Práce v oboru Administrativa (2038) - strana 28

Administrativa
Recepční - Data entry
Praha
před 6 dny
* Získání zkušeností v oblasti náborů a výběrů zaměstnanců * Získání znalostí v oblasti pracovního práva a mzdových předpisů *... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní
Praha
před 6 dny
Zázemí silné mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí a kolektiv Samostatnou a zodpovědnou práci Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Administrátor e-shopu s polštinou
Praha 10
před 6 dny
Co můžeme nabídnout: Být součástí týmu - jedničky na trhu ČR a SR ve svém oboru Přátelský kolektiv nadšených profesionálů ... zobrazit nabídku»
Referent / ka Back Office s AJ
Vestec
před 6 dny
No a kromě odpovídajícímu platovému ohodnocení Vám nabídneme: * čtvrtletní a roční odměny * příspěvek na závodní stravování nebo... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce
Praha
před 6 dny
Co je náplní této práce? Úkolem obchodního zástupce je péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních... zobrazit nabídku»
Specialista back office – Správa úverů
Praha
před 6 dny
- Zodpovědnou a samostatnou práci. - Zajímavé finanční ohodnocení. - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. - Příjemné a moderní... zobrazit nabídku»
Operation manager
Náchodsko
před 6 dny
- dlouhodobou pracovní perspektivu - perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost seberealizace - manažersky finanční... zobrazit nabídku»
Senior Office Manager
Praha
před 6 dny
- nástup dle domluvy - platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta 25 - 35.000,-Kč, 4 týdny dovolené - pracovní doba dle domluvy,... zobrazit nabídku»
Personální asistent/ka- OZP
Praha
před 6 dny
- Získání znalostí v oblasti personalistiky, možnost podílet se na projektech - Příjemné pracovní prostředí - Částečný úvazek... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora – aj+fj, aj+šj, aj+ij
Praha
před 6 dny
- nástupní plat okolo 30 000,- - zaměstnanecké benefity - zázemí prestižní zahraniční společnosti - nástup ihned. zobrazit nabídku»
Koordinátor/ka v personální agentuře
Plzeň
před 6 dny
Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, dle schopností Nástup možný ihned zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant pro společnost Evropská databanka
Brno
před 6 dny
Nabízíme: pracovní poměr se standardní pracovní smlouvou, po půl roce na dobu neurčitou motivační ohodnocení s fixní složkou mzdy ... zobrazit nabídku»
Přípravář výrobní linie - 42,Bor Nová Hospoda
Mariánské Lázně
před 6 dny
Nabízíme: 115Kč/hod.,příspěvek na stravu a noční směnu 12%, bonus za neabsenci a produktivitu,25 dní dovolené + za každých 5 let 1... zobrazit nabídku»
Sjednávání schůzek pro obchodního zástupce
Brno nebo Hodonín
před 6 dny
Nabízíme: - Práci v přátelském kolektivu - Nově garantovanou minimální měsíční mzdu 18 000 Kč - Moderní pracovní prostředí v... zobrazit nabídku»
Tazatel/ka agro projektu - v okolí Vašeho bydliště
Třebíč, Rakovník, Kladno, Litoměřice
před 6 dny
Zajímá Vás zemědělství a chcete zužitkovat své vědomosti? Chcete mít flexibilní pracovní dobu a okusit zodpovědnost samostatné práce?... zobrazit nabídku»
Asistent/ka oddělení PR a komunikace – 25.000,-/0,5 úvazek
Praha
před 6 dny
- práci v nadnárodní společnosti - využití nejnovějších nástrojů a technologií - dynamické a prestižní pracovní prostředí... zobrazit nabídku»
Řidič-technicky pomocník
Praha 5
před 6 dny
Velvyslanectví Litevské republiky v České republice přijme řidiče-technického pomocníka Hledáme důvěryhodného, flexibilního,... zobrazit nabídku»
Asistent/ka oddělení prodeje
Praha, okolí Průhonice - Čestlice
před 6 dny
Zázemí stabilní a prosperující společnosti Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Velmi dobré platové ohodnocení 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Operátor/ka prodeje - zdraví fitness - 1 000,- Kč/den
Praha
před 6 dny
PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS? - dostanete u nás nadstandardní nástupní FIXNÍ mzdu, kterou to ale zdaleka nekončí - umíme ocenit... zobrazit nabídku»
Recepční 2-3 dny v týdnu
Praha
před 6 dny
- práce v příjemném pracovním prostředí - využití anglického, případně francouzského jazyka - platové ohodnocení 100 - 130 Kč/hod.... zobrazit nabídku»

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace