Práce v oboru Administrativa (1813) - strana 15

Administrativa
Asistent/ka produktového oddělení - 4143
Praha
včera
Pro našeho klienta – úspěšnou společnost působící v oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco,... zobrazit nabídku»
General Ledger Accountant english & spanish (#7977385) (Praha, CR)
Praha
včera
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up company? Do you... zobrazit nabídku»
General Ledger Accountant (#7977388) (Praha, CR)
Praha
včera
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up... zobrazit nabídku»
Personální manažer
Slavičín
včera
5 týdnů dovolené odměny příplatek na připojištění mobilní telefon vysoká firemní kultura možnost odborného a kariérního rozvoje zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant pro společnost Evropská databanka
Brno
včera
Nabízíme: pracovní poměr se standardní pracovní smlouvou, po půl roce na dobu neurčitou motivační ohodnocení s fixní složkou mzdy ... zobrazit nabídku»
Práce vedená z domu, nebo vaší kanceláře-výživový poradce
Praha
včera
Prosperující, obchodně poradenská firma nabízí práci vedenou z domu, nebo popř. vaší kanceláře. Vedlejší činnost na 2 - 4 Hod.... zobrazit nabídku»
Asistentka zahraničního obchodu
okres Pelhřimov
včera
- nadstandardní platové ohodnocení - školení v Německu - zaměstnání ve stabilní firmě - příjemný kolektiv - čtvrtletní prémie,... zobrazit nabídku»
Obchodník do realizačního týmu pro Prahu
Praha
včera
HPČ I VPČ Nejste spokojeni se svým příjmem? Chcete změnu a čekáte na příležitost? Hledám samostatného a komunikativního kolegu nebo... zobrazit nabídku»
Technický konzultant
Brno
včera
- samostatnou a zodpovědnou pozici v prosperující firmě - příležitost k osobnímu a kariérnímu růstu - možnost zvyšování kvalifikace... zobrazit nabídku»
Operátor/ka kontaktního centra
Praha
včera
Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany,... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní (plat 24 000)
Čejkovice
včera
zázemí stabilní společnosti práci v menším kolektivu, příjemné prostředí férové jednání (spokojený zaměstnanec - spokojený... zobrazit nabídku»
Lodging agent with nordic languages - 3684
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, světovou jedničku v oblasti cestovního ruchu, hledáme uchazeče/uchazečky, kteří mluví velmi dobře anglicky... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Ostrava - Vítkovice
včera
práci ve stabilní mezinárodní společnosti prostor pro seberealizaci pružnou pracovní dobu firemní notebook a telefon místo... zobrazit nabídku»
Asistentka s NJ
Praha
včera
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - zajímavé zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti - místo výkonu... zobrazit nabídku»
Personalista/personalistka - zkrácený pracovní úvazek
Praha, Středočeský
včera
- příjemné pracovní prostředí - práce v menším kolektivu - 5 týdenní dovolenou - úpravu pracovní doby-zkrácený pracovní... zobrazit nabídku»
Manažer/ka exportu
Olomoucký, Zlínský
včera
náročnou a zajímavou práci v dynamickém kolektivu odpovídající platové ohodnocení firemní benefity zázemí stabilní a... zobrazit nabídku»
Personalista / personalistka - zkrácený pracovní úvazek
Praha, Středočeský
včera
Příjemné pracovní prostředí, práce v menším kolektivu, 5 týdenní dovolenou, úpravu pracovní doby - zkrácený pracovní úvazek,... zobrazit nabídku»
Disponent přepravy - Nové Strašecí
Středočeský, Ústecký
včera
- zázemí stabilní společnosti - možnost vzdělávání a profesního růstu - zaměstnanecké benefity - výše mzdy dohodou v závislosti na... zobrazit nabídku»
Disponent mezinárodní přepravy - Brno
Vysočina, Jihomoravský
včera
- zázemí stabilní společnosti - možnost vzdělávání a profesního růstu - zaměstnanecké benefity - výše mzdy dohodou v závislosti na... zobrazit nabídku»
Objektový provozní manažer – oblast Kladno / Praha západ / střední Čech...
Praha, Středočeský
včera
Příjemné pracovní prostředí, milý a přátelský kolektiv, služební automobil i k osobním účelům, mobilní telefon a notebook, bonusy a... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace