Práce v oboru Administrativa (1930) - strana 21

Administrativa
Administrativní brigáda v coca-cole, pokročilý excel podmínkou
Praha 9
před 4 dny
Hledáš brigádu v administrativě a chceš pracovat pro světovou značku? Tak neváhej, pošli nám své CVčko a nastartuj svou kariéru v Coca... zobrazit nabídku»
Pracovník BOZP a PO - Kostelec nad Černými Lesy
Kostelec nad Černými lesy
před 4 dny
Máte praxi v oblasti BOZP a PO? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Pak nám zašlete Váš životopis! Pro společnost zabývající se... zobrazit nabídku»
Letní brigáda v coca-cole: Zákaznická linka, 20 hod/týden
Praha 9
před 4 dny
Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si brigádu na léto? Baví Tě komunikovat s lidmi a chceš pracovat pro světoznámý brand? Tak nám pošli... zobrazit nabídku»
Zákaznická podpora, 130 Kč/hod
Praha 6
před 4 dny
Máš zkušenost s komunikací se zákazníky? Chceš pracovat pro světoznámou společnost a můžeš nastoupit ihned? Pak nám zašli svůj... zobrazit nabídku»
Odpolední administrativa v coca-cole
Praha 9
před 4 dny
Hledáte pracovní uplatnění a chcete získat administrativní zkušenost? Pak nám zašlete Váš životopis a využijte této... zobrazit nabídku»
Odpolední administrativní brigáda v coca-cole
Praha 9
před 4 dny
Hledáte si brigádu v administrativě? Můžete docházet minimálně 4 dny v týdnu? Hledáte dlouhodobou spolupráci ve světoznámé společnosti?... zobrazit nabídku»
Podpora zákazníků coca-coly, květen - září
Praha 9
před 4 dny
Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si brigádu na léto? Baví Tě komunikovat s lidmi a chceš pracovat pro světoznámý brand? Tak nám pošli... zobrazit nabídku»
Pracovník informačního centra, 125 Kč/hod
Praha 10
před 4 dny
Baví Vás každodenní kontakt s lidmi a hledáte dlouhodobou administrativní brigádu? Chcete využívat v práci ruštinu a angličtinu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Letní brigáda v coca-cole bez AJ
Praha 9
před 4 dny
Hledáš si letní přivýdělek? Baví Tě komunikovat s lidmi a láká Tě práce pro světoznámou značku? Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si... zobrazit nabídku»
Administrativa veřejných zakázek, až 30 000Kč/měs + bonusy
Praha
před 4 dny
VEŘEJNÉ ZAKÁZKY - máte zkušenosti se zpracováním? Chcete pracovat v administrativě a máte v oblasti veřejných zakázek zkušenosti? Potom... zobrazit nabídku»
Administrativa s excelem, 24 000 Kč/měs.
Praha
před 4 dny
Rádi pracujete s reporty a MS Excelem? Jste analytický typ? Máte zájem práci protelekomunikační společnost? Hledám kandidáty na... zobrazit nabídku»
Recepční s AJ, 23 000 - 25 000 Kč/měs.
Praha 8
před 4 dny
Rádi byste získali zkušenost z mezinárodní firmy? Baví Vás kontakt s klienty a hovoříte plynule anglicky? Aktuálně hledáme pro... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka prezentací, 120 Kč/hod
Praha
před 4 dny
Rádi pracujete s PowerPointem? Hovoříte plynule anglicky? Chcete získat zkušenosti v mezinárodním prostředí? Pro našeho klienta,... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + German
Praha
před 4 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and German language? If you answered YES twice then there is a great... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + Dutch
Praha
před 4 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and Dutch language? If you answered YES twice then there is a great... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + Arabic
Praha
před 4 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and Arabic language? If you answered YES twice then there is a great... zobrazit nabídku»
Administrative support with Eng + GE/Dutch/Arabic
Praha
před 4 dny
Are you looking for an administrative position in HR? Are you fluent in English and German or Dutch or Arabic? Do you prefer part time position? If... zobrazit nabídku»
Part time recepční, 120-130 CZK/h
Praha 2
před 4 dny
Hledáte částečný úvazek s využitím anglického jazyka? Zajímá vás práce na recepci? Pak pro Vás máme ideální pozici! Mezinárodní... zobrazit nabídku»
Jednoduchá administrativa v coca-cole
Praha 9
před 4 dny
Hledáš si administrativní brigádu? Můžeš nastoupit ihned a docházet cca 20 hod/týden? Tak nám pošli své CVčko! Coca Cola totiž právě... zobrazit nabídku»
HR administrativa s němčinou
Praha Stodůlky
před 4 dny
Zajímáte se o personalistiku a HR? Hovoříte plynně anglicky a německy? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na pozici HR ADMINISTRATIVA S... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace