Práce v oboru Administrativa (2022) - strana 28

Administrativa
Finanční Analytik – oblast Real Estate
Praha
před 5 dny
Co Vám společnost může na oplátku nabídnou? - práci ve stabilní společnosti s neformální firemní kulturou - možnost získat komplexní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/zákaznický servis
České Budějovice
před 5 dny
Pojďte pracovat pro prosperující firmu, která právě nabízí ADMINISTRATIVNÍ pozici REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU! V případě, že... zobrazit nabídku»
Inženýr výroby, od 30 000 Kč
Hradec Králové
před 5 dny
Specialista výrobního procesu - nová pracovní příležitost v Hradci Králové pro zaměstnavatele, který je dodavatelem i do... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele
Frýdek-Místek
před 5 dny
Správná asistentka musí mluvit výborně anglicky, reprezentativně vystupovat a především efektivně řešit všechny úkoly, které si vedení... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora
Praha
před 5 dny
Pracovní náplň - Třídění dokumentace a její zpracování - Zadávání faktur do systému SAP - Archivace zpracovaných dokumentů -... zobrazit nabídku»
Recepční - asistentka Svět zdraví Tábor
Tábor
před 5 dny
práce pro dynamicky se rozvíjející se společnost plat 15 000 Kč čistého proškolení v systému mateřské společnosti (nástup na... zobrazit nabídku»
Vedoucí skladu/terminálu
Tábor
před 5 dny
Nabízíme:  stabilní zázemí významné české společnosti  zajímavou práci na plný úvazek  motivační finanční ohodnocení... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní – 30.000 – 40.000,- Kč
Brno
před 5 dny
- Stabilní zázemí středně velké společnosti zaměřující se na zakázkovou výrobu ve strojírenství. - Úzká spolupráce s vedením. ... zobrazit nabídku»
Inventurizační pracovník skladu stavebnin
Praha
před 5 dny
zázemí zavedené firmy spolupráci na zkrácený úvazek HPP, příjemné prostedí, pracoviště u metra zobrazit nabídku»
Asistentka
Mladá Boleslav
před 5 dny
- zodpovědná pozice v zavedené, stabilní společnosti - plně profesionální, příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího rozvoje -... zobrazit nabídku»
Sales Support Expert
Praha
před 5 dny
For our client, prime retail brand with more than 600 business units in Europe, we are searching for a candidate to take upon a role of: Sales... zobrazit nabídku»
Operátor / pokladník
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zajišťování mezinárodní převodů peněz, hledáme člověka na pozici OPERÁTOR /... zobrazit nabídku»
Marketingový koordinátor s AJ - od 25.000,- Kč
Brno
před 5 dny
- motivující mzdové ohodnocení - zázemí špičkové společnosti - vzdělávání a péče o Vás ze strany společnosti - stravenky, prémie... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – bez prodeje – volné víkendy
Pardubice
před 5 dny
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Event koordinátor s angličtinou
Praha
před 5 dny
Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví a farmacie, hledáme kandidáta/ku, kteří mluví... zobrazit nabídku»
Junior Office Manager/Asistent vedení
Praha
před 5 dny
Studuješ VŠ a hledáš dlouhodobou brigádu, která ti dá něco do budoucna? Chceš v práci mluvit anglicky, využít to, co už umíš a ještě... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s holandštinou
Praha
před 5 dny
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek. Nutná znalost holandštiny na... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek se španělským jazykem
Praha
před 5 dny
Pro světového lídra, americkou nadnárodní společnost, v oblasti stavebních prvků a materiálů, hledáme kandidáta na pozici: ... zobrazit nabídku»
Technik/čka obchodně technické dokumentace
Náchodsko
před 5 dny
- perspektivní zaměstnání - stabilita a zázemí nadnárodní společnosti - firemní benefity - příspěvek na dojíždění, penzijní... zobrazit nabídku»
Manažer/ka prodeje - Galerista/ka
Praha
před 5 dny
Pro našeho klienta, galerii v centru Prahy, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Manažera/ky prodeje – galeristy/ky. Náplň... zobrazit nabídku»

Čtěte

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace