Práce v oboru Administrativa (1767) - strana 24

Administrativa
Finanční referent – účetní
Praha
před 6 dny
stabilitu státní příspěvkové organizace práci na plný pracovní úvazek, smlouvu na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na... zobrazit nabídku»
Coordinator with English + other language
Praha
před 6 dny
Introduction of our client / job offer International company, locality Prague center. Job description Communication with customers Supporting... zobrazit nabídku»
Jr. Data Analyst (Pharmacy) - up to 30.000 CZK + bonuses
Praha
před 6 dny
- prostředí mezinárodní společnosti - využití jazyků na denní bázi - možnost pracovat 4 dny v týdnu - 5 týdnů dovolené - roční bonusy... zobrazit nabídku»
Customer advisor with french 28-30 000 CZK
Praha
před 6 dny
We offer: - Challenging and exciting work in an international environment - Starting date: ASAP or upon agreement - Contract for 1 year with a... zobrazit nabídku»
Technická podpora skupiny CFH
Olomouc
před 6 dny
Pro našeho mezinárodního klienta, světového výrobce a dodavatele zařízení a technologických řešení včetně servisu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda s accessem, 150 Kč/hod.
Praha
před 6 dny
Hledáte si brigádu v administrativě? Pak nám zašlete svůj životopis a staňte se součástí mezinárodní společnosti působící v oblasti... zobrazit nabídku»
Pochůzkář v advokátní kanceláři, 80 Kč/hod.
Praha
před 6 dny
Jsi v nižším ročníku studia práv a chceš nastartovat svoji kariéru v advokátní kanceláři? Nebo studuješ jiný obor a tato oblast Tě... zobrazit nabídku»
Financial officer, 28 000 Kč/ měs.
Praha
před 6 dny
Hledáte zajímavou pracovní zkušenost a umíte se orientovat v oblasti faktur? Je Vaším zájmem zlepšovat anglický jazyk a využívat jej na... zobrazit nabídku»
Manažer správy objektu, 35 000 Kč/měs.
Praha
před 6 dny
Máte zkušenosti na pozici MANAŽER SPRÁVY OBJEKTU a rádi byste změnili zaměstnání? Je pro Vás zajímavá nabídka spolupráce se... zobrazit nabídku»
Asistent/ka týmu,120 Kč/hod - 20 hod/týden, dlouhodobě
Praha
před 6 dny
Máte za sebou administrativní zkušenost? Preferujete práci na poloviční úvazek? Jste komunikativní, pečlivý a jste schopen rychle se učit?... zobrazit nabídku»
Dlouhodobá brigáda pro studenty bez AJ, 100 Kč/hod.
Praha
před 6 dny
Hledáš dlouhodobou brigádu při studiu se stabilním výdělkem? Baví Tě komunikovat s lidmi? Rád/a by si poznal/a prostředí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Junior project coordinator, 120 Kč/hod, 20 hod/týden
Praha 4
před 6 dny
Jste studentem/kou VŠ, který hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru? Baví Vás komunikace s lidmi a zvládáte MS Office na dobré... zobrazit nabídku»
Tazatel kontaktního centra, 100 Kč/hod., 20 hod/týdně
Praha
před 6 dny
Hledáte dlouhodobou brigádu? Komunikujete rádi s lidmi? Máte zájem pracovat ve společnosti působící ve farmaceutickém průmyslu? Pak nám... zobrazit nabídku»
Praxe v advokátní kanceláři, 20 hod týdně
Praha
před 6 dny
Studujete právnickou fakultu a hledáte praxi při studiu? Mluvíte anglicky a rádi byste angličtinu užívali v práci? Pak nám pošlete svůj... zobrazit nabídku»
Recepční s AJ na part time, 150 Kč/hod.
Praha 9
před 6 dny
Rádi byste získali zkušenost z mezinárodní firmy? Baví Vás kontakt s klienty a hovoříte plynule anglicky? Aktuálně hledáme pro... zobrazit nabídku»
Cash collection representative with hungarian
Praha
před 6 dny
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and Hungarian daily at work? Then send us your... zobrazit nabídku»
Spend analyst with english and french
Praha
před 6 dny
Do you speak English and French and have experience from an administrative position? Are you interested in analytical job where you could play with... zobrazit nabídku»
Recepční s AJ, 26 000 Kč/měs.
Praha 9
před 6 dny
Rádi byste získali zkušenost z mezinárodní firmy? Baví Vás kontakt s klienty a hovoříte plynule anglicky? Aktuálně hledáme pro... zobrazit nabídku»
Vánoční brigáda, 90 Kč/hod (Černý Most,Eden)
Praha
před 6 dny
Hledáte brigádu před Vánoci na prosinec? Rádi komunikujete se zákazníky a zajímáte se o moderní technologie? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Event coordinator with english and italian
Praha
před 6 dny
Multilingual! Dynamic! Customer oriented! If you see yourself in such work environment and master ITALIAN and ENGLISH language, apply for the job of... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Platy šly v Česku nahoru, alespoň to tvrdí statistici

Průměrná mzda v Česku jde nahoru. Ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostla o 1 170 korun na...

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace