Práce v oboru Administrativa (1984) - strana 10

Administrativa
Zapisovatel / zapisovatelka pro administrativní práce a zapisování na obchod...
Praha
před 2 dny
5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, rekreační zařízení, možnost pracovního růstu na pozici vedoucí... zobrazit nabídku»
Stáž pro společnost adecco Plzeň
Plzeň
před 2 dny
- neplacenou stáž pro jednu z největších personálních společností na světě - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv... zobrazit nabídku»
Recepční Brno
Brno
před 2 dny
Co Tě čeká: Zodpovědnost za kompletní zajištění hladkého chodu recepce (uvádění hostů, vyřizování telefonátů a emailů,... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení péče o zákazníky
Brno
před 2 dny
Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních financí, majetku, řízení rizik a zajištění... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Rokycansko
před 2 dny
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - Možnost profesního růstu - Příspěvky na dopravu - Příspěvky na stravování ... zobrazit nabídku»
Asistentka
Brno
před 2 dny
- zázemí stabilní a progresivní společnosti, která je špičkou ve svém oboru - pestrou pracovní náplň - neformální pracovní... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického oddělení - smíchov
Praha
před 2 dny
Pro mezinárodní společnost, která má svou centrálu v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Specialista... zobrazit nabídku»
Manažer zákaznického oddělení - smíchov
Praha
před 2 dny
Pro mezinárodní společnost, která má svou centrálu v centru Prahy, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Manažer... zobrazit nabídku»
Produktový specialista - kování
Jeneč
před 2 dny
Pro rakouskou obchodní firmu hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici Vaše náplň práce > příprava a tvorba prospektů a katalogů... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatele a obchodního týmu
Praha
před 2 dny
Pro významnou mezinárodní společnost podnikající v oblasti paliv hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se knižním velkoobchodem a maloobchodem, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici... zobrazit nabídku»
Personalista
Jihomoravský
před 2 dny
Máte praxi v oblasti personalistiky, náborů? Hledáte zajímavou práci, kde se budete moci rozvíjet? Pak nám pošlete Váš životopis, nástup... zobrazit nabídku»
HR business partner
Ústecký
před 2 dny
Potřebujete ve svém profesním životě nové impulzy nebo prostě jen cítíte, že je čas na změnu? Máte zkušenosti jako HR Business Partner a... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent, ve spolupráci pro společnost Lenovo
Brno
před 2 dny
Pro společnost Lenovo hledáme šikovného a výřečného obchodního asistenta. Jste to Vy? Svěříme Vám řízení pracovního rozvrhu několika... zobrazit nabídku»
Administrator s NJ /logistika/, Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 2 dny
HPP, plný úvazek, pracovní smlouva 25 dní dovolené, stravenky další výhody dohodou nástup možný ihned Chcete se dozvědět víc? Zašlete... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka na oddělení kvality s NJ, Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
před 2 dny
HPP, plný úvazek, pracovní smlouva 25 dní dovolené, stravenky další výhody dohodou nástup možný 1.3.2017   Chcete se dozvědět víc?... zobrazit nabídku»
USE your english skills, help people and earn great salary
Jihomoravský
před 2 dny
What will you get for your work? Interesting salary basis - 24,500,- CZK Bonuses for exceptional English skills, technical skills and shifts Training... zobrazit nabídku»
Asistentka do advokátní kanceláře
Praha
před 2 dny
Nabízíme zajímavou práci s nástupním platem ve výši 20.000,- Kč s tím, že jsou vypláceny 2x ročně bonusy. zobrazit nabídku»
Specialista – Technik pro náhradní díly pro bílou techniku
Praha
před 2 dny
Stabilní zaměstnání, pracovní doba pondělí – pátek, bonusy, stravenky zobrazit nabídku»
Podpora HR s angličtinou, part time
Praha 3
před 2 dny
Máte zájem o HR? Máte zkušenosti z administrativy a hovoříte plynule anglicky? Jste časově flexibilní na 20 hodin za týden? Pokud ano,... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace