Práce v oboru Administrativa (2034)

Administrativa
Manažer pro novou pobočku
České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Jindřichů Hradec,...
- nejvyšší platové ohodnocení v oboru díky 20leté historii firmy a silným zahraničním partnerům Vienna Insurance Group - počáteční ohodnocení cca. 30.000Kč (manažerská pozice) nadstandardní provize z výkonu kolektivu... zobrazit nabídku»
Operátor pasivní linky innogy – zákl. mzda 100 Kč/hod.
Brno
> fixní mzdu + neomezené výkonnostní bonusy, > pravidelné navyšování základní mzdy, > dlouhodobou práci a stabilní výdělek na HPP, DPP, DPČ, > flexibilní pracovní úvazky – 20, 30, 40 týdně, >... zobrazit nabídku»
Personální konzultant/ka
Ostrava
Jsme AGENTURA PLUS S.R.O., stabilní společnost trhu v oblasti personalistiky již od roku 1999. Pro naši pobočku v Ostravě hledáme nové schopné kolegy. Preferujeme člověka se zájmem o dlouhodobou spolupráci. Jestliže Vás... zobrazit nabídku»
Sales konzultant - nejedná se o aktivní prodej
Praha
Nemáme rádi inzeráty, kde vám slibují, že si vyděláte až 50, 60, 70... tisíc. A pak první den v práci zjistíte, že to má tak jeden člověk ve firmě. Proto vám to řekneme na rovinu. Naši konzultanti dosahují v obchodu... zobrazit nabídku»
Sběr dat od našich zákazníků pro Plzeň a okolí
Plzeň
Nástupní mzda až 19 000,- Kč, nástup možný ihned. zobrazit nabídku»
Asistent pro Centrum zdraví a regenerace
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
Otevíráme a rozšiřujeme. Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského centra Nabízíme: Vynikající finanční ohodnocení . Flexibilní pracovní doba. Kariérní postup.... zobrazit nabídku»
Koordinátor registrace léčiv s AJ, vhodné i pro absolventy
Praha
dnes
Spolupráce v menším týmu s rodinnou atmosférou Zaškolení ve Francii Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů (např.... zobrazit nabídku»
Záskok na recepci 21.8.-1.9., 100 Kč/hod
Praha 8
dnes
Máte zájem o krátkodobou brigádu na recepci? Pokud máte již zkušenost s prací na recepci ideálně v mezinárodní společnosti, pak... zobrazit nabídku»
HR team assistant, aspoň 25hod/týdně, 100-120 Kč/hod
Praha 1
dnes
Umíte jednat s lidmi? Nebojíte se telefonovat? Jste organizovaná osobnost, která plánuje ve spolupráci s kalendářem? Aktivní použití... zobrazit nabídku»
Cash collection representative with French
Prosek
dnes
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and French daily at work? Then send us your... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení operativního nákupu
Ostrava
dnes
Máš zkušenosti v oblasti nákupu a domluvíš se anglicky a německy? Právě nyní hledáme specialisty na pozici SPECIALISTA ODDĚLENÍ... zobrazit nabídku»
Specialista pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
dnes
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici SPECIALISTA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Specialista platebních transakcí s němčinou
Ostrava
dnes
Zajímá Vás oblast financí a účetnictví a domluvíte se německy? Hledáme absolventy i zkušené na pozici SPECIALISTA PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ... zobrazit nabídku»
Project manager, až 90 000 Kč
Ostrava
dnes
Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky a německy? Právě hledáme člověka na pozici PROJECT... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní, 25 000 Kč
Nový Jičín
dnes
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Recepční - skvělá společnost
Praha
dnes
Jste milá, vstřícná a spolehlivá? Baví Vás vítat návštěvy a starat se o chod recepce? Nezaleknete se ani další administrativy jako je... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Hledá se mzdová účetní pro maloobchodní síť prodejen! Máte praxi na pozici mzdové účetní? Setkali jste se se zpracováním mezd pro... zobrazit nabídku»
Obchodní referent (možnost zkráceného úvazku) (25.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
dnes
Do menší přátelské firmy hledáme novou posilu na pozici obchodního referenta. Nabízíme různorodou práci, příjemné prostředí a spoustu... zobrazit nabídku»
Firemní právník - junior (25.000 - 35.000 Kč)
Vysočina
dnes
Hledáme firemního právníka, co se paragrafů neleká, paragrafy, smlouvy, znalost zákona – hledáme svého šampiona, své zkušenosti krátce... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora pro HR
Praha
dnes
Informace o pozici/klientovi Pokud Vás zajímá oblast HR, ale zatím nemáte žádné zkušenosti v oboru, tak je tohle jedinečná příležitost,... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace