Práce v oboru Administrativa (1928) - strana 17

Administrativa
Účetní
Náchodsko
včera
- zapracování odcházející pracovnicí - perspektivní zaměstnání - odpovídající platové podmínky - firemní benefity - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista/ka - věk není rozhodující! - i 150 Kč/hod
Praha 5
včera
- jistotu fixního výdělku - provize a bonusy již od první minuty - průměrné výdělky 20.000 Kč/měsíc - flexibilní volbu směn - délka... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického servisu - 4283
Praha
včera
Jste komunikativní a baví Vás se s lidmi spíše bavit, než "datlovat data do počítače"? Pro našeho klienta - výrobce jedné z... zobrazit nabídku»
Kalkulant/ka
Praha 4 - Michle
včera
- Zázemí velké české společnosti, která se stará o své zaměstnance - Závodní stravování - 13. plat - Příspěvek na... zobrazit nabídku»
Analytik zůstatkových hodnot - 4268
Praha
včera
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ANALYTIK ZŮSTATKOVÝCH... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznického servisu
Praha
včera
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Různorodou a perspektivní práci Denní využití cizích jazyků Atraktivní mzdové... zobrazit nabídku»
Technik zákaznické podpory
Praha
včera
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Různorodou a perspektivní práci Denní využití cizích jazyků Možnost zaměstnání na... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek se španělštinou a italštinou - 4280
Praha
včera
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek se španělštinou a italštinou ... zobrazit nabídku»
Teamleader projektu HyperSlevy.cz
Praha 4
včera
- Zázemí stabilní české společnosti s moderním pracovním prostředím v blízkosti centra. - U nás nečekejte korporátní prostředí, jsme... zobrazit nabídku»
Junior účetní - Praha 5 (Strakonická)
Praha
včera
Pro našeho klienta, dovozce a distributora zahraničního tisku, hledáme junior účetní! Společnost nabízí přes 650 různých publikací, od... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou
Praha
včera
Pro našeho klienta, skupinu, která je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Asistent obchodního oddělení
Praha
včera
Pro našeho klienta, jednu z celosvětově vedoucích společností v oblasti zvyšování energetické efektivnosti v budovách, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
včera
Pro našeho klienta, daňově poradenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Mzdová účetní. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník back office
České Budějovice
včera
Nabízíme: - měsíční ohodnocení + výkonnostní složka - (možný výdělek až 13 500 Kč) - zaměstnanecké benefity - práce vhodná pro... zobrazit nabídku»
Administrative support - English + Spanish
Praha
včera
Work in an international environment Salary 30 000 CZK/month 5 weeks vacancy, meal tickets Start immediately zobrazit nabídku»
HR consultant sales & logistics Praha
Praha
včera
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chcete se věnovat oblasti řízení lidských zdrojů? Hovoříte anglicky nebo německy a chcete... zobrazit nabídku»
Team supervisor - credit collections - 4264
Praha
včera
Do you have experience in AP, AR, General Ledger, accounting? Have you led a team? Do you enjoy international environment? Do you feel confident... zobrazit nabídku»
Manažer/ka administrativy
Brno
včera
- Zajímavou a různorodou pracovní náplň - Zázemí stabilní společnosti - Zajímavé mzdové ohodnocení - Jazykové a další vzdělávací... zobrazit nabídku»
Vedlejší příjem 8-12 tis.měs. k vašemu zaměst.-výživový poradce
Praha,Praha-centrum,Kladno
včera
Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme následující uplatnění: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost z domova při zaměstnání. Příjem 8-12 tis.
Jihlava, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Humpolec
včera
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace