Práce v oboru Administrativa (2148) - strana 31

Administrativa
Disponent mezinárodní přepravy
Jihomoravský
před týdnem
zázemí stabilní společnosti možnost vzdělávání a profesního růstu zaměstnanecké benefity výše mzdy dohodou v závislosti na... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora
Praha
před týdnem
Job Description Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zaměřenou převážně na výrobu kopírek a tiskáren, hledáme... zobrazit nabídku»
Asistent/ka plánování výroby/ absolvent
Benátky nad Jizerou
před týdnem
- příjemné pracovní prostředí - roční prémie - 4 týdny dovolené + 5 sickdays - flexibilní pracovní doba - stravenky... zobrazit nabídku»
Office Hero
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamicky rostoucí společnost poskytující unikátní službu v oblasti on-line nákupu oblečení, hledáme zajímavé... zobrazit nabídku»
Asistent/ka manažera s NJ a AJ
Praha
před týdnem
Hledáte práci, kterou můžete vykonávat převážně z home office? Hovoříte plynule německy a angličtinu máte na komunikativní úrovni?... zobrazit nabídku»
Back office specialist Praha
Praha
před týdnem
Máte krátkodobou praxi v administrativě v back office nebo končíte školu? Máte výborné organizační schopnosti a hledáte práci v klidném... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení nabídek
Ostrava
před týdnem
Co získáte? – Smlouvu na HPP u mezinárodní společnosti s dobrým zázemím v Ostravě – Umožníme Vám kariérní postup a rozvoj Vašeho... zobrazit nabídku»
Vedoucí týmu reklamačního a nabídkového oddělení
Ostrava
před týdnem
Co od nás očekávat? - Hlavní pracovní poměr - Zázemí silné mezinárodní společnosti - Využití anglického jazyka - Příjemné pracovní... zobrazit nabídku»
Legal Business Partner
Praha
před týdnem
 Co Vám nabízíme?  Unikátní pracovní příležitost v prestižní mezinárodní společnosti Atraktivní finanční ohodnocení Motivující... zobrazit nabídku»
Mzdová účetní/ HR manager
Rokycany
před týdnem
Úspěšná společnost hledá zkušenou Mzdovou účetní/HR Managera. Vítáte mezinárodní prostředí, máte zkušenosti jako Mzdová účetní/... zobrazit nabídku»
Program manager
Ostrava
před týdnem
Pro jednu významnou automotive společnost potřebujeme schopného PROGRAM MANAGERA, který se domluví anglicky, bude jej bavit mít zodpovědnost a... zobrazit nabídku»
Asistent/ka s NJ a AJ/home office, až 45 000 Kč
Frýdek-Místek
před týdnem
Domluvíte se anglicky a německy? Jste organizačně schopní a už máte zkušenost z pozice asistenta/ky? Nyní hledáme uchazeče na pozici... zobrazit nabídku»
HR manažer, start up projekt, Ostrava
Ostrava
před týdnem
Nebaví Vás už každodenní rutina na současné pozici a chcete se podílet na budování firmy po personální stránce od základů? Máte zájem... zobrazit nabídku»
Projektový manažer
Beroun
před týdnem
Máte zkušenosti s projektovým řízením nejlépe v oblasti automotive? Hovoříte plynně anglicky? Záleží vám jak na kariérním, tak i... zobrazit nabídku»
Příležitost pro absolventy - zák. servis bez prodeje!
Pardubice
před týdnem
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Skladník náhradních dílů v autorizovaném autoservise
Ostrava
před týdnem
KODECAR, spol. s r.o., autorizovaný servis pro značky Mitsubishi, Mazda, Citroën a Brabus, hledá zaměstnance na pozici skladníka náhradních... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora - energetika
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, poskytujícího služby klientům v oblasti energií, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: „Administrativní podpora“.... zobrazit nabídku»
Šance pro absolventy - pasivní linka zák. servisu!
okres Pardubice
před týdnem
HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje Zajímavé finanční... zobrazit nabídku»
Specialista oddělení procesů
Praha
před týdnem
Co Vám nabízíme? * kvalitní systém zaškolení a následná pomoc s dalším rozvojem * aktivní podporu od nadřízeného * mobilní... zobrazit nabídku»
Specialista on-line podpory
Kolín
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající se vývojem a implementací systémů řízení výroby, hledáme nového kolegu na pozici Specialista... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace