Práce v oboru Administrativa (1934) - strana 24

Administrativa
Process Engineer - injection molding
Tábor
před 4 dny
* Zázemí stabilní expandující společnosti * Motivační ohodnocení + prémie v závislosti na výkonu * Možnost zaškolení * Možnost... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení, příležitost pro absolventy vš, nástup ihned
Praha
před 4 dny
Můžete se těšit na: HPP, po prvním roce smlouvu na dobu neurčitou možnost odstartovat svoji kariéru ve financích/ bankovnictví získání... zobrazit nabídku»
Cash collection representative with polish
Praha
před 4 dny
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and Polish daily at work? Then send us your... zobrazit nabídku»
HR specialista
Liberec
před 4 dny
Máte zkušenosti z pozice HR? Administrativu nepovažujete jen za nutné zlo? Diponujete komunikativní angličtinou? Pokud se navíc vyznáte v... zobrazit nabídku»
Personální manažer(ka) s AJ
Třebíč
před 4 dny
Jste personální manažer(ka) či ředitel(ka) a hledáte novou příležitost, jak uplatnit znalosti a zkušenosti? Angličtinu používáte na... zobrazit nabídku»
Project Manager s AJ
Třebíč
před 4 dny
Máte zkušenosti v projektovém řízení v automotive? Domluvíte se anglicky a chcete posunout svou kariéru opět o krok výš? Tak zde je... zobrazit nabídku»
Fakturant(ka) s NJ
Třebíč
před 4 dny
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti účetnictví a domluvíš se německy, tak... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - práce s daty od dodavatelů
Třebíč
před 4 dny
Chcete podpořit oddělení kvality a získat praxi? Umíte anglicky, jste pečlivý a baví Vás administrativa a práce s interním SW? Pak se... zobrazit nabídku»
Asistentka na personální oddělení s NJ či AJ
Třebíč
před 4 dny
Umíte mluvit i psát německy či anglicky a chcete získat zajímavou praxi v oblasti personalistiky a administrativy? Máte aktivní přístup k... zobrazit nabídku»
Referent nákupu - vhodné pro absolventy
Třebíč
před 4 dny
Chcete pracovat v oblasti nákupu? Domluvíte se anglicky? Máte za sebou aspoň min. praxi ve výrobní společnosti? Pak se přihlaste! -... zobrazit nabídku»
Administrativa, až 19.500Kč/měs.
Hradec Králové
před 4 dny
Hledáte práci v administrativě a ovládáte práci s PC? Chcete získat pracovní zkušenost v nadnárodní společnosti? Pak se nám neváhejte... zobrazit nabídku»
HR business partner
Královéhradecký
před 4 dny
HLEDÁME osobnost se zkušenostmi a zájmem o lidský potenciál. HLEDÁME člověka, co spojí kariéru s perspektivou automobilového průmyslu.... zobrazit nabídku»
Osobní asistent/ka pro majitele společnosti
Praha
před 4 dny
Máte zkušenosti na pozici Osobní asistent/ky? Patříte mezi organizované, empatické a komunikativní osobnosti, zvládáte dobře... zobrazit nabídku»
Týmová účetní - vhodné pro absolventy
Moravskoslezský
před 4 dny
Baví Tě oblast účetnictví, máš ekonomické vzdělání, ale nemáš dostatek praxe? Nabízíme Ti možnost se v této oblasti posunout dále!... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní (30.000 - 45.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte zkušenosti se slovenskou legislativou v oblasti mzdového účetnictví?! Máte praxi na pozici samostatné účetní alespoň 2 roky?!!... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - znalost slovenské legislativy (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máte ekonomické vzdělání a chcete se ubírat směrem mzdového účetnictví? Hledáte si pracovní uplatnění v Brně? Orientujete se ve... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce pro ČR
Zlínský
před 4 dny
Společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s. je český strojírenský výrobce sortimentu pro převod pohonu. Na českém i zahraničním trhu působíme již... zobrazit nabídku»
Asistentka obchodního oddělení (20.000 - 28.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáte si práci v administrativě a jste komunikativní a otevřená osoba? Máte angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni? Chcete mít... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ (18.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Máš organizační schopnosti a jsi komunikativní? Jsi učenlivý/á a baví tě administrativní práce? Ovládáš angličtinu a nebojíš se jí... zobrazit nabídku»
Specialista péče o zákazníky (18.000 - 30.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste rádi motivování a rádi přijímáte nové výzvy?! Stabilní callcentrum v centru Brna s... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Na pracovní pohovor už se připravit umíte, ale jak zvládnete assessment centrum?

Říkáte si, že máte zkušenosti, znalosti, dobrý životopis, pár přijímacích pohovorů za...

Místo dryáčníka nebo brabenáře už dnes neseženete. Ale už ani například telegrafistu. Která další povolání zanikla?

Když si dnes pročítáte inzeráty, které nabízejí práci, hmeží se to samými senior a...

Padnou v roce 2017 svátky na víkendy nebo bude hodně volna?

Sotva jedny svátky skončily, už se nemůžete dočkat dalších? Stejně jako každý rok i letos...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace