Práce v oboru Administrativa (2010) - strana 26

Administrativa
Kreslič technické dokumentace - inventor (20.000 - 25.000 Kč)
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský
před 6 dny
Hledáme šikovné absolventy s technickým myšlením, kteří ovládají programy Inventor, CAD. Nabízíme uplatnění ve strojírenské... zobrazit nabídku»
Pracovník/nice kontaktního zákaznického místa - obchodník/nice
Tábor
před 6 dny
Možnost osobního rozvoje, kariérní růst a odborné vzdělávání Zázemí prosperující společnosti včetně podpory profesionálního... zobrazit nabídku»
Přivýdělek na pozici klientského poradce. Příjem 8-12 tis.
Hradec Králové, Pardubice
před 6 dny
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
HR consultant[stabilní společnost]
Lounsko
před 6 dny
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - reprezentativní pozice - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - dovolená... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v centru výživy a pohybu
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před 6 dny
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele / projektový (dotační) manažer
Pardubice
před 6 dny
Zázemí stabilní a prosperující dynamické české společnosti. Perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - strojírenství (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme komunikativní obchodní zástupce pro firmu s dlouholetou tradicí ve strojírenství. Požadujeme aktivní znalost německého nebo... zobrazit nabídku»
Asistent/ka
Praha
před týdnem
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost známou po celém světě, hledáme... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického centra OBJ943
Turnov
před týdnem
volnou pracovní dobu motivující finanční ohodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy,... zobrazit nabídku»
Likvidátor pojistných událostí s maďarštinou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí na trhu s doplňkovými pojistnými produkty pro automobily a v roce 2012 získala status... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje s technickým zaměřením
Praha
před týdnem
Co můžeme nabídnout: Práci na HPP s pracovní smlouvou na dobu neurčitou Motivující finanční ohodnocení Účast na zahraničních... zobrazit nabídku»
Asistent/ka se znalostí japonštiny
Zlínský
před týdnem
Dokončili jste právě vysokou školu a ovládáte angličtinu a japonštinu? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti, kde budete mít... zobrazit nabídku»
Tlumočník - japonština
Zlínský
před týdnem
Domluvíte se japonsky a anglicky? Chcete pracovat na pozici, kde budete denně v kontaktu s lidmi a kde budete mít možnost své jazykové znalosti... zobrazit nabídku»
Disponent / ka logistiky NJ
České Budějovice
před týdnem
* Zázemí silné a expandující mezinárodní společnosti  * Zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu * Platové a osobní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele
Ostrov
před týdnem
Do automotive společnosti na pomezí Ústeckého a Karlovarského kraje hledáme asistenta/ku ředitele! Podpora top managementu, vedení... zobrazit nabídku»
HR generalist s AJ
Jihočeský
před týdnem
Máte zkušenosti v personalistice výrobní společnosti? Ideálně na pozici HR Generalisty nebo HR Specialisty? Domluvíte se slušně anglicky jak... zobrazit nabídku»
HR generalist s AJ
Jihočeský
před týdnem
Máte zkušenosti v personalistice výrobní společnosti? Ideálně na pozici HR Generalisty nebo HR Specialisty? Domluvíte se slušně anglicky jak... zobrazit nabídku»
Projektový koordinátor, automotive
Písek
před týdnem
zodpovědnost za náběh programu v závodě od designu produktu až po validaci výrobní linky zákazníkem plus podpora výrobního oddělení 6... zobrazit nabídku»
Personální manažer(ka) s AJ
Třebíč
před týdnem
Jste personální manažer(ka) či ředitel(ka) a hledáte novou příležitost, jak uplatnit znalosti a zkušenosti? Angličtinu používáte na... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora
Moravskoslezský
před týdnem
Baví Tě práce v administrativě a domluvíš se anglicky? Zvládáš několi věcí najednou a nevadí Ti denní práce u PC? Pak jsi náš... zobrazit nabídku»

Čtěte

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

Chcete být úspěšní? Přečtěte si 12 pravidel Steva Jobse

Výkonný ředitel společnosti Apple Steve Jobs se z nedostudovaného vysokoškoláka bez práce...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace