Práce v oboru Administrativa (1942) - strana 31

Administrativa
Personalista se zaměřením na vzdělávání (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Máte prokazatelné zkušenosti jako personalista a náplní Vaší práce bylo mimo jiné také zajištění a organizace interních školení pro... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Hledá se mzdová účetní pro maloobchodní síť prodejen! Máte praxi na pozici mzdové účetní? Setkali jste se se zpracováním mezd pro... zobrazit nabídku»
Technolog/Konstruktér junior s AJ (22.000 - 32.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Angličtinou se s nimi bavíme a zakázky jim plníme. Vaší prací je, ty zakázky vést, plnit a naplňovat očekávání klientů. A co že to... zobrazit nabídku»
Recepční
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, soukromé zdravotnické zařízení poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie dětí i dospělých, hledáme... zobrazit nabídku»
Junior účetní s chorvatštinou
Ostrava
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Jste čerstvý absolvent nebo naopak zkušený/á pracovník/ce v administrativě? Baví Vás práce s čísly a jste... zobrazit nabídku»
Fakturant/ka
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Praze a působící v oblasti obchodu, hledáme posilu na pozici Fakturant/ka. Vaše... zobrazit nabídku»
Projektový manažer - nový projekt (automotive)
Pilsen
před týdnem
Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů v nově plánovaném vývojovém centru ( ve výrobní společnosti ) v Plzni... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu s AJ a NJ, částečný home office
Ostrava
před týdnem
Máš zkušenost s vedením týmu a jeho motivací? Hovoříš plynule anglicky a německy? Pokud ano, pošli nám svůj životopis, nyní totiž... zobrazit nabídku»
Podpora pro účetní oddělení s chorvatštinou
Ostrava
před týdnem
Máte čerstvě po škole, nebo se chystáte na státnice a hledáte startovní pozici pro Vaší kariéru? Hovoříte chorvatsky? Pokud ano, zašlete... zobrazit nabídku»
Asistentka jednatele s NJ
PA4145
před týdnem
Společnost s dlouholetou tradicí nabízí perspektivní zaměstnání v moderní strojírenské společnosti, nástupní plat cca 25 tis. dle praxe... zobrazit nabídku»
Oblastní manažer (Z19863)
Praha
před týdnem
Náplň práce: - Personální nábor zaměstnanců - Administrativa - Zajištění provozních požadavků - Reprtiong vedení společnosti ... zobrazit nabídku»
Recepční (Z19859)
Hradec Králové
před týdnem
Přijmeme RECEPČNÍ do 3hvězdičkového hotelu v Hradci Králové. Požadujeme: SŠ vzdělání znalost AJ příjemný vzhled a... zobrazit nabídku»
Telefonní operátor/ka (Z19858)
Praha
před týdnem
Jste komunikativní, chcete pracovat na zkrácený úvazek? Odborné nakladatelství přijme pracovníky na pozici Telefonní operátor/ka ... zobrazit nabídku»
Junior asistent disponenta ve spedici
Praha
před týdnem
Nadstandardní finanční ohodnocení Stravenky, benefity Týden dovolené navíc Zázemí mezinárodní firmy Jazykové kurzy zobrazit nabídku»
Disponent pozemních přeprav s AJ, Jažlovice
Praha-východ
před týdnem
zajímavou práci v příjemném kolektivu, zázemí silné mezinárodní společnosti, řadu zajímavých zaměstnaneckých výhod včetně... zobrazit nabídku»
Obchodní referent pro nákup (Z19836)
Karviná
před týdnem
Obchodní referent pro nákup hutních materiálů a elektro dílů Požadujeme: SOŠ (maturita) v oboru strojírenství případně obchodní... zobrazit nabídku»
Nákupčí (Z19835)
Ústecký kraj
před týdnem
Jste aktivní člověk mluvící plynule anglicky, který se chce rozvíjet a být součástí našeho růstu, neochuďte se o možnost ucházet se o... zobrazit nabídku»
Provozní asistent/ka
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, lídra na trhu platebních a stravovacích systémů a služeb, hledáme posilu do týmu na pozici: PROVOZNÍ ASISTENT/KA Jaké... zobrazit nabídku»
Asistentka back office
Praha
před týdnem
Pro českou agenturu práce přijmeme novou kolegyni na pozici asistentka back office. Náplň práce: vkládání dat do počítače... zobrazit nabídku»
Recepční - asistentka
Praha
před týdnem
Agentura práce Way to work přijme novou kolegyni na pozici recepční/asistentka. Náplň práce: - péče o recepci, přijímání návštěv... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace