Operátor svářecího robota - až 22 000 Kč (Praha-východ, Brandýs)

Praha, Středočeský

Toto je nabídka práce na pozici Operátor svářecího robota - až 22 000 Kč (Praha-východ, Brandýs). Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Brandýs nad Labem můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 22.1.2017   Značka: 2014-07-04-04   ID: 915328

Požadavky

• ukončené SOU/SŠ
• zkušenost s obsluhou svářecích robotů
• manuální zručnost
• dobrý zdravotní stav
• čistý Registr trestů
• spolehlivost a zodpovědnost

Nabídka

• zajímavá práce v úspěšné společnosti
• 3-směnný provoz
• nástup IHNED
• motivující finanční ohodnocení, STRAVENKY
• týdenní poskytování záloh
• zajištěné dotované ubytování - ušetříte až 3000 Kč
• práce bez zprostředkovatelských poplatků
Více pracovních nabídek na www.central-work.cz
Doporučte známého a získejte 5000 Kč.

Pracovní náplň

• obsluha svářecích robotů a jiných strojů, příprava materiálu
• kontrola materiálu a hotového výrobku
• kontrola procesu svařování
• odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních standardů
• pomocné práce na pracovišti

Poznámka

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s aktuální fotografií na email: zaslat email nebo klikněte na tlačítko "odpovědět na inzerát".
Plat: 18000 - 22000
Město: Brandýs nad Labem
Klient: úspěšná výrobní společnost
Termín uzávěrky: 2016-11-30

Doporučte nabídku Operátor svářecího robota - až 22 000 Kč (Praha-východ, Brandýs) svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Operátor svářecího robota - až 22 000 Kč (Praha-východ, Brandýs)
ID: 915328

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Název CentralWork s.r.o.
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaAndrea Slížková
Telefon+420 226 258 227
Emailzaslat email
Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace