Práce v oboru Administrativa (1924) - strana 21

Administrativa
Mzdová účetní - znalost slovenské legislativy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máte ekonomické vzdělání a chcete se ubírat směrem mzdového účetnictví? Hledáte si pracovní uplatnění v Brně? Orientujete se ve... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro ČR
Zlínský
před 2 dny
Společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s. je český strojírenský výrobce sortimentu pro převod pohonu. Na českém i zahraničním trhu působíme již... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního oddělení (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Hledáte si práci v administrativě a jste komunikativní a otevřená osoba? Máte angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni? Chcete mít... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Máš organizační schopnosti a jsi komunikativní? Jsi učenlivý/á a baví tě administrativní práce? Ovládáš angličtinu a nebojíš se jí... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 2 dny
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»
HR administrator - attractive benefits, start upon agreement
Praha
před 2 dny
Job description - maintenance HR data - administrative support related to HR - cooperation on different processes - close cooperation with HR... zobrazit nabídku»
Pracovník zákaznické linky-helpdesk
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, silnou prosperující mezinárodní společnost zabývající se stavbou a servisem čerpacích stanic, hledáme komunikativního... zobrazit nabídku»
Asistentka technického oddělení
Praha
před 2 dny
Stavební společnost přijme do svého týmu asistentku na hlavní pracovní poměr. Zkušenost v oboru stavebnictví výhodou, nikoli podmínkou. ... zobrazit nabídku»
Specialista(ka) obchodního oddělení
Brno
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která je členem nadnárodní skupiny SPP a je významným dodavatelem energií českým a slovenským... zobrazit nabídku»
Samostatný/á účetní - Praha
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby v oblastech auditu, daní, účetnictví, mezd a podnikového poradenství,... zobrazit nabídku»
Účetní
Náchodsko
před 2 dny
- zapracování odcházející pracovnicí - perspektivní zaměstnání - odpovídající platové podmínky - firemní benefity - 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Junior účetní - Praha 5 (Strakonická)
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, dovozce a distributora zahraničního tisku, hledáme junior účetní! Společnost nabízí přes 650 různých publikací, od... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje po telefonu se slovenštinou
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, skupinu, která je přední nezávislý světový poskytovatel firemních palivových karet, hledáme vhodné kandidáty na... zobrazit nabídku»
Asistent obchodního oddělení
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, jednu z celosvětově vedoucích společností v oblasti zvyšování energetické efektivnosti v budovách, hledáme vhodné... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 2 dny
Pro našeho klienta, daňově poradenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Mzdová účetní. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Administrative support - English + Spanish
Praha
před 2 dny
Work in an international environment Salary 30 000 CZK/month 5 weeks vacancy, meal tickets Start immediately zobrazit nabídku»
HR consultant sales & logistics Praha
Praha
před 2 dny
Hledáte možnost uplatnění svého potenciálu a chcete se věnovat oblasti řízení lidských zdrojů? Hovoříte anglicky nebo německy a chcete... zobrazit nabídku»
Manažer/ka administrativy
Brno
před 2 dny
- Zajímavou a různorodou pracovní náplň - Zázemí stabilní společnosti - Zajímavé mzdové ohodnocení - Jazykové a další vzdělávací... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost z domova při zaměstnání. Příjem 8-12 tis.
Jihlava, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Humpolec
před 2 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Účetní
Karviná
před 2 dny
Účetní kancelář NEXT GENERATION s.r.o., hledá do svého týmu zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Pracovní náplň: zpracovávání účetní... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace