Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 22

Administrativa
Administrativní pracovník s polštinou
Pilsen
před 4 dny
Umíte výborně polsky a chtěli byste využívat jazyk i v práci? Potom není na co čekat. Vaším úkolem bude: - Administrativní činnost v... zobrazit nabídku»
Kalkulant, České Budějovice
České Budějovice
před 4 dny
Umíte číst z technické dokumentace? Máte zkušenosti na stejné nebo podobné pracovní pozici? Dokážete plynně komunikovat v anglickém... zobrazit nabídku»
Recepční / asistentka
Karviná
před 4 dny
Zajištění chodu recepce ve výrobní společnosti a maximální support pro TOP management. Bavilo by Vás to? Umíte dobře anglicky? Ozvěte... zobrazit nabídku»
Specialista operativního nákupu
Ostrava
před 4 dny
Máš zkušenosti v oblasti nákupu a domluvíš se anglicky a německy? Právě nyní hledáme specialisty na pozici "SPECIALISTA OPERATIVNÍHO... zobrazit nabídku»
Podpora pro nákupní oddělení, home office
Ostrava
před 4 dny
Máte zájem o oblast nákupu a domluvíte se německy? Nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici PODPORA PRO NÁKUPNÍ ODDĚLENÍ, home... zobrazit nabídku»
Podpora pro účetní oddělení s němčinou
Ostrava
před 4 dny
Zajímá Vás oblast financí a účetnictví a domluvíte se německy? Hledáme absolventy i zkušené na pozici PODPORA PRO ÚČETNÍ ODDĚLENÍ S... zobrazit nabídku»
Projektový manažer, až 90 000 Kč
Ostrava
před 4 dny
Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky a německy? Právě hledáme člověka na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní, 25 000 Kč
Nový Jičín
před 4 dny
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ. Náplní práce bude: *... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor změn
Ostrava
před 4 dny
Máte praxi ve vývoji, technologiích či výrobě? Orientujete se v SAP, a rádi koordinujete výrobní projekty? V současné chvíli hledáme... zobrazit nabídku»
Elektronik
Nový Jičín
před 4 dny
Máte zkušenosti s novými projekty a pohybujete se ve světě elektroniky? Nyní obsazujeme pozici Elektronika, který se bude zaměřovat na nové... zobrazit nabídku»
Obchodník - firemní zákazníci
Ostrava
před 4 dny
Jsi výřečný typ a rád komunikuješ se zákazníky? Na pozici OBCHODNÍKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY budeš představovat produkty společnosti... zobrazit nabídku»
Sales representative s AJ a NJ
Ostrava
před 4 dny
Domluvíš se anglicky a německy a máš zkušenosti s obchodním jednáním? Na pozici SALES MANAGER S AJ A NJ budeš mít na starost kromě... zobrazit nabídku»
Sales Support Administrator
Nový Jičín
před 4 dny
Domluvíš se anglicky a německy? Máš zkušenost s jednání se zákazníky, rád pracuješ s čísly a chtěl bys být součástí týmu ve... zobrazit nabídku»
Technická podpora - autoopravárenství
Praha
před 4 dny
Přední společnost působící v oblasti autoopravárenského průmyslu hledá posilu do týmu na pozici: TECHNICKÁ PODPORA Na pozici Vás... zobrazit nabídku»
Stücklisten vervalter | prag | schienenfahrzeuge
Praha 7
před 4 dny
Wollen sie an der Entwicklung der besten Schienenfahrzeuge teilnehmen? Wollen Sie Ihre Karriere mit dem größsten Zughersteller verbinden? Haben Sie... zobrazit nabídku»
Trenér/náborový specialista v call centru
Tábor
před 4 dny
TVOJE ROLE - Příprava a realizace jednoduchých produktových školení včetně komunikačních dovedností - Příprava a realizace tréninků,... zobrazit nabídku»
Asistentka majitele společnosti
Praha
před 4 dny
finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a dosaženým výsledkům čtvrtletní prémie příspěvek na stravování příspěvky na... zobrazit nabídku»
Asistent / asistentka oddělení Importního managementu
Praha Čakovice
před 4 dny
Nabízíme vám: Firemní kulturu, kterou musíte zažít. 13 výplat v jednom roce. V prvních 3 letech Vám dny dovolené narůstají, po 3... zobrazit nabídku»
Manažer&šéfbarman koktejlového baru v centru Prahy (Z16029)
Praha
před 4 dny
Manažer & šéfbarman koktejlového baru v centru Prahy Nástupní plat 35 000 Kč/měsíčně Nabízíme: Vedení teamu Tvorba... zobrazit nabídku»
Prodejce personální inzerce (Z48010)
Ústí nad Labem
před 4 dny
Hledáme vhodné uchazeče na pozici prodejce personální inzerce (inzerce práce v pracovních novinách), máme stálou klientelu, ale náplní je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace