Práce v oboru Administrativa (2018) - strana 18

Administrativa
Recepční - asistentka Svět zdraví Tábor
Tábor
před 3 dny
práce pro dynamicky se rozvíjející se společnost plat 15 000 Kč čistého proškolení v systému mateřské společnosti (nástup na... zobrazit nabídku»
Hledáme pracovnici/pracovníka na administrativní činnost- brigád
Brno
před 3 dny
Nabízíme práci v příjemném a tichém prostředí pracovní dobu 7,5h práce denně příjemný kolektiv milých lidí ODMĚNA: 100 Kč/hod zobrazit nabídku»
Komorní kontaktní centrum
Ostrava
před 3 dny
* Fixní plat + prémie (až 22.000 Kč čistého) * Volné víkendy + státní svátky * Káva, voda, čaj a zmrzlina zdarma * Kariérní růst *... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
České Budějovice
před 3 dny
smluvní mzdu podnikové stravování bonusy zobrazit nabídku»
Nákupčí - vhodné pro absolventy
Prachatice
před 3 dny
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - dovolená nad zákonný rámec - pružná pracovní doba - příspěvek na stravovaní - další... zobrazit nabídku»
Office Manager/ Asistent/ka vedení
Praha - Libuš
před 3 dny
Na co se můžete těšit?   · Zázemí prosperující mezinárodní firmy  · Příjemné pracovní prostředí, různorodá pracovní náplň a... zobrazit nabídku»
Obchodní referent/ka
Plzeň
před 3 dny
práci ve stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění ... zobrazit nabídku»
Obchodní asistentka
Brno
před 3 dny
Pro brněnský tým světově známé společnosti hledáme šikovnou asistentku. Vaší náplní práce bude: * komunikace s německou centrálou a... zobrazit nabídku»
Brigáda s excelem na srpen, 150 Kč/hod.
Praha
před 3 dny
Máte rádi MS Excel? Pracujete rádi s daty? Hledáme brigádníka na výpomoc s inventurou do poloviny srpna? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + second language
Praha
před 3 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and second language? If you answered YES twice then there is a great... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + second language
Praha
před 3 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and second language? Do you prefer part time? If you answered YES... zobrazit nabídku»
Sales support - mezinárodní tým, 120 - 150 Kč/hod.
Střížkov
před 3 dny
Zajímáte se o mezinárodní obchod a máte technický background? Rádi byste získali praxi v obchodním oddělení a hovoříte anglicky? Pro... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka prezentací, 120 Kč/hod
Praha 2
před 3 dny
Rádi pracujete s PowerPointem- Hovoříte plynule anglicky? Chcete získat zkušenosti v mezinárodním prostředí? Pro našeho klienta,... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora s administrativou, 45 000 Kč/měs.
Praha 7
před 3 dny
Nebojíte se komunikace po telefonu, jste rádi v kontaktu se zákazníky a klienty a chcete mít různorodou práci? Nabízíme Vám zajímavou... zobrazit nabídku»
Pasivní linka s administrativou, 23 000 Kč/měs.
Praha 5
před 3 dny
BAVÍ VÁS PRÁCE V ADMINISTRATIVĚ a nebojíte se telefonovat? Hledáme komunikativní kandidáty na zákaznický servis mezinárodní společnosti s... zobrazit nabídku»
Customer service with Czech and English
Praha 7
před 3 dny
Are you customer oriented and do you want to have interesting job with various tasks? We have right position for you in expanding international... zobrazit nabídku»
Vendor master Administrator with Arabic
Praha
před 3 dny
We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in Prague. Your main responsibilities... zobrazit nabídku»
Quality Assurance Analyst with English
Praha
před 3 dny
We are looking for a suitable candidate for our client - the world's largest publicly traded international oil and gas company with SSC in Prague. We... zobrazit nabídku»
Customer Service Representative- 30 h/ week
Praha
před 3 dny
Do you speak ENGLISH? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in Prague. Your... zobrazit nabídku»
Customer Service Representative with English
Praha
před 3 dny
Do you speak ENGLISH? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in Prague. Your... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace