Hledáme „bojovníka“ na pozici obchodník. Praha

Praha

Toto je nabídka práce na pozici Hledáme „bojovníka“ na pozici obchodník.. Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.

Datum: 19.3.2017   Značka: obchod Praha   ID: 966736

Požadavky

Hledáme někoho komu nechybí vytrvalost a tah na branku, ale zároveň mu jde především o to, aby jeho práce měla smysl a byla pro ostatní prospěšná.
Práce je především o komunikaci s lidmi a schopnosti naslouchat ostatním.
Důležité jsou pro nás Vaše prokazatelné výsledky z předchozí práce, brigády.

Nabídka

Nabídnout můžeme především:
zaškolení, podporu a fajn zázemí
přátelský a hravý tým lidí, který rád přijme nové kolegy
vzdělávání a profesní růst
odměňování podle výsledků - pouze Vy sami ovlivníte výši svého příjmu

Pracovní náplň

Vaší pracovní náplní bude:
budování vlastní klientely
komunikace s klienty (telefonická i osobní)
zjišťování jejich potřeb klientů
nastavení vhodných řešení pro zlepšení konkrétní oblasti ve firmě klienta
Vaším výsledkem práce budou klienti, kterým naše semináře a konzultace přinesly prospěch a kterým se lépe daří.

Poznámka

Těšíme se na prima člověka, který obohatí náš tým.
Nezáleží nám na věku či na vzdělání, důležité jsou pro nás pouze Vaše prokazatelné výsledky z předchozí práce či brigády.
Město: Praha

Doporučte nabídku Hledáme „bojovníka“ na pozici obchodník. Praha svým známým

Přeposlat nabídku na email
Vytisknout nabídku
zavřít

Nahlásit inzerát

Inzerát: Hledáme „bojovníka“ na pozici obchodník.
ID: 966736

Prosím specifikujte problém co nejlépe. Pomůžete nám tak s jeho vyřešením.

Kontakt

Firma Business Success, spol. s r.o.
UliceTürkova 2332/1
MěstoPraha - Chodov
Jméno pracovníkaMelánie Bulová
Telefon731 641 184
Emailzaslat email
URLhttp://www.success.cz

více informací o společnosti

O společnosti Business Success, spol. s r.o.

Business Success, spol. s r.o. je vzdělávací společnost, zabýváme se semináři a konzultacemi a předáváme svým klientům nástroje pro efektivní fungování firmy. S klienty pracujeme komplexně a pomáháme jim v tom, aby byli ještě úspěšnější. V České republice působíme od roku 1996 a máme bohaté zkušenosti s fungováním firem na českém trhu.

Vložit životopis

Poradna

Jak správně napsat životopis
Vybíráme personální agenturu
Jak se chovat u pohovoru
Články na téma práce
více

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace