Práce v oboru Administrativa (1974) - strana 31

Administrativa
Talent Sourcer
Liberec - centrum
před týdnem
Láká Tě svět recruitmentu, HR a chceš se stát profíkem v moderním oboru? Jsi akční, komunikativní a nebojíš se telefonovat? Baví Tě... zobrazit nabídku»
Referent zákaznické kvality
Prachatice
před týdnem
Pozice je ideální pro kandidáty, které baví práce s čísly, jsou pečliví, samostatní a mají rádi přesnost a práci s daty. U této... zobrazit nabídku»
Specialista kvality s AJ
Třebíčsko/Žďársko
před týdnem
Komunikace se zákazníky a řešení jejich kvalitativních požadavků je to, co chcete dělat v nové práci? A máte zkušenosti s kvalitou ve... zobrazit nabídku»
Asistent/ka společnosti (Praha 5, CZ)
Praha
před týdnem
PeopleConsulting s.r.o. hledá pro svého klienta, developerskou a investiční společnost, vhodného kandidáta/kandidátku na pozici ASISTENT/KA... zobrazit nabídku»
Samostatná mzdová účetní
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje služby v oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství se sídlem v centru Prahy,... zobrazit nabídku»
Loadcontroller
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dceřinou společnost skupiny Dnata, spadající do Group Emirates a zabývající se vyvažováním letadel po celém světě,... zobrazit nabídku»
Projektant v telekomunikacích
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamickou a efektivní společnost orientovanou na progresivní komunikační technologie zajišťující kompletní projektovou... zobrazit nabídku»
Referent zákaznického centra OBJ943
Turnov
před týdnem
volnou pracovní dobu motivující finanční ohodnocení bonusový systém, prémie možnost dalšího vzdělávání (kurzy,... zobrazit nabídku»
Asistentka vedení společnosti
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, předního výrobce konvektorů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistentka vedení společnosti. Požadujeme: min.... zobrazit nabídku»
Personální konzultant
Liberec
před týdnem
odborné zaškolení pružnou pracovní dobu práci v týmu i samostatně možnost profesního růstu zázemí stabilní firmy a kancelář v... zobrazit nabídku»
Účetní
Ostravsko/Novojičínsko
před týdnem
- práce na HPP - pracovní smlouva na dobu neurčitou - variabilní systém zaměstnaneckých výhod - perspektivní a stabilní zaměstnání -... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora s aj+nj (#8255286) (Praha 4, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, celosvětově uznávanou společnost, působící v oblasti průmyslu a služeb, osobnost na... zobrazit nabídku»
General Ledger Accountant (#7977388) (Praha, CZ)
Praha
před týdnem
People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accountant! Would you like to to be part of a start up... zobrazit nabídku»
Inženýr kvality
České Budějovice
před týdnem
- Zázemí stabilní mezinárodně působící společnosti - Moderně vybavené technické prostředí - Atraktivní platové podmínky -... zobrazit nabídku»
Operátor zákaznického centra
Praha
před týdnem
- zázemí mezinárodní expandující společnosti - odpovídající mzdové ohodnocení - možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)... zobrazit nabídku»
Accountant with hungarian knowledge (#8266173) (Praha, CZ)
Celá ČR, Praha
před týdnem
HUNGARIAN speakers wanted! People Consulting s.r.o. is seeking a right candidate for a job position of Accounts Payable Accountant! Would you... zobrazit nabídku»
Office Coordinator, Praha 5, Full/Part-time
Praha
před týdnem
Job Description Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost sídlící na Praze 5, hledáme kandidáta/ku na pozici Office Coordinator... zobrazit nabídku»
Flexibilní brigády pro studenty
Praha
před týdnem
Informace o klientovi / pozici Pro naše klienty hledáme studenty/ky na krátkodobé i dlouhodobé brigády. Jedná se o recepce, administrativní... zobrazit nabídku»
Administrativní pracovník/ce
Moravskoslezský
před týdnem
Přistupujete ke své práci pečlivě a zodpovědně? Chtěli byste se stát součástí týmu v mezinárodní společnosti? Pak jste to právě Vy,... zobrazit nabídku»
Z faktur se ti hlava nezamotá?
Praha
před týdnem
Nabídnout ti můžeme zázemí silné a stabilní společnosti, která je na trhu více než 50 let. Nástupní mzdu můžeme prohlásit také za... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace