Práce v oboru Administrativa (1968) - strana 20

Administrativa
Asistent/ka realitního makléře pro okr. Nový Jičín
Nový Jičín
před 4 dny
-Motivační finanční ohodnocení -Pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou -Nástup dohodou -Neomezený tarif k mobilnímu telefonu zobrazit nabídku»
Brigáda - Operátor v call centru
České Budějovice
před 4 dny
Hledáme BRIGÁDNÍKY! Nová lákavá mzda: 100 - 120 Kč/ hodina. Práce je vhodná i pro absolventy (18 let+), ženy na mateřské dovolené,... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
Tábor
před 4 dny
Placené volno za pár hodin práce? Jak na to! Jedním z nejzajímavějších benefitů podle našich zaměstnanců je tzv. „ odchodovka“. –... zobrazit nabídku»
Konzultant prodejny Vodafone
České Budějovice
před 4 dny
A toto Vám nabízíme: Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji,... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor
České Budějovice
před 4 dny
Placené volno za pár hodin práce? Jak na to! Jedním z nejzajímavějších benefitů podle našich zaměstnanců je tzv. „ odchodovka“. –... zobrazit nabídku»
Nákupčí senior [automotive]
Chomutovsko
před 4 dny
- Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností - Dotované závodní stravování - Příspěvek na životní pojištění - Roční bonus -... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Liberecký kraj
před 4 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Přivýdělek na pozici klientského poradce. Příjem 8-12 tis.
Hradec Králové, Pardubice
před 4 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce (IN publishing group)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
před 4 dny
Perspektivní obchodní pracovní příležitost v prostředí stabilní české společnosti. Velmi motivující finanční ohodnocení složené z... zobrazit nabídku»
HR Consultant / HR Coordinator
Moravskoslezský
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáme 2 kolegy/ně do našeho týmu Randstad, který/á nám pomůžu s novým projektem, nábory a koordinací... zobrazit nabídku»
Junior recruitment manager
Junior recruitment manager
před 5 dny
Spolupráce na prestižním projektu Získání zkušeností v oblasti náboru a výběru zaměstnanců Dlouhodobá spolupráce ... zobrazit nabídku»
Recruiter na infolince - CC, Praha, 120,-/hod
Praha 6
před 5 dny
získat zkušenosti v HR v mezinárodní personální agentuře příjemné a moderní pracovní prostředí /pracoviště u metra Hradčanská/... zobrazit nabídku»
Recepční v centru Prahy
Praha
před 5 dny
*Práce na poloviční úvazek * Vhodná práce pro studenty Vysokých škol * Nástup od Června 2017 *Smlouva do konce roku 2017 * 130 Kč/... zobrazit nabídku»
Pracovník Administrativní podpory
Praha
před 5 dny
*Práce na poloviční úvazek * Vhodná práce pro studenty Vysokých škol *Smlouva do konce roku 2017 * Práce na Praze 8 Vysočanská * 110... zobrazit nabídku»
Specialista správy smluv - administrativní práce
Praha
před 5 dny
Máte zkušenost se smlouvami, fakturami a celkově administrativní prací? Jste spolehlivá a samostatná osobnost? Chcete pracovat pro... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního ředitele – bankovnictví
Praha
před 5 dny
Co bude náplní Vaší práce? Podpora obchodního ředitele Příprava reportů, prezentací, podkladů pro jednání Účast na poradách a... zobrazit nabídku»
Zlín - Specialista dealingu
Zlínský
před 5 dny
Co bude náplní Vaší práce? Aktivní obchodování se stávající klienty společnosti Sjednávání parametrů obchodu Zpracování... zobrazit nabídku»
Pravá ruka obchodníka (back office)
ostrava
před 5 dny
Jelikož víme,že obchodník by měl hlavně komunikovat a obchodovat , rozhodli jsme se mu najít parťáka, který se stane jeho pravou rukou a... zobrazit nabídku»
Office Manager v mezinárodní společnosti- až 45.000,- CZK
Praha
před 5 dny
Společnost nabízí širokou škálu podnikových benefitů. Mezi benefity můžete čekat, kromě skvělého finančního ohodnocení, i bonusovou... zobrazit nabídku»
Admin with English and German wanted
Brno
před 5 dny
We are offering you:   Attractive compensation package based on your experience Language courses and many other training opportunities Development... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace