Práce v oboru Administrativa (2146)

Administrativa
Technik řídících systémů budov
Praha
- práce na plný úvazek v prostředí stabilní české společnosti - motivující platové ohodnocení a odměny za dobrou práci - flexibilní pracovní doba - úvodní zaškolení a další odborný rozvoj - přátelský kolektiv... zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Pracovník - Asistent pro Nutriční centrum Radost
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
Otevíráme a rozšiřujeme. Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského centra Nabízíme: Vynikající finanční ohodnocení . Flexibilní pracovní doba. Kariérní postup.... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce
Praha
Hledáme vhodné uchazeče na pozici pracovníka v administrativě pro společnost zabývající se prodejem luxusní kosmetiky. Jestliže Vás náš inzerát zaujal a splňujete uvedené podmínky, neváhejte nám zaslat svůj CV s... zobrazit nabídku»
Iqos Partner
Celá Česká republika
Co ti nabízíme? motivující finanční ohodnocení, budeš součástí světové změny, flexibilní pracovní dobu, kreativní práci s lidmi. zobrazit nabídku»
Referent/ka kontaktního centra
Praha 4
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici. REFERENT/KA KONTAKTNÍHO CENTRA ... zobrazit nabídku»
Administrátor expedice
Liberec - W
dnes
5 týdnů placené dovolené pružná pracovní doba (7,5hod/den) dotované závodní stravování závodní lékař, zdravotní preventivní... zobrazit nabídku»
Account Manager
Praha 4
dnes
- Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra. - Zajímavý fixní plat a velice... zobrazit nabídku»
Obchodník internetové reklamy
Praha
dnes
Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě v blízkosti metra C Pankrác. Zázemí stabilní... zobrazit nabídku»
Firemní recepční
Praha 5
dnes
Zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí. Firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních... zobrazit nabídku»
Skladový administrátor
Praha 4
dnes
- Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. - Práce 40h týdně, vždy Po-Pá, noční směny se nepracují. - Platové ohodnocení 22... zobrazit nabídku»
Asistentka s němčinou
Moravskoslezský
dnes
* Odpovídající finanční ohodnocení včetně prémií * kvartální odměny * 20 dnů dovolené * Stravné zobrazit nabídku»
Oblastní manažer
České Budějovice
dnes
Práce ve velké stabilní úklidové společnosti , fungující po celé republice. zobrazit nabídku»
Praxe v personalistice, 200 - 250 Kč/hod.
Praha 6
dnes
Studuješ obor personalistika nebo Tě tato oblast prostě jenom baví? Chceš získat bohatou praxi a už víš, co je to recruitment? Nebo jste... zobrazit nabídku»
Výpomoc v účetním oddělení, 130 Kč/hod.
Praha
dnes
Hledáte brigádu do konce června? Studujete finanční obor a baví Vás finance? Hledáme šikovné kandidáty/ky pro výpomoc do účetního... zobrazit nabídku»
Administrativní asistent/ka, 25-27 000 Kč/měs.
Praha
dnes
Hledáte pozici na 1-2 měsíce ? Baví Vás práce se zákázníky a administrativa v kanceláři? Hledáme šikovné kandidáty/ky pro... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - pokročilý excel, 120 Kč/hod
Praha 5
dnes
Baví vás práce s čísly a s Excelem si rozumíte? Rád/a děláte svěřenou práci poctivě? Máte zájem o získání praxe z farmaceutické... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora Přerov částečný úvazek
Přerov
dnes
Pro oddělení nákupu v Přerově hledáme spolehlivého člověka na ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE Poloviční úvazek, Běžné administrativní... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Žebrák
dnes
Máte zkušenosti s projektovým řízením nejlépe v oblasti automotive? Hovoříte plynně anglicky? Záleží vám jak na kariérním, tak i... zobrazit nabídku»
Obchodník - firemní zákazníci
Ostrava
dnes
Jsi výřečný typ a rád komunikuješ se zákazníky? Na pozici OBCHODNÍKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY budeš představovat produkty společnosti... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace