Kontrola dílů - lehčí práce, 2 směny, Strakonice. dopravné

Jihočeský

Toto je nabídka práce na pozici Kontrola dílů - lehčí práce, 2 směny, Strakonice. dopravné. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Strakonice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 26.7.2017   Značka: MP 11091   ID: 1247361

Požadavky

Přijmeme větší počet pracovníků na fyzicky nenáročnou práci ve výrobě (vhodné především pro ženy), práce je náročnější na zrak. Každý vážný zájemce má možnost prohlídky pracoviště.
Nástup ihned
Místo výkonu práce: Strakonice
2 směny

- pečlivost
- dobrý zrak

Nabídka

- základní mzdu od 85 Kč/h (po zaučení 105 - 130 Kč/h)
- dopravné
- příspěvek na stravu (dotovaná strava od zaměstnavatele ze 70 % hodnoty stravy)
- příplatky za noční a odpolední směnu
- příplatek za práci o víkendu 35 %
- pracovní oděv

Pracovní náplň

- kontrola dílů a součástek
- začišťování nerovností
Město: Strakonice

Doporučte nabídku Kontrola dílů - lehčí práce, 2 směny, Strakonice. dopravné svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Kontrola dílů - lehčí práce, 2 směny, Strakonice. dopravné
ID: 1247361

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

FirmaMANPOWER
Písek
Žižkova třída 16
Písek
Jméno pracovníkaMartina Křivancová
Telefon+420739343024
URLhttp://www.manpower.cz

více informací o společnosti

O společnosti MANPOWER, s.r.o.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Nejsou ve vašem oboru volná místa? Zkuste rekvalifikaci

Marně sháníte práci ve svém oboru? K tomu, abyste nestrávili na úřadu práce zbytek života,...

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace