Práce v okolí bydliště s nadstandardním výdělkem Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří

Ústecký

Toto je nabídka práce na pozici Práce v okolí bydliště s nadstandardním výdělkem. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Chomutov můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 24.7.2017   Značka: MP 9523   ID: 1246617

Požadavky

S dlouholetou tradicí se řadíme mezi úspěšné společnosti v oblasti automotive.
Přidej se i ty do našeho týmu plného spokojených zaměstnanců a staň se jedním
z nás!

Z počátku nám stačí tvoje docházka na 3 směnný provoz.
Dále Tě na všechno potřebné zaučíme. :)

Za odvedenou práci si odneseš nadprůměrný výdělek až 23.000 Kč. Za tvojí
šikovnost budeš ohodnocen motivujícími bonusy. Samozřejmostí je možnost
týdenní zálohy ve výši 1300 Kč a také příplatky za nestandardní služby jako jsou
noční, víkendy, svátky a přesčasy.

Pokud si myslíš, že je tohle práce přímo pro tebe, tak neváhej a zasílej svůj
životopis na emailovou adresu zaslat email, volej na číslo
226254959, nebo se zastav u nás na pobočce v Chomutově ul. Revoluční 43.
Budeme se těšit na spolupráci! :)

Pracovní náplň

Tvojí náplní práce bude výroba komponentů do automobilů ve společnosti, která
patří do největší průmyslové skupiny světa.
Město: Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří

Doporučte nabídku Práce v okolí bydliště s nadstandardním výdělkem Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Práce v okolí bydliště s nadstandardním výdělkem
ID: 1246617

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

FirmaMANPOWER
Praha - CORE, CALL
Karlovo náměstí 10
Praha 2
Jméno pracovníkaTereza Tomiova
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace