Práce v oboru Administrativa (2032) - strana 29

Administrativa
Referent/ka Logistiky
Mladá Boleslav
před týdnem
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Práce vhodná i pro ženy - Motivační... zobrazit nabídku»
Koordinátor personální agentury - Nová Paka
Nová Paka
před týdnem
- Výborné platové ohodnocení + bonusy - Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP... zobrazit nabídku»
Pracujte v jiném call centru! Děláme to jinak. (Kolín)
Kolín
před týdnem
Proč se k nám přidat a v čem jsme lepší? * Atmosféra a vztahy jsou pro nás v práci to hlavní – u nás se všichni známe, tykáme si a... zobrazit nabídku»
Umíte AJ i NJ, chcete se uplatnit v mezinárodní společnosti?
Hradec Králové
před týdnem
Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu Možnost podílet se na projektech s mezinárodním... zobrazit nabídku»
Účetní
Tachovsko
před týdnem
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí - atraktivní finanční podmínky - osobní a profesní růst, odborné... zobrazit nabídku»
E.ON - Práce v odd. Fakturace
Brno
před týdnem
- odpovídající platové ohodnocení + kvartální bonusy - zázemí silné mezinárodní společnosti - 25 dnů dovolené - 95 Kč stravenky - 13.... zobrazit nabídku»
Absolventi VŠ - technické obory
Ústecký
před týdnem
- start Vaší kariéry v úspěšných nadnárodních společnostech - získání potřebné praxe pro další profesní rozvoj - motivující... zobrazit nabídku»
Junior účetní - Praha 4
Praha
před týdnem
- získání zkušeností z oblasti účetnictví v prostředí mezinárodní společnosti - týmová souhra kolektivu - odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Senior účetní - Praha 4
Praha
před týdnem
Co můžeme nabídnout: - získání zkušeností z oblasti účetnictví v prostředí mezinárodní společnosti - týmová souhra kolektivu -... zobrazit nabídku»
Hledáme překladatele z bulharštiny (AŽ 25000 Kč)
Mladá Boleslav
před týdnem
Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli maximálně spokojení a proto máme pro ně připravenou i řadu zaměstnaneckých benefitů či možnost... zobrazit nabídku»
Zákaznický referent s AJ
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Do you speak English? Máte zkušenost z oblasti logistiky? Jste pečlivý a nebojíš se komunikace a ,,multitaskingu''? Pokud jste odpověděl 3x... zobrazit nabídku»
Admin support ve skladu
Praha
před týdnem
Pracovní náplň - zadávání dat do systému - tisk dokumentů - tisk štítků - obsluha tiskáren na štítky - evidence, zakládání... zobrazit nabídku»
Administrativa na celním oddělení 130,- Kč/hod
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Operátor/dispečer
Smyslov
před týdnem
Nabízíme:  stabilní zázemí významné české společnosti  zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu  zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Produktový specialista cestovní kanceláře
Praha
před týdnem
Máte zkušenost z cestovní kanceláře a jste cílevědomá osobnost? Preferujete stabilní zázemí a práci v přátelském kolektivu? Potom... zobrazit nabídku»
Referent cestovní kanceláře
Praha
před týdnem
Máte zájem pracovat v cestovním ruchu? Preferujete stabilní zázemí a práci v přátelském kolektivu? Potom hledáme právě Vás! Pro... zobrazit nabídku»
Strategický nákupčí (30 000 Kč - 40 000 Kč)
Hranice
před týdnem
práce ve stabilní společnosti možnost kariérního růstu, jazykové kurzy výkonové bonusy náborový příspěvek 10 000 Kč 5 týdnů... zobrazit nabídku»
Projektant
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více jak 22letou působností na českém trhu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Prodejní asistent/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, prodejce módního oblečení a doplňků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejní asistent/ka. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta hledáme šikovného a nadšeného Marketingového specialistu se zájmem o výživu a zdravý životní styl, který má... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace