Práce v oboru Administrativa (2007) - strana 22

Administrativa
Referentka tanečních kurzů - 20 hodin týdně
Praha
před 5 dny
Platové ohodnocení ve výši cca 9.000 - 12.000Kč Pracovní dobu zejména v dopoledních hodinách Nástup možný ihned / dohodou ... zobrazit nabídku»
Prodejce po telefonu - zvýhodněné balíčky Digi TV
Praha Vysočany
před 5 dny
CO U NÁS ZÍSKÁTE? - nadstandardní nástupní FIXNÍ mzdu a propracovaný systém provizí - 5 týdnů dovolené - zaměstnanecký tarif -... zobrazit nabídku»
Operátor/ka prodeje - zdraví fitness - 1 000,- Kč/den
Praha Libeň
před 5 dny
PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS? - dostanete u nás nadstandardní nástupní FIXNÍ mzdu, kterou to ale zdaleka nekončí - umíme ocenit... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s AJ
okres Hradec Králové
před 5 dny
Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost v okolí Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici CUSTOMER SERVICE... zobrazit nabídku»
Specialista /-ka informačního systému…realizujte se!
Hradec Králové
před 5 dny
A co Ti nabízíme? Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na dobrém IT zázemí staví svou budoucnost; Dobrý pocit z... zobrazit nabídku»
Účetní/ Finanční specialista - 30.000,-Kč
Praha 4
před 5 dny
Vzdělávání a rozvoj. Možnost účastnit se zajímavých projektů. Flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova. Více dní dovolené.... zobrazit nabídku»
Účetní se znalostí AJ a portugalštiny
Jihomoravský, Vysočina
před 5 dny
Náplň práce: Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s klientelou a dodavateli v angličtině a... zobrazit nabídku»
Process Manager pro SAP pp/pm (Třebíč)
Jihomoravský, Vysočina
před 5 dny
Náplň práce: Přímá podpora procesů SAP R/3 v modulech PP a PM Spolupráce s mezinárodním týmem při tvorbě koncepce a spolupráce na... zobrazit nabídku»
Operátor příchozí linky, HPP 16.500 fix + prémie (Kolín)
Kolín
před 5 dny
Proč se k nám přidat? * Atmosféra a vztahy jsou v práci to hlavní – u nás se všichni známe, tykáme si a hlavně si pomáháme. * Za... zobrazit nabídku»
Pracujte v jiném call centru! Děláme to jinak. (Kolín)
Kolín
před 5 dny
Proč se k nám přidat a v čem jsme lepší? * Atmosféra a vztahy jsou pro nás v práci to hlavní – u nás se všichni známe, tykáme si a... zobrazit nabídku»
Plánovač
Vimperk
před 5 dny
Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení. Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání.... zobrazit nabídku»
Key Account Manager – Obalové materiály
Středočeský
před 6 dny
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributorů papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Key Account Manager
Středočeský
před 6 dny
Společnost ZING Trading s.r.o. je jedním z největších distributor papírů pro polygrafii, surovin určených pro výrobu obalů a materiálů... zobrazit nabídku»
Executive assistant
Ústecký
před 6 dny
Do you have organizational skills and can you work independently? Do you have excellent communication skills? Are you flexible and resistant to... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Ústecký
před 6 dny
Máte organizační schopnosti a umíte pracovat samostatně? Jste flexibilní a odolná vůči stresu? Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni... zobrazit nabídku»
Manažer servisních techniků
Jihomoravský
před 6 dny
Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme: - zajímavou odbornou práci - platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem v daném... zobrazit nabídku»
Projektový leader - automobil, i k soukromým účelům
Moravskoslezský
před 6 dny
Máte zkušenosti s projektovým managementem, s vedením pracovního týmu a domluvíte se anglicky? Chcete cestovat a pracovat pro stabilní... zobrazit nabídku»
Správa inzerce a administrativní podpora - zkrácený úvazek / DPP
Brno
před 6 dny
OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT: - Výdělek dle dohody – podle Vašich zkušeností, dovedností - Zkrácený pracovní úvazek nebo dohodu o... zobrazit nabídku»
Facility support / recepční s AJ
Praha
před 6 dny
Informace Baví Váš práce s lidmi, nebojíte se komunikovat jak v českém, tak v anglickém jazyce? Máte již zkušenosti na obdobné pozici?... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant s maďarštinou, slovenštinou a angličtinou
Praha
před 6 dny
Pro americkou nadnárodní společnost, v oblasti farmacie, hledáme kandidáta na okamžitý nástup na pozici: "Specialista zákaznického... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace