Práce v oboru Administrativa (1989) - strana 18

Administrativa
Expeditor with English and Italian
Praha 3
před 4 dny
Do you speak ENGLISH and ITALIAN? We are looking for a suitable candidate for back office position for the world's largest international oil and gas... zobrazit nabídku»
Vendor master Administrator with English plus Esp and POR
Praha 3
před 4 dny
Do you speak ENGLISH plus Spanish and Portuguese? Yes? Great! We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil... zobrazit nabídku»
Podpora HR s angličtinou a francouzštinou
Praha 3
před 4 dny
Máte zájem o HR? Máte zkušenosti z administrativy a hovoříte plynule anglicky a francouzsky? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám své... zobrazit nabídku»
Inventory Associate with English and second language
Praha 3
před 4 dny
Do you speak English fluently? Are you detail oriented with strong process orientation and analytical thinkink? Would you like to start your career in... zobrazit nabídku»
Customer Service Representative with German and English
Praha 3
před 4 dny
Do you speak ENGLISH and German? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in... zobrazit nabídku»
Zákaznická linka, bankovní produkty
Praha
před 4 dny
BAVÍ VÁS MLUVIT A NECHCETE SE VNUCOVAT? Hledáme kandidáty na zákaznický servis. Budete v kontaktu převážně se stávajícími zákazníky... zobrazit nabídku»
Administrativa s angličtinou, 20 hodin/týden
Praha 1
před 4 dny
Máte rád/a luxusní dámské doplňky a jste zkušená/ý v administrativě? Chcete dostávat luxusní doplňky jako bonus od Vašeho... zobrazit nabídku»
Asistentka HR s Aj, 100 Kč/hod
Praha 1
před 4 dny
Baví tě komunikovat s lidmi a ráda bys získala zkušenosti v personalistice? Můžeš docházet na brigádu denně alespoň na pár hodin a... zobrazit nabídku»
Recepční s pokročilou znalostí AJ
Praha
před 4 dny
Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici RECEPČNÍ S POKROČILOU ZNALOSTÍ AJ NÁPLŇ PRÁCE: - vyřizování... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + another language
Praha
před 4 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and another language (German, Italian, French, Dutch, Hungarian)? If... zobrazit nabídku»
Junior project coordinator, 120 Kč/hod, 20 hod/týden
Praha 4
před 4 dny
Jste studentem/kou VŠ, který hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru? Baví Vás komunikace s lidmi a zvládáte MS Office na dobré... zobrazit nabídku»
Travel and expenses administrator
Praha 9
před 4 dny
Do you like to work in Excel and want to learn more from administration? Do you want to work in an international environment and use English... zobrazit nabídku»
Cash allocation administrator with Polish/Dutch
Prague
před 4 dny
Are you interested in career in finance? Do you speak English fluently and master Polish or Dutch? Send us your CV! An international pharmaceutical... zobrazit nabídku»
Cash allocation administrator with French/Turkish
Prague
před 4 dny
Are you interested in career in finance? Do you speak English fluently and master French or Turkish? Send us your CV! An international pharmaceutical... zobrazit nabídku»
Cash allocation administrator
Prague
před 4 dny
Do you look for experience in finance? Do you speak English fluently? Send us your CV! An international company operating in medical technologies is... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and French
Praha
před 4 dny
Would you like to start your career in HR? Do you like to use English and French daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and Dutch
Praha
před 4 dny
Would you like to start your career in HR? Do you like to use English and Dutch daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and French+Dutch
Praha
před 4 dny
Would you like to start your career in HR? Do you like to use French and Dutch daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and Spanish+Italian
Praha
před 4 dny
Would you like to start your career in HR? Do you like to use Spanish and Italian daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and russian+Czech
Praha
před 4 dny
Would you like to start your career in HR? Do you like to use Russian and Czech daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace