Práce v oboru Administrativa (2146) - strana 25

Administrativa
Účetní – Praha 10
Praha
před 5 dny
Dobrý kolektiv, příjemné prostředí, kancelář na Praze 10. Odměny běžné, školení i mimopracovní aktivity. Možnost služebního telefonu... zobrazit nabídku»
Pracovník / pracovnice zahraničního obchodu
Královéhradecký
před 5 dny
práci na HPP zajímavou tvůrčí práci velmi příjemné pracovní prostředí motivující mzdové podmínky zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník / pracovnice
Praha
před 5 dny
Pevnou pracovní dobu ve stabilní společnosti. Práce v malém kolektivu. Dobré finanční ohodnocení. HPP 3 měsíční zkušební doba, smlouva... zobrazit nabídku»
Obchodně - administrativní pracovník střediska Most
Ústecký
před 5 dny
zaměstnání v zavedené společnosti zajímavou práci v klidném a přátelském prostředí ohodnocení závislé na individuálním... zobrazit nabídku»
Specialista Junior
Liberecký
před 5 dny
práci pro dynamicky se rozvíjející českou výrobně-obchodní společnost motivující platové podmínky stravenky zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Mzdový / mzdová účetní – konzultant / konzultantka mzdového software
Praha
před 5 dny
6 týdnů dovolené pružná pracovní doba zázemí stabilní společnosti možnost osobního růstu zobrazit nabídku»
Hotelový / hotelová recepční
Praha
před 5 dny
práci na směny na HPP stabilní zázemí rodinného boutique hotelu na Malé Straně odpovídající platové ohodnocení s odměnami a... zobrazit nabídku»
Project Office Manager
Brno
před 5 dny
Do you want to be a part of a new project? Do you want to work for international and stable company? Do you want to work in center of Brno in modern... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora odd.klíčových zákazníků
Černá Hora, okr. Blansko
před 5 dny
Nabízíme zázemí stabilní společnosti po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou motivační finanční ohodnocení další... zobrazit nabídku»
Provozní asistent/ka
Brno
před 5 dny
- samostatnou, zodpovědnou a různorodou i kreativní práci - kolegiální zázemí, týmovou spolupráci - standardní benefity zobrazit nabídku»
Specialista obchodního oddělení
Brno
před 5 dny
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr - pevná pracovní doba 8:00 – 16:30 - motivující finanční ohodnocení (základní mzda,... zobrazit nabídku»
Operátor-Inspektor (doba neurčitá)
Brno
před 5 dny
- pracovní poměr v kmeni společnosti na dobu NEURČITOU - finanční ohodnocení dle zkušeností, po zaučení (po zkušební době) se navyšuje... zobrazit nabídku»
Skladník obchodního domu - Brno - až 20 500,-
Brno
před 5 dny
Práce na hlavní pracovní poměr Motivující finanční ohodnocení až 20 500,- STRAVENKY v hodnotě 70 Kč za každou odpracovanou směnu... zobrazit nabídku»
Recruitment Manager - velké projekty
Brno
před 5 dny
Co Vám může Adecco nabídnout: Samostatnou a zodpovědnou práci Možnost profesního rozvoje v oblasti agenturního zaměstnávání a... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – Praha
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, stavební společnost, která je specialistou na odstraňování řas a plísní a rekonstrukce panelových budov, hledáme... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality
okr. Prachatice
před 5 dny
Zázemí moderní mezinárodní společnosti Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Pravidelné školení a kurzy Možnost osobního... zobrazit nabídku»
Analytik obchodních dat /farmacie/
Praha
před 5 dny
HPP, Po prvním roce smlouva na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené, možnost home office, sick days, pružná pracovní doba Vlastní organizace své... zobrazit nabídku»
Zákaznický konzultant - energetika
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta - poskytující služby v oblasti energetiky - hledáme nového kolegu na pozici Zákaznického konzultanta. Pokud hledáte... zobrazit nabídku»
HR - personalista - náborář
Ostrava
před 5 dny
Práci v perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Hlavní pracovní poměr Motivující mzdové ohodnocení , osobní prémie 13.plat,... zobrazit nabídku»
Konzultant/ka zákaznického servisu
Kolín, Velim
před 5 dny
Pro našeho klienta, moderní mezinárodní společnost, která se zabývá produkcí hliníkových pouzder, hledá do rozšiřující se výroby na... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace