Práce v oboru Administrativa (1987) - strana 29

Administrativa
Pracovník/nice kontaktního zákaznického místa - obchodník/nice
Tábor
před týdnem
Možnost osobního rozvoje, kariérní růst a odborné vzdělávání Zázemí prosperující společnosti včetně podpory profesionálního... zobrazit nabídku»
Přivýdělek na pozici klientského poradce. Příjem 8-12 tis.
Hradec Králové, Pardubice
před týdnem
Zavedená, prosperující, obchodně poradenská firma nabízí: - vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. - využití počítače... zobrazit nabídku»
HR consultant[stabilní společnost]
Lounsko
před týdnem
- silné a stabilní zázemí mezinárodní společnosti - reprezentativní pozice - možnost dalšího vzdělávání a rozvoje - dovolená... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v centru výživy a pohybu
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před týdnem
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - strojírenství (20.000 - 28.000 Kč)
Olomoucký
před týdnem
Hledáme komunikativní obchodní zástupce pro firmu s dlouholetou tradicí ve strojírenství. Požadujeme aktivní znalost německého nebo... zobrazit nabídku»
Asistent/ka
Praha
před týdnem
Představení našeho klienta: Pro našeho významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost známou po celém světě, hledáme... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického centra OBJ943
Turnov
před týdnem
volnou pracovní dobu motivující finanční ohodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy,... zobrazit nabídku»
Likvidátor pojistných událostí s maďarštinou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která působí na trhu s doplňkovými pojistnými produkty pro automobily a v roce 2012 získala status... zobrazit nabídku»
Specialista prodeje s technickým zaměřením
Praha
před týdnem
Co můžeme nabídnout: Práci na HPP s pracovní smlouvou na dobu neurčitou Motivující finanční ohodnocení Účast na zahraničních... zobrazit nabídku»
Asistent/ka se znalostí japonštiny
Zlínský
před týdnem
Dokončili jste právě vysokou školu a ovládáte angličtinu a japonštinu? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti, kde budete mít... zobrazit nabídku»
Tlumočník - japonština
Zlínský
před týdnem
Domluvíte se japonsky a anglicky? Chcete pracovat na pozici, kde budete denně v kontaktu s lidmi a kde budete mít možnost své jazykové znalosti... zobrazit nabídku»
Disponent / ka logistiky NJ
České Budějovice
před týdnem
* Zázemí silné a expandující mezinárodní společnosti  * Zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu * Platové a osobní... zobrazit nabídku»
Asistent/ka ředitele
Ostrov
před týdnem
Do automotive společnosti na pomezí Ústeckého a Karlovarského kraje hledáme asistenta/ku ředitele! Podpora top managementu, vedení... zobrazit nabídku»
HR generalist s AJ
Jihočeský
před týdnem
Máte zkušenosti v personalistice výrobní společnosti? Ideálně na pozici HR Generalisty nebo HR Specialisty? Domluvíte se slušně anglicky jak... zobrazit nabídku»
Finanční analytik - Praha 4 (#8974433) (Praha 4, CZ)
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní certifikační společnost  hledáme kandidáta na pozici: FINANČNÍ ANALYTIK - PRAHA 4 Co bude Vaší náplní... zobrazit nabídku»
Asistentka / Asistent manažera nákupu
Ústecký
před týdnem
Pro velkou úspěšnou a mezinárodní společnost, která momentálně rozjíždí důležitý projekt hledáme Asistenta / Asistentku pro TOP... zobrazit nabídku»
Asistent/ka/office manager – developerská společnost
Praha
před týdnem
- plat okolo 35 – 40 000,- dle zkušeností - zaměstnanecké benefity - zázemí stabilní zahraniční společnosti - nástup ihned. zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s AJ
Praha
před týdnem
- Práci na plný pracovní úvazek - Práce v prostředí mezinárodní společnost - Pracoviště Praha 4 - Stravenky - 25 dní dovolené... zobrazit nabídku»
Wellness coach
Brno,Znojmo,Hodonín,Břeclav,Vyškov,Blansko,Veselí nad...
před týdnem
Uplatnění na více úrovních. Využití PC a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení.... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník (částečný úvazek)
Vestec u Prahy
před týdnem
- práce na HPP - zaučení/zaškolení - férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci - rodinná atmosféra a přátelský... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace