Práce v oboru Administrativa (1984) - strana 30

Administrativa
Personální konzultant/ka - Hodonín
Hodonín
před týdnem
motivační fixní mzda + atraktivní bonusový systém firemní notebook a telefon i k soukromým účelům pracovní doba od 8:00 do 16:30 Po -... zobrazit nabídku»
Spanish and nordics speakers wanted! (#8383052) (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před týdnem
Do you speak SPANISH or any NORDICS language? then People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Account Receivable... zobrazit nabídku»
Obchodní reprezentant – nebankovní úvěry
dle místa bydliště
před týdnem
Náplní spolupráce je: - Poskytování kompletního servisu našim zákazníkům - Výběr splátek v hotovosti u klientů, kteří tuto službu... zobrazit nabídku»
Asistent/ka vedení společnosti – nástup ihned (Olomouc)
Olomouc
před týdnem
Zajímavé finanční ohodnocení Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje Stravování ve stravovacím zařízení... zobrazit nabídku»
Referentka back office
Praha
před týdnem
Našim klientem je zahraniční firma, která se zabývá pronájmem pracovních oděvů a prodejem ochranných pracovních pomůcek. Firma je v ČR... zobrazit nabídku»
Recepční / HR asistent, bez cizího jazyka, nástup ihned
Chomutov
před týdnem
- práce v zajímavém oboru, - zaškolení, - pracovní notebook, - stravenky, - šanci získat zkušenosti z oblasti personalistiky, - menší... zobrazit nabídku»
Konzultant zákaznické linky innogy
Ostrava, Opava, Karviná
před týdnem
Nabízíme Vám: Možnost práce na příchozí lince, nebo odbavování klientů lze i přes e-mail či chat Fixní mzdu minimálně od 14... zobrazit nabídku»
Koordinátor externích reklamací
Plzeň
před týdnem
- zajímavou práci v perspektivní společnosti patřící na světovém trhu mezi lídry v oboru - značná možnost osobního a profesního... zobrazit nabídku»
Asistentka nákupu
Žďár nad Sázavou
před týdnem
- 5 dnů dovolené navíc - placené i odpolední přesčasy - příspěvek na penzijní a životní pojištění - 13. plat - kreativní... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatele
Středočeský
před týdnem
Máte výborné organizační schopnosti a chcete je uplatnit v praxi? Domluvíte se bez problému anglicky nebo německy? Pošlete mi Váš... zobrazit nabídku»
Odborný rada – kontrolor/ka
Praha
před týdnem
perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu; možnost dalšího vzdělávání a rozvoje; zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Recepční s komunikativní angličtinou
Praha 10
před týdnem
Pro našeho významného klienta zabývající se Prodejem průmyslových strojů a vybavení hledáme spolehlivou pracovnici na pozici... zobrazit nabídku»
Personální referent/ka [nástup možný ihned] (svewe)
Most
před týdnem
- kancelář přímo v Mostě - samostatnou práci v příjemném pracovním prostředí - zázemí personální agentury, která je na trhu již od... zobrazit nabídku»
Obchodní asistent, ve spolupráci pro společnost Lenovo
Brno
před týdnem
Pro společnost Lenovo hledáme šikovného a výřečného obchodního asistenta. Jste to Vy? Svěříme Vám řízení pracovního rozvrhu několika... zobrazit nabídku»
Pracovník klientského centra
Praha 1
před týdnem
Pro našeho významného klienta (životní pojišťovnu), hledáme kandidáta se myslem pro profesionální a zodpovědnou práci. Vaše... zobrazit nabídku»
Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone
České Budějovice
před týdnem
Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone Naučíme Vás, jak správně pečovat o zákazníky společnosti Vodafone, zpracovávat... zobrazit nabídku»
Pracovník klientského servisu - možnost neomezeného výdělku
Brno
před týdnem
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně - Práce na HPP - Zaškolení hrazené firmou - Pracovní doba Po-Pá -... zobrazit nabídku»
Účetní senior [nástup i ihned]
Chomutovsko
před týdnem
- zázemí celosvětového výrobce - reprezentativní pozici - bonusy/prémie - dovolená navíc - firemní akce - mobilní telefon - notebook... zobrazit nabídku»
Specialista obchodního oddělení
Brno
před týdnem
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr - pevná pracovní doba 8:00 – 16:30 - motivující finanční ohodnocení (základní mzda,... zobrazit nabídku»
Nákupčí/logistik s AJ
okres Hradec Králové
před týdnem
Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky a obchodu? Mluvíte anglicky? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme... zobrazit nabídku»

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace