Lakýrník - 25 000 Kč - dlouhodobá práce - nástup ihned Ostrava

Jihomoravský, Moravskoslezský, Středočeský

Toto je nabídka práce na pozici Lakýrník - 25 000 Kč - dlouhodobá práce - nástup ihned. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Ostrava můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 9.12.2016   ID: 902775

Požadavky

Hledáte si zajímavou a seriózní práci? Staňte se členem našeho týmu a vydělejte si od 25 000 Kč. Pro našeho významného klienta, který je přímým pokračovatelem výroby osobních kolejových vozidel přijmeme lakýrníky.

PŘEDPOKLADY K ZAMĚSTNÁNÍ
- vyučení v oboru lakýrník velkou výhodou
- praxe na pozici alespoň 2 roky
- zkušenosti s prací s vysokotlakou pistolí, broušením a tmelením velkých ploch
- chuť do práce, spolehlivost a flexibilita

- dlouhodobé zaměstnání v dynamické a prestižní společnosti na hlavní pracovní poměr
- seriózní přístup
- výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou (v rámci celé Ostravy max do 40 minut)
- práce v čistém pracovním prostředí v mladém kolektivu
- volné víkendy
- motivující mzda 120 Kč/hod v čistém
- pravidelné zálohy
- nově zrekonstruované ubytování asi 10 min. pěšky od podniku
- stravování v závodní jídelně v areálu podniku
- garantovaný výplatní termín
- ranní směny
- pracovní oblečení a obuv zdarma
- 24 hodinová starostlivost našeho koordinátora
- nástup možný ihned

Pracovní náplň

- lakování větších ploch vagónů
- broušení a tmelení
- práce s vysokotlakou pistolí
- komunikace s mistrem

Poznámka

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Zasílejte vaše strukturované životopisy, nebo pro více informací volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Na základě vašeho životopisu vás budeme, co nejdříve kontaktovat s bližšími podrobnostmi.
Plat: 120 Kč/hod v čistém
Město: Ostrava

Doporučte nabídku Lakýrník - 25 000 Kč - dlouhodobá práce - nástup ihned Ostrava svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Lakýrník - 25 000 Kč - dlouhodobá práce - nástup ihned
ID: 902775

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název Wincott People
UliceOběžná 1086/4
Město70900, Ostrava
Jméno pracovníkaAnna Závodná
Telefon725427742
Emailzaslat email
URLhttp://wincottpeople.com
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace