Práce v oboru Administrativa (1996) - strana 3

Administrativa
Invoice Processor with Eng and Spanish/Portugese
Praha 3
dnes
Do you speak ENGLISH and SPANISH or PORTUGESE? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company... zobrazit nabídku»
Customer Service Representative with German and English
Praha 3
dnes
Do you speak ENGLISH and German? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in... zobrazit nabídku»
Expeditor with English and Italian
Praha 3
dnes
Do you speak ENGLISH and ITALIAN? We are looking for a suitable candidate for back office position for the world's largest international oil and gas... zobrazit nabídku»
Administrativa ve finančním odd., 26 -28 000 Kč/měs.
Praha
dnes
Máte zkušenosti v administrativě a hovoříte plynule anglicky? Rádi byste získali praxi ve finančním oddělení mezinárodní firmy?, Pro... zobrazit nabídku»
Experienced IT Recruiter
Praha
dnes
Are you motivated and dynamic candidate with high interest in recruitment? For our client, very prestigious international IT company, we are looking... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s praxí a pokročilou AJ, 16hod/týden, 187 Kč/hod
Praha 5
dnes
Hledáte práci na částečný úvazek ve významné mezinárodní společnosti? Chcete využívat angličtinu na denní bázi a komunikovat denně... zobrazit nabídku»
HR specialist
Uherskobrodsko
dnes
Usilujete o dlouholetou spolupráci v oblasti lidský zdrojů? Rádi byste využili možnosti budováním nového oddělení v rámci výrobní... zobrazit nabídku»
Finanční účetní
Tachov
dnes
* Účtování pokladních dokladů * Vedení bankovních účtů * Příprava platebních příkazů * Evidence a účtování stálých aktiv *... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora personálního oddělení
Plzeň - jih
dnes
Baví vás administrativa a chtěli byste nahlédnout i do světa personalistiky? Hledáme ten správný profil s pozitivním přístupem k práci, s... zobrazit nabídku»
Podnikový právník - vhodné i pro absolventy
Moravskoslezský
dnes
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
HR specialista - firemní kultura a zaměstnanecké vztahy
Moravskoslezský
dnes
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
HR specialista - školení, vzdělávání, rozvoj
Moravskoslezský
dnes
Jste připravení využít jednu z největších výzev Vaší kariéry? Chcete pracovat ve společnosti, která dokáže ocenit Vaše úspěchy, a ve... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník
Mošnov
dnes
- práce na HPP - férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci - rodinná atmosféra a přátelský pracovní kolektiv... zobrazit nabídku»
Vedoucí zákaznického oddělení a skladu - LU045
Praha
dnes
Naším klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Asistentka ve farmaceutické firmě - 1/2 úvazek / P4 Modřany
Praha
dnes
Pro významnou farmaceutickou společnost se sídlem v Praze 4, hledáme vhodnou kandidátku / kandidáta na uvedenou pracovní pozici do oddělení... zobrazit nabídku»
Projektová manžerka / Projektový manažer
Praha
dnes
- Zajímavá a perspektivní práce s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje - Mobilní telefon i k soukromému použití... zobrazit nabídku»
Backoffice specialist
Třebíčsko
dnes
dovolená navíc stabilní pracovní pozice využití cizích jazyků + jejich zdokonalení příspěvky na pojištění zázemí mezinárodní... zobrazit nabídku»
Hledáme kolegu do golfové agentury
Praha 10
dnes
Nabízíme: zajímavou práci s finančním ohodnocením 125 až 140 Kč / hod individuální přístup možnost získání praxe v... zobrazit nabídku»
Asistent řízení projektových zakázek
Praha 10, Štěrboholská 102a
dnes
- Zavednená, stabilní společnost na trhu - Projekční kancelář - dobré platové ohodnocení - české prostředí. Své CV zasílejte... zobrazit nabídku»
Administrace
Kolín
dnes
Odměna 110 korun na hodinu. zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace