Práce v oboru Administrativa (1969) - strana 20

Administrativa
Travel and Expense Administrator – skvělé využití Aj!
Plzeň
před 4 dny
značný roční bonus v případě dobrých finančních výsledků společnosti zázemí velké mezinárodní společnosti přátelský a... zobrazit nabídku»
Celní deklarant
Plzeňský kraj
před 4 dny
práci na plný úvazek velice dobré finanční ohodnocení pracovní smlouvu na dobu neurčitou výkonnostní prémie mimořádné... zobrazit nabídku»
Interní plánovač zakázek
Plzeň
před 4 dny
Možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti Pozitivní firemní kulturu založenou na úctě k zaměstnancům a k jejich... zobrazit nabídku»
Referent administrativy
Brno
před 4 dny
Pro našeho klienta, stavební společnost, která se zabývá rekonstrukcí občanských budov, výstavbou nových objektů a projektovými pracemi,... zobrazit nabídku»
Pracovníci call centra České Budějovice
České Budějovice
před 4 dny
*nástupní mzdu 14.500,-Kč/měsíc + prémie za aktivní prodej *stravenky *nárok na dovolenou *slevy na zboží *nástup ihned do kmenového... zobrazit nabídku»
Asistent/ka služeb zákazníkům České Budějovice
České Budějovice
před 4 dny
- Start kariéry v dynamicky se rozvíjejícím oboru, a to BEZ PŘEDCHOZÍ PRAXE - Dlouhodobou spolupráci a jistotu, práci na HPP - Mzdu... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznické péče v bance ČB
České Budějovice
před 4 dny
Co Vám jako zaměstnavatel nabídneme? *Stabilní zaměstnání a možnost kariérního růstu. *Zázemí renomované bankovní instituce. ... zobrazit nabídku»
Finanční účetní pro kosmetickou společnost
Praha
před 4 dny
Co Vám nabídneme na oplátku? * práci na hlavní pracovní poměr v přátelském kolektivu * zázemí prosperující mezinárodní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/-ce
Smilovice
před 4 dny
různorodou práci ve stabilní společnosti motivující finanční ohodnocení zaměstnanecké výhody nástup možný ihned pracoviště: Smilovice zobrazit nabídku»
PowerPoint Presentation Designer
Praha
před 4 dny
- prostředí stabilní mezinárodní společnosti - pestrý balíček benefitů - lákavé finanční ohodnocení - nástup ihned - práci v centru... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant s AJ (i pro absolventy), Praha-východ
Praha-východ
před 4 dny
Tuto pozici obsazujeme pro českou prodejní společnost, která je dodavatelem výrobků pro domácnost a zahradu. Vaše náplň práce >... zobrazit nabídku»
Letní brigáda v coca-cole: Zákaznická linka, 20 hod/týden
Praha 9
před 4 dny
Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si brigádu na léto? Baví Tě komunikovat s lidmi a chceš pracovat pro světoznámý brand? Tak nám pošli... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora, 130 Kč/hod
Praha 6
před 4 dny
Máš zkušenost s komunikací se zákazníky? Chceš pracovat pro světoznámou společnost a můžeš nastoupit ihned? Pak nám zašli svůj... zobrazit nabídku»
Asistentka - pozice vhodná pro absolventy, až 30 000 Kč/měs.
Loděnice
před 4 dny
Máte zkušenosti s podporou vedení společnosti? Jste analytický typ, kterému nedělá problémy finanční reporting? Dokáže jednat s manažery... zobrazit nabídku»
Administrativa veřejných zakázek, až 30 000Kč/měs + bonusy
Praha
před 4 dny
VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - máte zkušenosti se zpracováním? Chcete pracovat v administrativě a máte v oblasti veřejných zakázek zkušenosti? Potom... zobrazit nabídku»
Průzkumy v oblasti zdravotnictví, 100 Kč/hod., 20 hod/týdně
Praha
před 4 dny
Hledáte dlouhodobou brigádu? Komunikujete rádi s lidmi? Máte zájem pracovat ve společnosti působící ve farmaceutickém průmyslu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Sales support, alespoň 25 hod/týden, 14-17 000 Kč/měsíc
Praha 4
před 4 dny
Jste student/ka VŠ a ovládáte Aj i MS Office na dobré úrovni. Máte analytické myšlení, schopnost pracovat dobře s čísly, příjemné... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda pro studenty bez AJ, 100 Kč/hod.
Praha
před 4 dny
Hledáš dlouhodobou brigádu při studiu se stabilním výdělkem? Baví Tě komunikovat s lidmi? Rád/a by si poznal/a prostředí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Tazatel kontaktního centra, 100 Kč/hod., 20 hod/týdně
Praha
před 4 dny
Hledáte dlouhodobou brigádu? Komunikujete rádi s lidmi? Máte zájem pracovat ve společnosti působící ve farmaceutickém průmyslu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Tazatel kontaktního centra se slovenštinou, 100 Kč/hod.
Praha
před 4 dny
Hledáte dlouhodobou brigádu? Hovoříte SLOVENSKY na úrovni rodilého mluvčího a komunikujete rádi s lidmi? Máte zájem pracovat ve... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace