Práce v oboru Administrativa (2030) - strana 13

Administrativa
Cash collection assistant with Polish part time
Prosek
před 2 dny
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and Polish daily at work? Then send us your... zobrazit nabídku»
Cash allocation administrator
Prosek
před 2 dny
Do you look for experience in finance? Do you speak English fluently? Send us your CV! An international company operating in medical technologies is... zobrazit nabídku»
Cash collection representative with French
Prosek
před 2 dny
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and French daily at work? Then send us your... zobrazit nabídku»
Administrativa na prodejně, 100 Kč/hod, Eden
Praha
před 2 dny
Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost? Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici: ADMINISTRATIVA... zobrazit nabídku»
Reporting administrator, 24 000 Kč/měs.
Praha
před 2 dny
Znáte MS Excel jako své boty? Zajímá Vás oblast telekomunikací a práce s daty a reporty? Máte základní znalost anglického jazyka? Pak... zobrazit nabídku»
Sales support - mezinárodní tým, 120 - 150 Kč/hod.
Praha
před 2 dny
Zajímáte se o mezinárodní obchod a máte technický background? Rádi byste získali praxi v obchodním oddělení a hovoříte anglicky? Pro... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + second language
Praha
před 2 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and second language? If you answered YES twice then there is a great... zobrazit nabídku»
Brigáda s excelem na srpen, 150 Kč/hod.
Praha
před 2 dny
Máte rádi MS Excel? Pracujete rádi s daty? Hledáme brigádníka na výpomoc s inventurou do poloviny srpna? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
HR team assistant, aspoň 25hod/týdně, 100-120 Kč/hod
Praha 1
před 2 dny
Umíte jednat s lidmi? Nebojíte se telefonovat? Jste organizovaná osobnost, která plánuje ve spolupráci s kalendářem? Aktivní použití... zobrazit nabídku»
Záskok na recepci 21.8.-1.9., 100 Kč/hod
Praha 8
před 2 dny
Máte zájem o krátkodobou brigádu na recepci? Pokud máte již zkušenost s prací na recepci ideálně v mezinárodní společnosti, pak... zobrazit nabídku»
Sales back office, 10-20hod./týdně, 120Kč/hod.
Praha 9
před 2 dny
Zajímáte se o obchod a máte dobré komunikativní schopnosti? Rádi byste získali praxi v obchodním oddělení v mezinárodní společnosti a... zobrazit nabídku»
Večerní recepční s AJ 10 hod/týden, 120 Kč/hod.
Praha 1
před 2 dny
Chceš si přivydělat a zároveň si užít léta? Hledáš časově flexibilní brigádu? Zvládáš komunikaci v angličtině? Pak nám určitě... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora,120 Kč/hod - 20 hod/týd., dlouhodobě
Praha
před 2 dny
Máte za sebou administrativní zkušenost? Preferujete dlouhodobou brigádu na poloviční úvazek? Jste komunikativní, pečliví a jste schopni... zobrazit nabídku»
Průzkumy v oblasti zdravotnictví, 100 Kč/hod., 20 hod/týdně
Praha 9
před 2 dny
Hledáte dlouhodobou brigádu? Komunikujete rádi s lidmi- Máte zájem pracovat ve společnosti působící ve farmaceutickém průmyslu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda pro studenty bez AJ, 100 Kč/hod.
Praha 9
před 2 dny
Hledáš dlouhodobou brigádu při studiu se stabilním výdělkem? Baví Tě komunikovat s lidmi? Rád/a by si poznal/a prostředí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Tazatel kontaktního centra, 100 Kč/hod., 20 hod/týdně
Praha 9
před 2 dny
Hledáte dlouhodobou brigádu? Komunikujete rádi s lidmi- Máte zájem pracovat ve společnosti působící ve farmaceutickém průmyslu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Tazatel kontaktního centra se slovenštinou, 100 Kč/hod.
Praha 9
před 2 dny
Hledáte dlouhodobou brigádu? Hovoříte SLOVENSKY na úrovni rodilého mluvčího a komunikujete rádi s lidmi? Máte zájem pracovat ve... zobrazit nabídku»
AP/AR Accountant with English- summer JOB, 30 000 CZK/month
Praha 1
před 2 dny
Are you looking for summer job? Do you already have experience from accounting? Are you familiar with SAP? Send us your CV! We are looking for... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora HR, 20hod./týd., 120 Kč/hod
Praha 4
před 2 dny
Jsi student/ka nižšího ročníku VŠ a ovládáš angličtinu na velmi dobré úrovni- Máš zájem získat zkušenost z mezinárodní společnosti... zobrazit nabídku»
Internal communication coordinator, 120 Kč/hod
Praha 4
před 2 dny
Jste energický a organizačně schopný student vysoké školy? Hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, které by Vám poskytlo... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace