Práce v oboru Administrativa (2128) - strana 23

Administrativa
Vedoucí oddělení kvality
okr. Prachatice
před 5 dny
Zázemí moderní mezinárodní společnosti Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Pravidelné školení a kurzy Možnost osobního... zobrazit nabídku»
Analytik obchodních dat /farmacie/
Praha
před 5 dny
HPP, Po prvním roce smlouva na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené, možnost home office, sick days, pružná pracovní doba Vlastní organizace své... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant - energetika
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta - poskytující služby v oblasti energetiky - hledáme nového kolegu na pozici Zákaznického konzultanta. Pokud hledáte... zobrazit nabídku»
HR - personalista - náborář
Ostrava
před 5 dny
Práci v perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Hlavní pracovní poměr Motivující mzdové ohodnocení , osobní prémie 13.plat,... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka zákaznického servisu
Kolín, Velim
před 5 dny
Pro našeho klienta, moderní mezinárodní společnost, která se zabývá produkcí hliníkových pouzder, hledá do rozšiřující se výroby na... zobrazit nabídku»
HR specialista
Tachov
před 5 dny
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora servisu
Brno
před 5 dny
- roční bonusy - 5 týdnů dovolené - 3 sick days - stravenky - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - příspěvek na... zobrazit nabídku»
Administrátora kmenových dat na plný a 30h úvazek
Vysočany
před 5 dny
Trenkwalder a.s. hledá vhodné uchazeče Vaše náplň práce > Práce v SAP > Zadávání nových zákazníků > Zadávání... zobrazit nabídku»
Personalistka - tachov
Tachov
před 5 dny
* příprava a průběžné vyhodnocování ročního plánu vzdělávání * plánování a organizace školení (jazykové a odborné kurzy,... zobrazit nabídku»
Personalistka
Plzeňský
před 5 dny
* příprava a průběžné vyhodnocování ročního plánu vzdělávání * plánování a organizace školení (jazykové a odborné kurzy,... zobrazit nabídku»
Manažer projektů s němčinou
Litomyšl
před 5 dny
Pro úspěšnou a perspektivní českou společnost se silnou zahraniční účastí, která působí v oblasti výroby, technologie a oboru návrhu,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedení společnosti s německým jazykem|Ostravsko|až 27 000 KČ|
Ostrava
před 5 dny
Hovoříte velmi dobře německy a nebojíte se administrativní práce? Pokud hledáte práci na Ostravsku, při které budete aktivně využívat... zobrazit nabídku»
HR specialista
Frýdek-Místek
před 5 dny
Máte zkušenosti v oblasti HR? Motivuje Vás pracovat ve společnosti, která nabízí řadu benefitů? V případě, že se nebojíte komunikovat v... zobrazit nabídku»
Specialista/-ka obchodní činnosti
Brno
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která realizuje všechny stupně projektu v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky pro dráhy, vlečky,... zobrazit nabídku»
Účetní asistent (Z19746)
České Budějovice
před 5 dny
Velkoobchodní prodejce výpočetní techniky a spotřební elektroniky Abacus Electric, s.r.o. je českou společností založenou v roce 1992 se... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
před 5 dny
Nabízíme Vám: Hlavní pracovní poměr Odpovídající platové ohodnocení + prémie Stravenky Jednosměnná pracovní doba (možnost... zobrazit nabídku»
Administrativní asistentka - 1/2 úvazek
Plzeň
před 5 dny
- práci ve stabilní české firmě - smlouva formou DPP/DPČ - odměna 100 Kč/hod. zobrazit nabídku»
!!šance pro šikovné bilingvní absolventy! english + german
Praha
před 5 dny
Právě jste odpromovali? Nebo máte již vysokoškolské vzdělání za sebou a nemůžete najít práci, ve které byste uplatnili své znalosti?... zobrazit nabídku»
Recepční (Z19740)
České Budějovice
před 5 dny
Recepční 4* hotel Residence U Černé rozšiřuje svůj tým o dalšího kolegu. Hledáme komunikativní a aktivní zaměstnance na pozici... zobrazit nabídku»
Pracovník back office
Praha
před 5 dny
Co od nás získáte: Práci na HPP Menší pracovní tým a individuální přístup Moderní prostředí a mladý kolektiv Pozice je... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace