Práce v oboru Administrativa (1984) - strana 17

Administrativa
Projektový manažer, nové projekty
Český Krumlov
před 4 dny
Máte zkušenosti s projektovým managementem nebo z vedoucí pozice ve výrobě? Hovoříte plynule německy nebo anglicky? Chcete se stát... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení - 4307
Praha
před 4 dny
For our client, leasing/financial company, we are looking for suitable candidate for the role of: "Executive Assistant" We are looking... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní s AJ
Brno
před 4 dny
* motivující mzdové ohodnocení * zázemí silné mezinárodní společnosti * přátelský kolektiv a férový nadřízený * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Účetní - Praha 3
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, autorizované prodejní a servisní centrum, hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Office Manager & zákaznický servis s AJ - 4297
Praha
před 4 dny
Chod kanceláře máte pod palcem? Úsměvy rozdáváte, kam se jen podíváte? Zvládáte nečekané a nemožné pro Vás neexistuje? Když je... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s angličtinou a francouzštinou - 4298
Praha
před 4 dny
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek s perfektní znalosti angličtiny a... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu junior
Liberec
před 4 dny
Co Vám nabízíme jistotu stabilního zaměstnání pravidelný výplatní termín mzda od 25 000 Kč pravidelné soutěže o ceny nebo... zobrazit nabídku»
Zákaznická péče - hledáme nové posily
Ostrava
před 4 dny
Budete pracovat ve společnosti, které se dlouhodobě daří a která se rychle rozvíjí a roste. Zapojíte se do příjemného a... zobrazit nabídku»
Recepční
Praha
před 4 dny
Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - práce v přátelském prostředí - možnost profesního růstu - měsíční příspěvek na... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznického a nákupního oddělení
Krupka
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost působící v oboru zpracování plastů pro různá odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici... zobrazit nabídku»
Prodejce náhradních dílů
Ostrava
před 4 dny
- zajímavé finanční ohodnocení - zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti - stabilitu zaměstnání - nástup možný... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
Praha 2
před 4 dny
- velmi dobré finanční ohodnocení - pravidelnou pracovní dobu - práci v rostoucí společnosti - přátelský kolektiv - motivující... zobrazit nabídku»
Specialista vzduchotechniky
Praha
před 4 dny
- zajímavé platové ohodnocení - příspěvek na stravování - práci v mladém kolektivu - moderní pracoviště - možnost dalšího... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – servisní linka – bez prodeje
Pardubice
před 4 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Telefonický konzultant pro oblast zdravotnictví
Mělník
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem softwaru a prodejem a servisem výpočetní techniky pro zdravotnictví, hledáme do týmu... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»
Specialista/ka pro oblast vzdělávání a komunikaci
Ostravsko/Novojičínsko
před 4 dny
- práce na HPP - pracovní smlouva na dobu neurčitou - variabilní systém zaměstnaneckých výhod - perspektivní a stabilní zaměstnání -... zobrazit nabídku»
Specialista personálního oddělení
Ostravsko/Novojičínsko
před 4 dny
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti - odborný a kariérní růst - zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku»
Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, skupinu, která je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist with Italian and German/French
Praha
před 4 dny
For our client, company, which is the biggest provider of fuel cards and monitoring service of company cars, we are looking for suitable candidates on... zobrazit nabídku»

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace