Práce v oboru Administrativa (2128) - strana 3

Administrativa
Office manager, mezinárodní finanční společnost
Praha 1
dnes
Máte zájem získat praxi v oblasti office managementu a zároveň mít flexibilní pracovní dobu? Nechcete se v práci nudit a analytické úkoly... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and russian+Czech
Prosek
dnes
Would you like to start your career in HR? Do you like to use Russian and Czech daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and French
Prosek
dnes
Would you like to start your career in HR? Do you like to use English and French daily? Then we have an interesting offer for you! An international... zobrazit nabídku»
HR administrator with English and German
Prosek
dnes
Would you like to start your career in HR? Do you like to use German daily? Then we have an interesting offer for you! An international company... zobrazit nabídku»
Learning and development coordinator
Prosek
dnes
Looking for a job in HR in an international company? ---> Read below! An international company is looking for new team member for the position of... zobrazit nabídku»
Zástup na recepci 2.-12.6., 120 Kč/hod
Prosek
dnes
Nabízíme brigádu na recepci v mezinárodní společnosti se sídlem na Praze 9 v termínu 2.-12.6.2016. Náplň práce: - vítání návštěv -... zobrazit nabídku»
Cash allocation administrator
Prosek
dnes
Do you look for experience in finance? Do you speak English fluently? Send us your CV! An international company operating in medical technologies is... zobrazit nabídku»
Administrativa - back office
Praha 7
dnes
Zajímá Vás práce v Back office? Máte zkušenosti s administrativou a chtěli byste pracovat pro stabilní zavedenou společnosti? Nabízíme... zobrazit nabídku»
Administrativní asistentka
Praha 1
dnes
Rádi by jste nahlédli do chodu advokátní kanceláře, kde by jste byli součástí každodenního chodu? Máte již zkušenosti z obdobné pozice... zobrazit nabídku»
Vendor master Administrator with English plus Esp and POR
Praha
dnes
Do you speak ENGLISH plus Spanish and Portuguese? Yes? Great! We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil... zobrazit nabídku»
Vendor master Administrator
Praha
dnes
We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in Prague. Your main responsibilities... zobrazit nabídku»
Invoice processor with English
Praha
dnes
Do you speak English? Would you like to be part of international company? Do you have previous work experience with invoices? We are looking for... zobrazit nabídku»
Vendor master Administrator with Arabic
Praha
dnes
We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in Prague. Your main responsibilities... zobrazit nabídku»
Quality Assurance Analyst with English
Praha
dnes
We are looking for a suitable candidate for our client - the world's largest publicly traded international oil and gas company with SSC in Prague. We... zobrazit nabídku»
Customer Service Representative with English
Praha
dnes
Do you speak ENGLISH? We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with SSC in Prague. Your... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with English and Arabic or Turkish?
Praha
dnes
ENGLISH? ARABIC? TURKISH? So send us your CV! We are looking for a suitable candidate for the world's largest international oil and gas company with... zobrazit nabídku»
Invoice Processor with English and Arabic or Turkish?
Praha
dnes
Are you a student available to work at least 20 hours/ week? Do you speak ENGLISH and ARABIC or TURKISH? We are looking for a suitable candidate for... zobrazit nabídku»
Invoice processor with English and Italian
Praha
dnes
Do you speak English and Italian? Are you available to work at least 20 hours/ week? Would you like to be part of international company? We are... zobrazit nabídku»
Invoice processor with English and French
Praha 3
dnes
Do you speak English and French? Are you available to work at least 20 hours/ week? Would you like to be part of international company? We are... zobrazit nabídku»
Zástupce vedoucí pokladen, 30 000 Kč/měs.
Praha 1
dnes
Máte zkušenost s vedením zaměstnanců v oblasti retailu či bankovnictví? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete pracovat pro prodejnu s... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace