Práce v oboru Administrativa (1890) - strana 3

Administrativa
Podpora prodejny, 90 Kč/hod, mladá boleslav
Mladá Boleslav
dnes
Hledáte brigádu na říjen - prosinec? Rádi komunikujete se zákazníky a zajímáte se o moderní technologie? Pro našeho klienta hledáme... zobrazit nabídku»
Zástup na recepci 20.10., 100 Kč/hod.
Praha 8
dnes
Grafton hledá pro svého významného klienta, společnost působící v oblasti tabákového průmyslu, kandidáta/ku na zástup na RECEPCI v... zobrazit nabídku»
Recepční zástup 16.11.2016 - 25.11.2016, (110 Kč/hod)
Praha 4
dnes
Grafton hledá pro svého významného klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, kandidáty na pozici Recepční v termínech 16.11.2016 -... zobrazit nabídku»
HR nábory - Recruitment Specialist
Jablonec nad Nisou
dnes
Hledáme zkušeného personalistu do společnosti v Jablonci nad Nisou. Náplň práce: * nábor na dělnické pozice, spolupráce s personálními... zobrazit nabídku»
Customer service specialist - german + english, salary 25 000 CZK
Vsetínsko
dnes
For our client - successful international company - we are looking for the right candidate for the position of CUSTOMER SERVICE SPECIALIST. Job... zobrazit nabídku»
Zákaznický servis s AJ (Rokycansko)
Rokycany
dnes
* denní komunikace se zákazníky, v případě problémů hledání vhodného řešení * správné a efektivní vyřizování objednávek od... zobrazit nabídku»
Vedoucí HR oddělení
Plzeňský
dnes
Úspěšná stabilní výrobní společnost, hledá zkušeného/zkušenou HR Manažera/Manažerku pro svůj výrobní závod na Plzeňsku. Vítáte... zobrazit nabídku»
Asistentka - technická administrativa
Plzeň - město
dnes
Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici : Asistentka - technická administrativa * organizační a... zobrazit nabídku»
Personalista - tachov
Tachov
dnes
* Organizace výběrových řízení pro vybrané pozice (selekce životopisů, výběr vhodných kandidátů, zajištění termínů pohovorů,... zobrazit nabídku»
HR specialista s AJ
Jihočeský
dnes
Lidské zdroje a personalistika jsou nesmírně zajímavým oborem a právě z této oblasti hledáme kandidáty, kteří mohou nabídnout... zobrazit nabídku»
Documentation specialist
Hradec Králové
dnes
Hledáte práci, kde budete moci denně plně využívat angličtinu? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost získat zkušenosti u zahraniční... zobrazit nabídku»
Finanční specialista s maďarštinou - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
dnes
Máte čerstvě po škole, nebo se chystáte na státnice a hledáte startovní pozici pro Vaší kariéru? Pokud Vás zajímá práce v... zobrazit nabídku»
Nevšední recepční pro všední dny 10 -18:30
Praha
dnes
Práce pro ty, kteří rádi dlouho spí a pak jedou na plný výkon. Do našeho týmu hledáme nejen recepční, ale vstřícného, výkonného a... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu
Praha
dnes
Pro významnou společnost sídlící na Praze 6 hledáme kandidáta či kandidátku na pozici v rámci zákaznického servisu. Co budete mít na... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení společnosti
Praha
dnes
Chcete pracovat pro začínající a rychle se rozvíjející developerskou společnost v centru Prahy? Rádi byste používali angličtinu a stali... zobrazit nabídku»
Obchodně-technický poradce
Praha
dnes
Jste komunikativní, rádi pomáháte lidem a vyznáte se v elektrotechnických oborech? Pokud byste rádi spojili své znalosti z oblasti tepelných... zobrazit nabídku»
Office Manager
Praha
dnes
Jste organizovaní, spolehliví, MS Office je pro vás brnkačka a třeba už máte zkušenosti s vedením lidí? Nenecháte se pohltit byrokracií a... zobrazit nabídku»
Recepční
Praha
dnes
Jste komunikativní, proaktivní, pečlivá, nebojíte se angličtiny, máte organizační schopnosti a dotahujete věci do zdárného konce? Chcete... zobrazit nabídku»
Asistentka v mezinárodní firmě s fj+aj
Praha
dnes
Máte zkušenosti z pozice asistentky vedení společnosti? Láká Vás denní využití francouzského a anglického jazyka? Pro významnou... zobrazit nabídku»
Specialista/tka zákaznické podpory (oblast IT)
Praha
dnes
Náplň práce Denní komunikace se zákazníky, Podpora v řešení problémů (telefonicky, vzdáleně..) Komunikace s ostatními... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Přešlapy v práci se mohou někdy těžce nevyplatit. Jaká je vlastně naše odpovědnost?

Stalo se vám už někdy, že jste v práci něco zničili nebo poškodili? Přišel zkrátka Den...

Do práce až po desáté. Jinak nás čeká stres a únava

Je pro vás ranní vstávání tou nejhorší částí dne a i v práci vám chvíli trvá, než se...

Průměrná měsíční hrubá mzda stoupá. Může za to nedostatek pracovníků

Nedostatek pracovníků může za nárůst průměrné mzdy. Firmy se tak musejí více snažit a na...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace