Práce v oboru Administrativa (1813) - strana 13

Administrativa
Manažer mezinárodního projektového týmu
Jindřichův Hradec
včera
Pojďte uplatnit své zkušenosti (automotive, strojírenství, projekty, snižování nákladů) a angličtinu. Příležitost pro kariérní posun... zobrazit nabídku»
Podpora obchodního oddělení s AJ nebo NJ, Jihlava
Jihlava
včera
Rozšiřujeme tým! Potřebujeme Vás! Hledáme komunikativního člověka s technickým myšlením a dobrou angličtinou NEBO němčinou na pozici... zobrazit nabídku»
Executive Assistant
Praha
včera
Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti řešení správy uživatelských účtů a kontroly přístupu uživatelů na českém... zobrazit nabídku»
Logistics specialist
Praha
včera
Pokud chcete pracovat ve stále se rozvíjející firmě s rodinnou strukturou vedení a příjemným pracovním kolektivem, pak Vám nabízíme: ... zobrazit nabídku»
Recepční
Praha
včera
O klientovi Chcete novou práci na klidné recepci, kde pracuje 20 lidí (především z oblasti retail a marketing)? Náš klient, společnost... zobrazit nabídku»
Junior účetní
Praha
včera
Pro našeho klienta, dovozce a distributora zahraničního tisku, hledáme účetní juniory! Společnost nabízí přes 650 různých publikací, od... zobrazit nabídku»
Asistent marketingového oddělení s AJ, Praha
Praha
včera
Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost se zaměřením na vysoce kvalitní dekorativní a průmyslové barvy, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce přepážky pošta železná ruda
Železná Ruda
včera
- Naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat. - Pokud Vás to bude bavit, naučíme Vás být i šéfem. - Už po roce práce u nás... zobrazit nabídku»
Pracovník/ce přepážky pošta Mariánské lázně
Mariánské Lázně
včera
- Naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat. - Pokud Vás to bude bavit, naučíme Vás být i šéfem. - Už po roce práce... zobrazit nabídku»
Recepční 4254
Praha
včera
Domluvíš se anglicky, máš řidičský průkaz a nebaví Tě stereotypní práce? Motivuje tě mít zodpovědnost za chod recepce, chceš... zobrazit nabídku»
Pracovník přepážky - pošta Kralupy nad Vltavou 1
Kralupy nad Vltavou
včera
* zázemím stabilní společnosti s dlouholetou tradicí * možností aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy * různorodou... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovnice - koordinátor
Plzeň
včera
Nabízíme - Smlouvu na HPP - Pouze ranní směny od 8:00 – 16:00 hod. - Zaměstnání v mladém kolektivu lidí - Fixní plat + odměny zobrazit nabídku»
Asistentka
Zlín
včera
Pokud vás charakterizuje, že: - Máte chuť pracovat a učit se novým věcem - Jste zodpovědná, usměvavá, flexibilní a samostatná - Máte... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora – aj+nj
Praha
včera
- nástupní plat okolo 30 000,- - zaměstnanecké benefity - zázemí prestižní zahraniční společnosti - nástup ihned. zobrazit nabídku»
Operátor pasivní linky v centru Prahy
Praha
včera
- 100 Kč/hod netto - práce na HPP nebo formou brigády - práce v centru prahy v příjemném prostředí zobrazit nabídku»
Odborný konzultant na telefonu
Ostrava
včera
- fixní garantovanou mzdu + měsíční bonusy až 60 % čisté mzdy - finanční a nefinanční soutěže - vstupní a pravidelná školení -... zobrazit nabídku»
Pracovník servisního centra až 25 000 Kč - žádný prodej
Hradec Králové
včera
zajímavou a různorodou práci mzdu 19. 000 Kč měsíčně + bonusy až 5.000 Kč nejlepší zaškolení v oboru možnost pracovat s... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
včera
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»
Vydělejte si u nás na zimní radovánky! i 150 Kč/h
Praha 7, Dělnická 12
včera
- fixní mzdu + neomezené bonusy ve formě provizí z uzavřených objednávek - průměrný výdělek 150-200 Kč/hod - dotované masáže, relax... zobrazit nabídku»
Referentka zákaznického oddělení
okr. Chrudim
včera
Akční zaměstnání v prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností, odborný profesní rozvoj, práci v... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace