Práce v oboru Administrativa (2150) - strana 27

Administrativa
Pracovník plánování odbytu
Středočeský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro mezinárodní společnost se sídlem v Mladé Boleslavi, která vyrábí automobily, hledáme kandidáta na výše... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - Liberec
Liberecký
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro naší personální společnost hledáme kandidáta či kandidátku se zájmem o dlouhodobé zaměstnání v... zobrazit nabídku»
Pracovník projektové podpory
Středočeský
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klieta se sídlem v Mladé Boleslavi, který vyrábí automobily, hledáme kandidáta na... zobrazit nabídku»
Obsluha energetických zařízení Náchod až 29 000,-
Náchod
před týdnem
NÁSTUP OD 1.8.2017 TOPIČSKÉ ZKOUŠKY II.třídy NEBO SŠ se strojírenským zaměřením nebo elektrotechnickým uvítáme i vyučené... zobrazit nabídku»
Agent zákaznické podpory-samsung až 24.000 Kč Hradec Králové
Hradec Králové
před týdnem
* velmi dobré platové ohodnocení až 24.000,- (19.000,- Kč měsíčně + bonusy až 5.000,- Kč) * pracovní doba PO-PÁ, jednou za 14 dní... zobrazit nabídku»
Marketingový koordinátor s AJ - od 25.000,- Kč
Brno
před týdnem
- motivující mzdové ohodnocení - zázemí špičkové společnosti - vzdělávání a péče o Vás ze strany společnosti - stravenky, prémie... zobrazit nabídku»
Obchodní referent - objednávky + logistika
Praha
před týdnem
- motivující finanční ohodnocení - bonus při plnění celopodnikového plánu - mobilní telefon (vč. soukromých volání v ČR) - notebook... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and russian+Czech
Prosek
před týdnem
Would you like to start your career in HR? Do you like to use Russian and Czech daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and French
Prosek
před týdnem
Would you like to start your career in HR? Do you like to use English and French daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and German
Prosek
před týdnem
Would you like to start your career in HR? Do you like to use German daily? Then we have an interesting offer for you! An international company... zobrazit nabídku»
Learning and development coordinator
Prosek
před týdnem
Looking for a job in HR in an international company? ---> Read below! An international company is looking for new team member for the position of... zobrazit nabídku»
Cash collection representative with German
Prosek
před týdnem
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English and German daily at work? Then send us your... zobrazit nabídku»
Accounts receivables analyst
Prosek
před týdnem
Are you interested in working in finance in an international company? Would you like to use English daily at work? Then send us your CV. An... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora HR
Prosek
před týdnem
Hledáte praxi v rámci HR oddělení? Máte zájem zjistit jak to funguje v mezinárodní společnosti? Nemáte problém denně používat... zobrazit nabídku»
Credit risk analyst
Prosek
před týdnem
Are you interested in working in finance in an international company? Do you have experience from Credit Analyses? Then send us your CV for this... zobrazit nabídku»
Credit risk supervisor
Prosek
před týdnem
Are you interested in working in finance in an international company? Do you have experience from Credit Analyses? Then send us your CV for this... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní, 30 hodin/týden
Říčany
před týdnem
Hledáte si práci na částečný úvazek a máte zkušenosti na pozici mzdové účetní? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici... zobrazit nabídku»
Administrátor nákupu
Praha 10
před týdnem
Máte zkušenosti v oddělení nákupu? Administrativa je Vaše hobby a chcete při práci využívat anglický jazyk? Potom hledáme právě Vás... zobrazit nabídku»
Specialista projektů, výroba
Praha 10
před týdnem
Máte zkušenosti s vedením projektů ve výrobní společnosti a chtěl/a byste rozšířit své pole působnosti? Plánování, strategie a data... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace