Práce v oboru Administrativa (2038) - strana 12

Administrativa
Mzdová účetní/Personalista
Stříbro
včera
- motivující práci ve stabilní prosperující společnosti - velmi dobré mzdové ohodnocení + roční bonus na dovolenou a Vánoce -... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník
Praha Jažlovice
včera
pracovní doba - PO - Pá, 12ti hod směny, denní, noční plat: 100,-Kč čistého na hodinu, od 4.měsíce 120 Kč čistého na hodinu zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (IN publishing group)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
včera
Perspektivní obchodní pracovní příležitost v prostředí stabilní české společnosti. Velmi motivující finanční ohodnocení složené z... zobrazit nabídku»
Účetní poloviční úvazek
Praha
před 2 dny
Práce v Praze Pružnou pracovní dobu Poloviční úvazek 30 hodin týdně Stravenky v hodnotě 100 Kč pokud odpracuje 4 hodiny denně... zobrazit nabídku»
Pracovník Administrativní podpory
Praha
před 2 dny
*Práce na poloviční úvazek * Vhodná práce pro studenty Vysokých škol *Smlouva do konce roku 2017 * Práce na Praze 8 Vysočanská * 110... zobrazit nabídku»
Samostatný operátor PCO
Praha
před 2 dny
- práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou - stravenky - individuální přístup - malý kolektiv - stabilní a dlouhodobá spolupráce -... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s němčinou nebo holandštinou
Praha
před 2 dny
Pro světového lídra, americkou nadnárodní společnost, v oblasti stavebních prvků a materiálů, hledáme kandidáta na pozici: ... zobrazit nabídku»
Human resources manager (M/F) Czech / Slovakia
Praha
před 2 dny
We offer you the chance to yield your professional skills and your personality to a small, but highly motivated HR team that operates daily in a very... zobrazit nabídku»
Referent/ka technické dokumentace
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta - zavedenou obchodní společnost z oblasti telekomunikací se sídlem v Praze Vršovicích - hledáme kandidáta/ku na pozici... zobrazit nabídku»
Asistentka personálního oddělení
Jihomoravský kraj
před 2 dny
Zajímavé finanční ohodnocení Možnost dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a pracovat na své kariéře Práce v moderních... zobrazit nabídku»
Asistentka/pracovnice zákaznického servisu
Hradec Králové
před 2 dny
práce v české exportní společnosti rodinného typu, nástupní plat 18tis. Kč + prémie v návaznosti na plnění úkolů a iniciativu, telefon,... zobrazit nabídku»
Obchodník projektu HyperSlevy.cz
Praha 4
před 2 dny
- Práci na hlavní pracovní poměr. - Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra. -... zobrazit nabídku»
Junior HR consultant s AJ
Olomoucký
před 2 dny
Končíte školu a nemáte dosud praxi? Hledáme nového kolegu či kolegyni, kteří mají obchodního ducha, dotahují rozdělanou práci do konce a... zobrazit nabídku»
Skladový administrátor
Praha 4
před 2 dny
- Nakládka a vykládka zboží ve skladu na Praze – východ, Nupaky. - Příprava zboží na uskladnění (čištění, montáž, balení ...). -... zobrazit nabídku»
Manažer/ka projektu HyperOdvoz.cz
Praha 4
před 2 dny
- Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra, občas se také pojedete podívat, jak to skvěle... zobrazit nabídku»
Senior Recruiter - Interní HR
Praha 4
před 2 dny
- Seberealizaci v úspěšné české internetové společnosti, která neusíná na vavřínech. - Příležitost v interním HR, u nás se věci... zobrazit nabídku»
Asistent/ka zákaznické péče - atraktivní ohodnocení
Praha 5
před 2 dny
* práci v příjemném prostředí * reálná možnost profesního růstu * atraktivní finanční ohodnocení FIX + odměny * 25 dní... zobrazit nabídku»
Pracovník oddělení kvality - 40 000 Kč
okr. Strakonice
před 2 dny
- Zázemí mezinárodní expandující společnosti - Příjemné pracovní prostředí - Různorodou a perspektivní práci - Možnost seberealizace... zobrazit nabídku»
✆ call centrum + callcentrista = 20.000,-/MĚS. ✆
Praha
před 2 dny
Nabízíme: - příspěvek na stravování - dovolená navíc - odpočívat se musí! - zdravotní volno - pozice je vhodná pro absolventy - nástup... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka prodejny T-Mobile_mzda až 30000_různé lokality
Ostrava
před 2 dny
* práce v partnerské společnosti T-Mobile * průměrná mzda 20 000 Kč- 35 000 Kč * práce na HPP v kmenovém stavu společnosti * kafeterie... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace