Práce v oboru Administrativa (1940) - strana 2

Administrativa
Office manager
Praha 1
před týdnem
Maďarský institut Praha hledá kandidáta / kandidátku na pozici office manager. CV posílejte v českém a maďarském jazyce na info@hunginst.cz.... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce pro pobočku v Ústí nad Labem
Ústí nad Labem
dnes
Co Vám můžeme nabídnout? * Práci na PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito * Podporu v rozvoji a růstu spolu s firmou... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce pro pobočku Pardubice
Pardubice
dnes
Co Vám můžeme nabídnout? * Práci na DPP / DPČ * Aktivní podporu od nadřízeného a všech kolegů * Příjemné pracovní prostředí zobrazit nabídku»
Asistent/ka komunikačního oddělení - HPP - fix. plat + bonusy
Praha
dnes
- zajímavou a různorodou práci na HPP - vysoké finanční ohodnocení (FIX + bonusy) po krátkém zapracování - práci v příjemném a... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - 4121
Praha
dnes
Máte zkušenosti se zpracováním personální a mzdové agendy? Zajímá vás pracovní právo? Rádi byste pracovali pro úspěšnou mezinárodní... zobrazit nabídku»
Stáž v personální společnosti Adecco
Ostrava
dnes
Co Vám nabízíme? - Získání praxe v moderní mezinárodní společnosti - Seznámení s firemním prostředím a procesy - Odpovídající... zobrazit nabídku»
Telefonní specialista - i bez praxe - až 33.000 Kč/měs.
PÍSEK
dnes
* spolupráci na HPP, DPČ, DPP – vyberete si sám! * fixní složku mzdy + atraktivní provize z uzavřených objednávek * průměrný výdělek... zobrazit nabídku»
Klientský pracovník/ce - OC Chodov
Praha
dnes
Pro naši novou pobočku v OC Chodov přijmeme nové kolegy/ně s nástupem možným od 1. 3. 2017 nebo dle dohody. Jak bude vypadat Váš... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního oddělení s AJ
Praha
dnes
Pro našeho klienta, českého specialistu na kvalitní technologie pro sušení, čištění a skladování nejen zrnin hledáme vhodné kandidáty... zobrazit nabídku»
Majetková účetní
Moravskoslezský kraj
dnes
* zajímavou práci v prosperující nadnárodní společnosti * finanční ohodnocení odpovídající významu pozice a výsledkům * podporu... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka s NJ
Ostrava
dnes
- Zázemí stabilní společnosti - Profesní příležitost pro absolventy - Odpovídající zaškolení - Zaměstnanecké benefity - Možnost... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje se slovenštinou
Ostrava
dnes
- motivující platové ohodnocení (fixní plat až 19 000 Kč+ bonusové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích) - zázemí silné... zobrazit nabídku»
Spend analyst with english and french
Praha
dnes
Do you speak English and French and have experience from an administrative position? Are you interested in analytical job where you could play with... zobrazit nabídku»
Accounts payable team member, international company
Praha
dnes
Do you have work experience finance and would like to work in an international environment? Do you want to use English daily? Then the position of... zobrazit nabídku»
Event coordinator with english and french
Praha
dnes
Multilingual! Dynamic! Customer oriented! If you see yourself in such work environment and master FRENCH and ENGLISH language, apply for the job of... zobrazit nabídku»
Cash collection representative with hungarian
Praha
dnes
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and Hungarian daily at work? Then send us your... zobrazit nabídku»
Cash collection representative with swedish/danish
Praha
dnes
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and Swedish/Danish daily at work? Then send us... zobrazit nabídku»
Cash allocation administrator
Prague
dnes
Do you look for experience in finance? Do you speak English fluently? Send us your CV! An international company operating in medical technologies is... zobrazit nabídku»
HR administrator with english and polish
Praha 9
dnes
Would you like to start your career in HR? Do you like to use English and Polish daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with english and french
Praha
dnes
Would you like to start your career in HR? Do you like to use English and French daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace