Práce v oboru Administrativa (1996) - strana 27

Administrativa
Koordinátor logistiky
Kadaň
před týdnem
Hledáme koordinátora logistiky! Co budete dělat? - Plánovaní a koordinace všech dovozů/vývozů dle požadavků zákazníka - zajištění... zobrazit nabídku»
Průmyslový inženýr
Moravskoslezský
před týdnem
Máš zkušenosti z výrobní společnosti? Láká Tě vidina práce na nových projektech, možnost rozhodovat v zásadních věcech a vést tým... zobrazit nabídku»
Účetní
Moravskoslezský
před týdnem
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se v programu Pohoda? Právě nyní obsazujeme pozici ÚČETNÍ. Náplní práce bude: * Vedení... zobrazit nabídku»
Asistentka s plynulou AJ - farmacie - nástup od 1.3. !!
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, farmaceutickou společnost se sídlem v Karlíně, hledáme vhodnou kandidátku na pozici Asistentky generálního... zobrazit nabídku»
Hlavní účetní / senior účetní – Praha 3
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, zavedenou inkasní společnost na Praze 3, hledáme vhodné kandidáty na pozici Hlavní účetní / senior účetní – Praha... zobrazit nabídku»
Skladová účetní - Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, obchodní společnost, lídra na českém trhu se zaměřením na prodej běžeckého, sportovního a fotbalového vybavení... zobrazit nabídku»
Specialista logistiky se znalostí AJ (doprava)
Pardubice a okolí
před týdnem
Samostatnou odbornou pozici v mezinárodní skupině Příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji Možnost podílet se na zajímavých... zobrazit nabídku»
Obchodník po telefonu
Praha
před týdnem
Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Obchodníka po telefonu. Popis pozice: Vaším hlavním úkolem... zobrazit nabídku»
Asistent/Asistentka
Středočeský kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností, hledá do... zobrazit nabídku»
Vedlejší činnost z domova při zaměstnání. Příjem 8-12 tis.
Jihlava, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Humpolec
před týdnem
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
Účetní
Karviná
před týdnem
Účetní kancelář NEXT GENERATION s.r.o., hledá do svého týmu zaměstnance na pozici ÚČETNÍ. Pracovní náplň: zpracovávání účetní... zobrazit nabídku»
Controller
Ústí nad Labem
před týdnem
- Zajímavá a perspektivní práce v nadnárodní společnosti - Výborné finanční ohodnocení - Zaměstnanecké výhody a bonusy, příspěvek... zobrazit nabídku»
Asistent/ka realitního makléře pro okr. Nový Jičín
Nový Jičín
před týdnem
-Motivační finanční ohodnocení -Pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou -Nástup dohodou -Neomezený tarif k mobilnímu telefonu zobrazit nabídku»
Klientský poradce/kyně na vč. příjem 8-12 tis.
Praha
před týdnem
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače a... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce se znalostí španělštiny (30.000 - 50.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
před týdnem
Hledáme obchodní zástupce do energetického průmyslu, kteří mají dobré komunikační schopnosti i ve španělském jazyce, technické... zobrazit nabídku»
Junior účetní
Praha
před týdnem
- zázemí stabilní technologické společnosti - přátelský pracovní kolektiv - firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu zákaznického servisu
Praha
před týdnem
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického centra
Praha
před týdnem
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Černošice, Praha 4
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která nabízí vzorkovací a měřící přístroje pro oblast přírodních věd, hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Intralogistický konzultant
Praha, Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost poskytující služby komplexních řešení pro interní logistiku v České republice a na Slovensku, hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace