Práce v oboru Administrativa (2038)

Administrativa
Asistentka jednatele společnosti
Hradec Králové
- práce ve stabilní a zaběhnuté firmě. - přátelský kolektiv - možnost získání praxe s tuzemským i mezinárodním obchodem - atraktivní finanční ohodnocení ( 17 - 25 tis. Kč čistého + motivační odměny ) zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant, řidič
Ostrava, Opava, Zlín, Havířov
Nabízíme: možnost ubytování, osobní vůz i k soukromým účelům, kariérní růst, firemní benefity; zobrazit nabídku»
Asistent - konzultant pro Dům zdraví
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
Otevíráme a rozšiřujeme v roce 2017 !! Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského centra Nabízíme: Vynikající finanční ohodnocení . Flexibilní pracovní doba.... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj
finanční ohodnocení cca. 20 000 Kč po zaškolení možný nárůst - Zázemí stabilní společnosti - Portfolio klientů - 13. plat - Věrnostní programy za dlouhodobou spolupráci - Kvalitní školení - Podporu a... zobrazit nabídku»
Obchodník / zapisovatel odběrných míst
Ostrava
Nadstandardní finanční ohodnocení Zázemí kanceláře, příjemné pracovní prostředí Notebook Motivační soutěže, bonusy i na denní bázi Služební auto ŠKODA OCTAVIA MOŽNOST UBYTOVÁNÍ zobrazit nabídku»
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
HR - Náborář
Kladno
dnes
Pracovní smlouvu na 1 rok Pevná pracovní doba 8:00 – 16:30 (Po-Pá) Zázemí mezinárodní společnosti Dotované stravné ve... zobrazit nabídku»
Recruiter pro výrobní firmy
Olomoucký
dnes
Jsi typ člověka, který o sobě tvrdí, že se rychle učí a zvládne vstřebat hodně informací a naplánovat si více aktivit tak, aby všechny... zobrazit nabídku»
Specialista registrací dodavatelů s AJ a NJ
Praha
dnes
Nabízíme Vám: · 5 týdnů dovolené · 3 dni volna navíc · Příspěvek na stravování · Možnost práce z domova · Flexibilní pracovní... zobrazit nabídku»
Šance pro jazykově nadané juniory (aj+nj)
Praha
dnes
Jedná se o americkou společnost, takže Vás čeká mzda nezvyklá našim poměrům + propracovaný systém zaměstnaneckých výhod (finanční... zobrazit nabídku»
Receptionist/office assistant
Praha
dnes
- Zajímavou práci v dynamickém pracovním prostředí, tedy rozhodně žádnou nudu - Kolektiv pozitivních a přátelských kolegů - Možnost... zobrazit nabídku»
Nepostradatelný kolega do obchodního odd.
Praha
dnes
Co u nás získáš: - Práci plnou nových výzev a nekonečných možností - Zkušenosti v profesionálním mezinárodním prostředí - Osobní a... zobrazit nabídku»
Obchodní a marketingová asistentka
Brno
dnes
Mladá expandující společnost s unikátním technickým produktem hledá administrativní podporu svého obchodního týmu. Vaším úkolem... zobrazit nabídku»
Cash collection specialista/KA, part time
Praha 4
dnes
Chcete získat praxi ve financích a hovoříte anglicky? Nebojíte se komunikace s klienty? Pak hledáme právě Vás. Aktuálně hledáme... zobrazit nabídku»
Asistent/ka týmu, 130-150 Kč/hod - 20 hod/týden, dlouhodobě
Praha
dnes
Máte za sebou administrativní zkušenost? Preferujete práci na poloviční úvazek? Jste komunikativní, pečlivý a jste schopen rychle se učit?... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with English and Arabic or Turkish?
Praha 3
dnes
ENGLISH? ARABIC? TURKISH? So send us your CV! We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with... zobrazit nabídku»
Administrativní brigádník
Praha 9
dnes
Nabízíme administrativní brigádu na termín úterý 2.5., středa 3.5. a čtvrtek 4.5. Jedná se o skenování dokumentů v účetním oddělení.... zobrazit nabídku»
Administrativní výpomoc na 1 měsíc, 100 Kč/hod.
Praha 1
dnes
Hledáte si administrativní brigádu na 1 měsíc? Chcete získat zkušenosti v mezinárodní společnosti? Zašlete nám svůj životopis na pozici... zobrazit nabídku»
Technický nákupčí
Olomoucký
dnes
- akviziční činnost - nákup materiálu - práce s techinckou dokumentací - prace s ERP systémem - komunikace se zahraničními dodavateli zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Poličsko
dnes
Chcete pracovat pro strojírenskou společnost působící na mezinárodním trhu? Chcete profesně růst a mít na starosti samostatný projekt?... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace