Práce v oboru Administrativa (2038) - strana 18

Administrativa
Pracovník výrobního controllingu
okr. Strakonice
před 3 dny
Zázemí mezinárodní expandující společnosti Příjemné pracovní prostředí Různorodou a perspektivní práci Možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»
Accounts payable team member, international company
Praha
před 3 dny
Do you have work experience finance and would like to work in an international environment? Do you want to use English daily? Then the position of... zobrazit nabídku»
Dokumentarista
Olomoucký
před 3 dny
- návrhování, tvorba a údržba technické dokumentace - online nápovědu, uživatelské příručky a manuály - kontrola správnosti interních... zobrazit nabídku»
Mzdový a personální referent, 1/2 úvazek
Český Krumlov
před 3 dny
Chcete mít zodpovědné a zajímavé zaměstnání? Zajímala by Vás práce v oboru personalistiky? Domluvíte se anglicky či německy? Pak... zobrazit nabídku»
Podpora obchodního oddělení s NJ nebo AJ | Jihlava
Jihlava
před 3 dny
Máte zkušenosti v administrativě a chcete se posunout? Umíte německy a chcete jazyk denně používat? Pak se přihlaste! Náplní práce... zobrazit nabídku»
HR manager | nadnárodní výrobní společnost
Vysočina
před 3 dny
Pro zkušené HR manažery je zde nová příležitost v oblasti lidských zdrojů. Jsme strojírenská společnost, naše srdce tepe na mnoha... zobrazit nabídku»
Technický referent/ka
Kolín
před 3 dny
Baví Vás administrativa? Technický obor Vám není cizí? Máte cit pro detail? Pokud Vaše odpověď zní ANO, tak hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»
Referent/ka technického oddělení
Kolín
před 3 dny
Zahraniční společnost, přední výrobce chladící a klimatizační techniky, hledá posilu do svého týmu na pozici REFERENT/KA TECHNICKÉHO... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr - lean
Moravskoslezský
před 3 dny
Cítíš, že potřebuješ změnu, že nemáš možnost se dále realizovat a stojíš na jednom místě? Máš zkušenosti v oblasti štíhlé... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení zavádění nových projektů
Moravskoslezský
před 3 dny
Máte znalosti výrobního prostředí? Hovoříte anglickým jazykem? Máte zkušenost z vedoucího postu a z vedením projektového týmu? Pokud... zobrazit nabídku»
Referent/ka zákaznického servisu s AJ - Dobrovíz
Středočeský
před 3 dny
Středně velká mezinárodní logistická společnost poskytující služby a řešení v oblasti nákladní spedice, skladování, distribuce a... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – volné víkendy – fixní mzda
Pardubice
před 3 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant v energetice
Praha
před 3 dny
Jste komunikativní a baví Vás se s lidmi spíše bavit, než "datlovat data do počítače"? Pro našeho klienta - poskytující služby... zobrazit nabídku»
Asistent/ka produktového oddělení
Praha
před 3 dny
Jste aktivní, komunikativní a baví Vás různorodost? Nebojíte se administrativy a rád/a byste se důkladně naučil/a novým věcem –... zobrazit nabídku»
Referent/ka obchodního oddělení
Moravskoslezský
před 3 dny
* Dynamické a flexibilní prostředí malé české firmy * Příjemný kolektiv * Odpovídající finanční ohodnocení zobrazit nabídku»
Pracovník pro příjem vzorků
Praha
před 3 dny
Benefity: - kvartální bonusy - penzijní připojištění - multisport karta - týden dovolené navíc - stravenky - akce pro zaměstnance zobrazit nabídku»
Procesní účetní senior
Praha
před 3 dny
Máte kvalitní účetní praxi 3-4 roky? Zajímáte se o komplexní finance a nastavování procesů? Domluvíte se komunikativně anglicky?... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - nákup
okr. Ústí nad Labem
před 3 dny
- motivační finanční ohodnocení - individuální kariérní růst - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění a... zobrazit nabídku»
Němčinář
Ústí nad Labem
před 3 dny
* mzdu až 200 Kč/hodinu * v případě, že se ti bude dařit tak i zajímavé odměny * práci v personalistice s německými klienty * další... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní - Brno
Brno
před 3 dny
Pro našeho klienta, českou společnost s 25 letou historií, hledáme novou kolegyni, nebo kolegu na pozici samostatný/á účetní. Náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace