Práce v oboru Administrativa (2002) - strana 30

Administrativa
Prodejní asistent/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, prodejce módního oblečení a doplňků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Prodejní asistent/ka. Náplň práce: ... zobrazit nabídku»
Marketingový specialista
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta hledáme šikovného a nadšeného Marketingového specialistu se zájmem o výživu a zdravý životní styl, který má... zobrazit nabídku»
Administrátor pohledávek
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, velkododavatele náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení v oblastech zemědělství, zahradnictví,... zobrazit nabídku»
Samostatná finanční a mzdová účetní
Jižní Čechy, České Budějovice
před týdnem
Pro našeho dlouholetého, zákazníky i zaměstnanci vysoce ceněného klienta, působícího v obchodní oblasti s designovým zbožím, hledáme... zobrazit nabídku»
Pricing data administrator
Praha
před týdnem
Pro světového lídra v oblasti stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici PRICING DATA ADMINISTRATOR (SAP). Vhodný kandidát má... zobrazit nabídku»
Koordinátor zakázek s francouzštinou
Praha
před týdnem
Pro světového lídra v oblasti nábytku a stavebních prvků hledáme kandidáta na pozici Koordinátor zakázek. Nutná znalost francouzštiny na... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník / koordinátor přeprav
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se mezinárodní kamionovou přepravou zboží renomovaných leteckých společností hledáme do teamu... zobrazit nabídku»
Specialista podpory prodeje
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost pohybující se v automobilové oblasti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista podpory prodeje. ... zobrazit nabídku»
HR specialista/analytik
Praha
před týdnem
Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti financování, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici: "HR... zobrazit nabídku»
Samostatná účetní – Praha
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, stavební společnost, která je specialistou na odstraňování řas a plísní a rekonstrukce panelových budov, hledáme... zobrazit nabídku»
Projektový manažer junior
Brno
před týdnem
odpovídající finanční ohodnocení týden dovolené navíc práce v mladém kolektivu 2 sick days jazykové kurzy stravenky zobrazit nabídku»
Technik podpory prodeje - Ostrava
Ostrava
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodního dodavatele hydraulických systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik podpory prodeje – Ostrava.... zobrazit nabídku»
Technik podpory prodeje - Brno
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodního dodavatele hydraulických systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik podpory prodeje – Brno. ... zobrazit nabídku»
Technik podpory prodeje - Planá nad Lužnicí
Planá nad Lužnicí
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodního dodavatele hydraulických systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik podpory prodeje – Planá... zobrazit nabídku»
Do you speak german? AR Accountant wanted! #7977400 (Praha, CR)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of AR Accountant! Do you speak GERMAN? Would you like to to be part of a... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor – volné víkendy – fixní mzda
Pardubice
před týdnem
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Asistent/ka produktového oddělení
Praha
před týdnem
Jste aktivní, komunikativní a baví Vás různorodost? Nebojíte se administrativy a rád/a byste se důkladně naučil/a novým věcem –... zobrazit nabídku»
Nákupčí junior s němčinou
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta - významný, úspěšný a zaměstnanci vyhledávaný retailový řetězec, hledáme vhodného kandidáta na pozici... zobrazit nabídku»
Lodging Customer Service Partner with German & English - 4193
Praha
před týdnem
Lodging Customer Service Partner (B2B) with German & English: Baví Vás se setkávat s lidmi z celého světa? Mluvíte plynně německy a... zobrazit nabídku»
Kvalitář pro Nové projekty i Junior -
Bor u Tachova
před týdnem
Posilujeme team kvality - zákaznické a dodavatelské, Přivítáme aktivní uchazeče, zkušenost v automotive Výhodou, kteří se chtějí... zobrazit nabídku»

Čtěte

Máte dovolenou a chcete relaxovat? Nesmysl, využijte ji tak, abyste se těšili do práce

Opustíme trapná klišé, podle kterých byste měli o dovolené relaxovat, odpočívat, sbírat...

Kolik si vydělají lidé v profesích, o kterých sní děti?

Dětské sny o budoucím zaměstnání se od sebe zase tak neliší. Děti mají většinou...

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace