Práce v oboru Administrativa (1940) - strana 18

Administrativa
HR administrator with English and Spanish
Střížkov
před 5 dny
Would you like to start your career in HR? Do you want to use English and Spanish daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and second language
Prosek
před 5 dny
Would you like to start your career in HR? Do you want to use English and another language daily? Then we have an interesting offer for you! An... zobrazit nabídku»
Vendor master Analyst
Praha
před 5 dny
Do you speak ENGLISH ? Yes? Great! We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in... zobrazit nabídku»
Transportation specialist with English and French
Praha 3
před 5 dny
Do you speak English and French? Would you like to be part of international company and get great experience? We are looking for people for the... zobrazit nabídku»
Transportation specialist with English and Italian
Praha 3
před 5 dny
Do you speak English and Italian? Would you like to be part of international company and get great experience? We are looking for people for the... zobrazit nabídku»
Contracts coordinator 35 hours/week
Praha
před 5 dny
Do you speak ENGLISH? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in Prague. Your... zobrazit nabídku»
HR support - part time
Střížkov
před 5 dny
Do you have experience from HR and you are fluent in English? We are looking for HR administrative support with English. Responsabilities: - front... zobrazit nabídku»
Invoice processor with English
Praha 3
před 5 dny
Do you speak English? Would you like to be part of international company? Do you have previous work experience with invoices? We are looking for... zobrazit nabídku»
Data Analyst with German
Praha 3
před 5 dny
Hovoříte anglicky a máte chuť získat výbornou praxi v prestižní mezinárodní společnosti? Můžete pracovat alespoň 20 hodin týdně? Jste... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda na částečný úvazek
Praha 5
před 5 dny
Sháníte brigádu při škole? Hledáme šikovné studenty na poloviční úvazek do oddělení vztahového bankovnictví. Jaká bude Tvá náplň... zobrazit nabídku»
Business analyst
Praha 3
před 5 dny
Are you experienced in business analyses? Do you enjoy to work with data ? Then we are looking for you! Scope of work: *business requirements... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with English
Praha
před 5 dny
Do you have financial background? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with English and Arabic or Turkish?
Praha
před 5 dny
Are you a student available to work at least 20 hours/ week? Do you speak ENGLISH and ARABIC or TURKISH? We are looking for a suitable candidate for... zobrazit nabídku»
Invoice processor with English
Praha
před 5 dny
Do you speak English? Would you like to be part of international company? Do you have previous work experience with invoices and you can work at least... zobrazit nabídku»
Part-time Recruiting Assistant with English+second language
Praha 3
před 5 dny
Would you like to start your career in HR? Would you like to get experience from welll known international company? Do you speak English? So do not... zobrazit nabídku»
Recruiting Assistant with English and second language
Praha 3
před 5 dny
Would you like to start your career in HR? Would you like to get experience from welll known international company? Do you speak English? So do not... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + second language
Praha
před 5 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and second language? If you answered YES twice then there is a great... zobrazit nabídku»
Reporting administrator, 24 000 Kč/měs.
Praha
před 5 dny
Znáte MS Excel jako své boty? Zajímá Vás oblast telekomunikací a práce s daty a reporty? Máte základní znalost anglického jazyka? Pak... zobrazit nabídku»
Administrativa na prodejně, 100 Kč/hod, Pankrác
Praha 4
před 5 dny
Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost? Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici: ADMINISTRATIVA... zobrazit nabídku»
Administrativa s excelem
Praha 4
před 5 dny
Chcete si prověřit znalosti svého MS Excel a zároveň se seznámit s event managemenetem? Baví Vás organizování a nebojíte se tabulek?... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace