Práce v oboru Administrativa (1956)

Administrativa
Obchodník ve Zlíně!
Zlín
dnes
Nabízíme o práci, která změní váš pohled na svět a sebe sama o nadstandardní platové ohodnocení – 30 000 Kč je začátek! o vedení od špiček v oblasti prodeje o zážitky, zázemí dynamického a přátelského... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj
včera
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Zázemí stabilní společnosti - Portfolio klientů - 13. plat - Věrnostní programy za dlouhodobou spolupráci - Kvalitní školení - Podporu a... zobrazit nabídku»
Péče o zákazníky - komunikace a zápis dat
Brno
před 2 dny
* Výborné mzdové podmínky - bonusy navíc * Jistotu a stabilitu úspěšné firmy * Prostor k realizaci a kariérní růst * Benefity - možnost služebního vozidla a ubytování zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
před 2 dny
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Asistent - konzultant pro Dům zdraví a pohybuí
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
před týdnem
Otevíráme a rozšiřujeme v roce 2017 !! Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent klientského centra Nabízíme: Vynikající finanční ohodnocení . Flexibilní pracovní doba. Kariérní... zobrazit nabídku»
Supervizor call centra - bez znalosti cizích jazyků - 30.000 Kč
Praha 7, Dělnická 12
minulý měsíc
Zázemí stabilní ryze české společnosti s více než 16tiletou tradicí. Garance důstojného základního platu a nadstandardní odměny dle bonusového systému. Perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci. ... zobrazit nabídku»
Controller
Černá Hora, okres Blansko
dnes
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti moderní pracoviště v Černé Hoře (okres Blansko) ... zobrazit nabídku»
HR and Recruitment specialista, Černá Hora – okres Blansko
Černá Hora, okres Blansko
dnes
Nabízíme - zázemí stabilní společnosti - po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou - motivační finanční ohodnocení - týden... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - Hostivice, okres Praha-západ
Hostivice
dnes
Nabízíme zázemí stabilní společnosti po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou motivační... zobrazit nabídku»
Pracovník expedice (Z19609)
Havlíčkův Brod
dnes
Staňte se posilou našeho týmu v silné, prosperující mezinárodní společnosti ENGESER s.r.o. Zabýváme se výrobou kabelových svazků pro... zobrazit nabídku»
Specialista reklamací s NJ (Z19607)
Havlíčkův Brod
dnes
Staňte se posilou našeho týmu v silné, prosperující mezinárodní společnosti ENGESER s.r.o. Zabýváme se výrobou kabelových svazků pro... zobrazit nabídku»
Junior procurement with English and Russian
Praha 4
dnes
Na této pozici Vám nabízíme:   - zajímavé platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní aktivity - stabilní zázemí... zobrazit nabídku»
Invoice processor with English 35-40 hours/week
Praha 3
dnes
Do you speak English? Would you like to be part of international company? We are looking for people for the position Invoice Processor who speaks... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with English and Arabic/Turkish
Praha 3
dnes
ENGLISH? ARABIC OR TURKISH? No problem!So send us your CV! We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas... zobrazit nabídku»
Podpora HR s angličtinou, part time
Praha 3
dnes
Máte zájem o HR? Máte zkušenosti z administrativy a hovoříte plynule anglicky? Jste časově flexibilní na 20 hodin za týden? Pokud ano,... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with Eng and Spanish/Portugese
Praha 3
dnes
Do you speak ENGLISH and SPANISH or PORTUGESE? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with Eng and Portugese
Praha 3
dnes
Do you speak ENGLISH and PORTUGESE? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in... zobrazit nabídku»
Customer Service Representative with German and English
Praha 3
dnes
Do you speak ENGLISH and German? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s angličtinou 20-30h/týden
Praha 3
dnes
Pro našeho klienta, mezinárodní průmyslovou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA Jedná se o... zobrazit nabídku»
Expeditor with English and Italian
Praha 3
dnes
Do you speak ENGLISH and ITALIAN? We are looking for a suitable candidate for back office position for the world's largest international oil and gas... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace