Práce v oboru Administrativa (2128) - strana 27

Administrativa
Asistent/ka nákupu
Praha - východ
před 5 dny
Pro našeho klienta, mezinárodní chemickou společnost zabývající se výrobou a prodejem měkkých a tvrdých pájecích past a jiných... zobrazit nabídku»
Referent/ka oddělení pro ŽP a inženýrskou činnost
Olomouc
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která realizuje všechny stupně projektu v oblasti zabezpečovací a sdělovací techniky pro dráhy, vlečky,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka
Říčany
před 5 dny
- Motivující platové ohodnocení - Práci v přátelském kolektivu - Pracovní smlouva na plný úvazek - Nástup od 1.6.2017, příp. dohodou... zobrazit nabídku»
Logistik [automotive)
Louny
před 5 dny
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - motivující finanční ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Koordinátor/koordinátorka
Olomouc
před 5 dny
- práci v profesionálním týmu - odpovídající finanční ohodnocení - služební vozidlo, notebook, telefon - možnost seberealizace zobrazit nabídku»
Mzdová účetní - centrum Prahy
Praha
před 5 dny
- práce na HPP ve stabilní společnosti - práce přímo v centru Prahy v přátelském kolektivu - dobré platové ohodnocení - pravidelné... zobrazit nabídku»
HR Generalist
Liberecký kraj
před 5 dny
- Velmi dobré finanční ohodnocení - Zázemí nadnárodní automobilové společnosti - Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve... zobrazit nabídku»
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
před 5 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Pracovník lokální IT podpory
Plzeň
před týdnem
práci v přátelském kolektivu s pohyblivou pracovní dobou vzdělávací a jazykové kurzy zdarma dotované stravování roční odměny... zobrazit nabídku»
Koordinátor / specialista pro e-shopové nákupy ČB
České Budějovice
před týdnem
*nástupní mzdu 16.000,-Kč/měsíc + osobní ohodnocení 1.800,-Kč/měsíc *stravenky *nárok na dovolenou *slevy na zboží *nástup ihned do... zobrazit nabídku»
Specialista podpory prodeje
Ostrava
před týdnem
Hledáš práci, kde využiješ svůj komunikační um? CO TĚ U NÁS ČEKÁ Zajímavá práce, něco mezi konzultantem a psychologem,... zobrazit nabídku»
Samostatná/ý účetní - developerská společnost
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost nadnárodní developerské společnosti, hledáme Samostatná/ý účetní. Předmětem činnosti... zobrazit nabídku»
Customer Service Specialist up to 35.000,- CZK
Praha
před týdnem
Co můžete očekávat Vy? - příjemné pracovní prostředí v kolektivu zhruba o 15 lidech - úzké, přátelské vazby - občerstvení na... zobrazit nabídku»
Back office s AJ (Travel service) 6 hod. úvazek, nástup ihned
Praha
před týdnem
HPP, zkrácený úvazek (6 hod. denně), smlouva na dobu neurčitou Flexibilní pracovní doba dle dohody mezi 9:00 – 17:00 Stravenky, po prvním... zobrazit nabídku»
⚖ asistentka v právní kanceláři - TOP JOB ⚖
Praha
před týdnem
Co bude Vaší odměnou? Práce ve velmi uznávané české společnosti udržující se na horní příčce v oboru poskytování právních... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/pracovnice s maďarštinou
Brno
před týdnem
- Práci v týmu - 22 dní dovolené, po roce 25 dní - Sick days - Multisport karta - Stravenky - Zaměstnanecké slevy na nákup firemních... zobrazit nabídku»
Teamová asistentka - русский язык a českým jazykem
Praha
před týdnem
Co bude Vaší odměnou? Práce ve velmi uznávané české společnosti udržující se na horní příčce v oboru poskytování právních... zobrazit nabídku»
Pracovník Back office
Ostrava
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti automatizací a řešení manipulací, hledáme organizačně zdatného uchazeče/uchazečku.... zobrazit nabídku»
Vedoucí obchodního domu Möbelix Praha
Praha
před týdnem
- zázemí stabilní a zavedené značky na trhu - několikaměsíční zaškolení a další vzdělávání - finanční ohodnocení dle osobního... zobrazit nabídku»
Správce pohledávek s AJ – využití AJ!
Plzeň
před týdnem
práci v centru plzně zázemí velké mezinárodní společnosti roční bonus přátelský kolektiv pozitivní firemní kulturu... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace