Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 21

Administrativa
Prodejce letenek
Praha, Brno
před 4 dny
Hledáme LETENKÁŘE - PRODEJCE LETENEK Láká Vás prostředí cestovního ruchu? Chcete využít angličtinu? A jako bonus čerpat letenky a... zobrazit nabídku»
Vedoucí úřadu - Tajemník
Rožnov pod Radhoštěm
před 4 dny
Ve spolupráci s Mětským úřadem v Rožnově pod Radhoštěm oznamujeme vyhlášení výběrového řízení v souladu se zákonem č. 312/2002... zobrazit nabídku»
Obchodní administrátor/Junior obchodník
Praha
před 4 dny
Do našeho týmu hledáme administrativně zdatné kandidáty na pozici Obchodní administrátor/Junior obchodník. Nabízíme Vám: Práci na HPP... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Pardubice-Čeperka
před 4 dny
- perspektivu v zavedené české stabilní společnosti - zaškolení - pravidelná školení - příspěvek na stravování - odpovídající... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Čeperka
před 4 dny
-zázemí stabilní firmy, -flexibilní pracovní doba, -individuální ohodnocení závislé na vytvořeném obratu, -zaměstnání na hlavní... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Liberecký kraj
před 4 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Pracovník plánování odbytu
Středočeský
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost se sídlem v Mladé Boleslavi, která vyrábí automobily, hledáme kandidáta na výše... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - Liberec
Liberecký
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Pro naší personální společnost hledáme kandidáta či kandidátku se zájmem o dlouhodobé zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Pracovník projektové podpory
Středočeský
před 5 dny
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klieta se sídlem v Mladé Boleslavi, který vyrábí automobily, hledáme kandidáta na... zobrazit nabídku»
Obsluha energetických zařízení Náchod až 29 000,-
Náchod
před 5 dny
NÁSTUP OD 1.8.2017 TOPIČSKÉ ZKOUŠKY II.třídy NEBO SŠ se strojírenským zaměřením nebo elektrotechnickým uvítáme i vyučené... zobrazit nabídku»
Agent zákaznické podpory-samsung až 24.000 Kč Hradec Králové
Hradec Králové
před 5 dny
* velmi dobré platové ohodnocení až 24.000,- (19.000,- Kč měsíčně + bonusy až 5.000,- Kč) * pracovní doba PO-PÁ, jednou za 14 dní... zobrazit nabídku»
Marketingový koordinátor s AJ - od 25.000,- Kč
Brno
před 5 dny
- motivující mzdové ohodnocení - zázemí špičkové společnosti - vzdělávání a péče o Vás ze strany společnosti - stravenky, prémie... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - objednávky + logistika
Praha
před 5 dny
- motivující finanční ohodnocení - bonus při plnění celopodnikového plánu - mobilní telefon (vč. soukromých volání v ČR) - notebook... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and russian+Czech
Prosek
před 5 dny
Would you like to start your career in HR? Do you like to use Russian and Czech daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and French
Prosek
před 5 dny
Would you like to start your career in HR? Do you like to use English and French daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and German
Prosek
před 5 dny
Would you like to start your career in HR? Do you like to use German daily? Then we have an interesting offer for you! An international company... zobrazit nabídku»
Learning and development coordinator
Prosek
před 5 dny
Looking for a job in HR in an international company? ---> Read below! An international company is looking for new team member for the position of... zobrazit nabídku»
Cash collection representative with German
Prosek
před 5 dny
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and German daily at work? Then send us your... zobrazit nabídku»
Accounts receivables analyst
Prosek
před 5 dny
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English daily at work? Then send us your CV. An... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace