Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 26

Administrativa
Junior účetní s AJ, part time - stačí praxe při studiu
Praha
před 6 dny
Máte zkušenosti v účetnictví? Umíte vypočítat DPH a baví Vás finance a MS Excel? Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior... zobrazit nabídku»
Administrátor/ka prezentací, 120 Kč/hod
Praha 2
před 6 dny
Rádi pracujete s PowerPointem- Hovoříte plynule anglicky? Chcete získat zkušenosti v mezinárodním prostředí? Pro našeho klienta,... zobrazit nabídku»
Coca-cola: vyplňování dotazníků spokojenosti
Praha 9
před 6 dny
Chceš pracovat pro TOP značku na trhu? Rád/a komunikuješ se zákazníky a piješ Coca-Colu? Tak už neváhej ani vteřinu a pošli nám svůj... zobrazit nabídku»
Vendor master Administrator with Arabic
Praha
před 6 dny
We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in Prague. Your main responsibilities... zobrazit nabídku»
Quality Assurance Analyst with English
Praha
před 6 dny
We are looking for a suitable candidate for our client - the world's largest publicly traded international oil and gas company with SSC in Prague. We... zobrazit nabídku»
Accounts Reconciliation Analyst
Praha 3
před 6 dny
Do you have experience from accounting or invoicing? Do you speak English? In case you are interested in numbers, electronical communication a team... zobrazit nabídku»
E-solution Analyst with German
Praha 3
před 6 dny
Hovoříte anglicky a máte chuť získat výbornou praxi v prestižní mezinárodní společnosti? Můžete pracovat alespoň 20 hodin týdně? Jste... zobrazit nabídku»
Invoice processor with English
Praha 3
před 6 dny
Do you speak English? Would you like to be part of international company? Do you have previous work experience with invoices? We are looking for... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ - 30 hod/týden
Střížkov
před 6 dny
Hovoříte plynule ANGLICKY? Můžete pracovat 30 hodin/ týdně? Jste pečlivý a orientovaný na detail? Pak pošlete svůj životopis. Pro... zobrazit nabídku»
Administrativní brigáda bez AJ, Praha 6
Praha
před 6 dny
Pro světoznámou logistickou společnost hledáme brigádníka/brigádnici na dlouhodobou administrativní brigádu. Vaší náplní práce bude... zobrazit nabídku»
Receptionist, 28 - 35 000 CZK
Praha 6
před 6 dny
Do you have experience from multinational environment? Do you have experience from the reception? Do you enjoy working with people and kids as well? ... zobrazit nabídku»
Recepční s AJ, 28 - 35 000 Kč
Praha 6
před 6 dny
Máte zkušenost z mezinárodního prostředí a angličtina Vám není cizí? Máte praxi na administrativní pozici? Zvládáte spoustu věcí... zobrazit nabídku»
Opportunity IN HR - recruiter with English
Praha
před 6 dny
Zajímá Vás oblast HR? Máte zkušenost s náborem a mluvíte plynně anglicky? Máte zájem být součástí náborového týmu významné... zobrazit nabídku»
Opportunity IN HR - recruiter with English
Praha
před 6 dny
Zajímá Vás oblast HR? Máte zkušenost s náborem a mluvíte plynně anglicky? Máte zájem být součástí náborového týmu významné... zobrazit nabídku»
Zástupy na recepci, 100 Kč/hod.
Praha
před 6 dny
Chtěli byste získat praxi na firemní recepci? Hovoříte anglicky a rádi byste získali praxi při studiu? Pro naše klienty hledáme kandidáty... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu s něměckým/anglickým jazykem|až 35 000 K...
Ostrava
před 6 dny
Hovoříte aktivně německy nebo anglicky a rádi byste využívali svůj německý či anglický jazyk při komunikaci se zákazníky? Ať už máte... zobrazit nabídku»
Obchodník pro německý trh|až 50 000 Kč + služební vozidlo
Ostrava
před 6 dny
Máte v sobě obchodního ducha a zkušenosti a hovoříte německým jazykem? Pak určitě nepřehlédněte možnost pracovat pro výrobní... zobrazit nabídku»
Manažer zaměstnaneckých vztahů, osobní automobil
Frýdek-Místek
před 6 dny
Vyznáte se v pracovně právní problematice? Empatie Vám není cizí a máte výborné vyjadřovací schopnosti? Hledáme manažera se zkušeností... zobrazit nabídku»
Projektový manažer | nástup ihned | farmacie
Praha
před 6 dny
Máte zkušenost z výrobní společnosti a vedením projektů? Máte zkušenosti s otvíráním/uzavíráním výrobních závodů a farmacie by byl... zobrazit nabídku»
Samostatná asistentka s komunikativní AJ a RJ, ŠJ výhodou - Praha (#9482381)...
Praha
před 6 dny
People Consulting s.r.o.  hledá pro svého významného klienta, španělskou výrobní firmu, vhodnou osobnost na pozici: SAMOSTATNÁ ASISTENTKA S... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace