zdarma, svozy. nástup 8.8.2017. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Dobříš můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 13.7.2017   Značka: MP 10949   ID: 1243699

Požadavky

Máš platný průkaz na VZV nebo jen praxi ve skladu? Přihlaš se!! VŠICHNI ZAMĚSTNANCI MAJÍ ZAJIŠTĚNÉ SVOZY DO ZAMĚSTNÁNÍ A POKUD BUDEŠ POTŘEBOVAT ZAJISTÍME TI I UBYTOVÁNÍ. Průměrný měsíční výdělek 22.000 Kč/měs., stravenky, 25 dní dovolené, smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok.
Místo výkonu práce: Dobříš
Nástup: každý týden
Dvousměnný nebo třísměnný provoz

- spolehlivost
- pracovitost
- platný průkaz na VZV
- praxi ve skladu

Nabídka

PRŮMĚRNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK (19 - 24.000 KČ/MĚS.)
- základní mzdu od 103 - 103 Kč/h ( 17.210 Kč/měs.)
- příplatek za odpolední (6 Kč/h)
- příplatek za noční 10 % z prům. (min. 16,5 Kč/h)
- příspěvek na penzijní připojištění
- vzdělávací kurzy
- motivační bonusy (0 - 3000 Kč/měs.)
- 25 dní dovolené na kalendářní rok
- hrazené ubytování
- ZAJIŠTĚNÉ SVOZY DO ZAMĚSTNÁNÍ

Pracovní náplň

- obsluha VZV nebo retraku
- příprava materiálu pro výrobu
Město: Dobříš

Doporučte nabídku Práce ve skladu - ubytování zdarma, svozy. nástup 8.8.2017 Dobříš svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce ve skladu - ubytování zdarma, svozy. nástup 8.8.2017
ID: 1243699

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

FirmaMANPOWER
Písek
Žižkova třída 16
Písek
Jméno pracovníkaMartina Křivancová
Telefon+420739343024
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Zařazeno v pracovních oborech:

Logistika a doprava střední Čechy