Práce v oboru Administrativa (2030) - strana 25

Administrativa
Plánovač výroby [mimo automotive]
Chomutov
před 5 dny
- bonusová složka mzdy po zkušební době - stravenky - 5.týden dovolené po roce spolupráce - káva zdarma - pružná pracovní doba -... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní
Pardubice-Čeperka
před 5 dny
- perspektivu v zavedené české stabilní společnosti - zaškolení - pravidelná školení - příspěvek na stravování - odpovídající... zobrazit nabídku»
HR business partner
Pardubice
před 5 dny
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Inženýra/ku kvality? Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme,... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Liberecký kraj
před 5 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Disponent logistiky [příspěvek na dopravu] (sveff)
Louny
před 5 dny
- dotovaná kantýna (47,- za oběd), - dodatková dovolená v délce jednoho týdne - rozvojový program, jazykové vzdělávání atd. -... zobrazit nabídku»
Asistent/asistentka
Ostrava, Brno, Praha
před 5 dny
HLEDÁME ŠIKOVNÉHO ASISTENTA/ASISTENTKU BRNO, PRAHA, OSTRAVA (PRÁCE NA HPP, DPP...) Nebojíš se být u zrodu něčeho velkého? U zrodu nové,... zobrazit nabídku»
Technická příprava výroby (21.000 - 25.000 Kč)
Vysočina
před 6 dny
Příjemné prostředí, pružná pracovní doba, nenáročná práce, pohodový šéf a dobré finanční ohodnocení. Myslíte si, že taková... zobrazit nabídku»
Účetní
Brno
před 6 dny
Pro našeho klienta - firmu, která se zabývá poskytováním služeb vlastníkům, managementu společností a podnikatelům a fyzickým osobám v... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní/asistentka
Citice
před 6 dny
Pestrou práci na HPP Dobré finanční ohodnocení + odměny Pružnou pracovní dobu, příjemné firemní klima Mobilní telefon ... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu – poloviční úvazek, Praha západ
Praha západ
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, americkou výrobní a obchodní společnost (elektrotechnický průmysl, nejedná se o Amazon!) se sídlem západně... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu – poloviční úvazek, Praha západ
Praha západ
před 6 dny
Pro našeho významného klienta, americkou výrobní a obchodní společnost (elektrotechnický průmysl, nejedná se o Amazon!) se sídlem západně... zobrazit nabídku»
Administrativní pomoc, 25 000 Kč, nástup ihned, Praha
Praha
před 6 dny
* práce na HPP na 4 měsíce s možností prodloužení * zajímavé finanční ohodnocení 25 000Kč * bonusy * pracovní doba 8-16 nebo... zobrazit nabídku»
Vedoucí oddělení kvality
okr. Prachatice
před 6 dny
Zázemí moderní mezinárodní společnosti Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice Pravidelné školení a kurzy Možnost osobního... zobrazit nabídku»
Top aktivní obchodník s výdělkem až 30.000,-
Brno
před 6 dny
V naší společnosti je nastaven motivující systém ohodnocení – jistota základní mzdy, lákavé bonusy (jejichž výši si ovlivníte sami... zobrazit nabídku»
Junior specialista na pneu
Praha
před 6 dny
- Dlouhodobá spolupráce u jednoho z předních výrobců pneumatik (po roce smlouva na dobu neurčitou) - Odpovídající zaškolení a podpora... zobrazit nabídku»
Troufneš si vést pracovníky? přidej se do našeho týmu
Pardubice- Staré Čivice
před 6 dny
Platové ohodnocení 25000 Kč, variabilní odměna 0 - 10000 Kč jednosměnný provoz      Nástup možný ihned Místo výkonu práce: Pardubice... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka s NJ nebo ŠJ
Brno
před 6 dny
Kdo je ideální kandidát na tuto pozici? Pokud máš ekonomické vzdělání, zájem či praxi v oblasti ÚČETNICTVÍ a domluvíš se hlavně... zobrazit nabídku»
HR business partner
Olomouc
před 6 dny
Co od Vás bude očekáváno? - poskytování odborné asistence managementu ve všech aspektech lidských zdrojů - zodpovědnost za interní a... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení společnosti
Mladá Boleslav
před 6 dny
Hledáme ASISTENTKU VEDENÍ SPOLEČNOSTI! Předpokladem je praxe z obdobné pozice a znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem. Jedná se o... zobrazit nabídku»
Projektový manager
Jablonec nad Nisou
před 6 dny
Máte zkušenosti s vedením projektů v automobilovém průmyslu? K tomu technické vzdělání a komunikativní znalost cizího jazyka? HLEDÁME:... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace